Споделена история от Други

Какво ревете, сами сте направили избора си?
Мъжете са тъпи свине, но жените сте още по-тъпи. Сами си го правите мили дами, като не оценявате добрите мъже и момчета и ги пренебрегвате, не ги поглеждате дори, разминавате се с тях по улиците като с пътни знаци, все едно не съществуват, а тръгвате с разни спортистчета, плейбои и мутри, които да ви купуват скъпи подаръчета и да ви глезят, да ви задоволят прищевките. Но плейбоите, мутрите и спортистчетата са несериозни и ви разбиват сърцата и затова после ревете тук "всички мъже били свине", "вече не ме обича", "спа с друга..." и т.н. Като нямате очи за свестните момчета и ги пренебрегвате, ходете си с вашите "лоши момчета", пък после не ми ревете тук!

Коментари

1.   Алооо,кой ти реве на тебе бре... щом неискаш да помагаш на някое момиче което се "оплаква"недей кара ли те някой ;)

2.   Тогава и мъжете да не реват тука, защото са им изневерили и т.н А да се оглеждат за свестни момичета.........

3.   f*ck you!!!

4.   Хах, рядко съм съгласен с толкова грубонаписан коментар, но затова пък е супер верен.Евала :)

*Syndrome

5.   Миличък имаш грешна представа за жените .. това,че ти си видял това в някоя не означава,че всички са такива .. не мисля,че 13 година (аз) трябва да ти го разясня .. :) Успех с следващата мадама ..

6.   Вие да не сте провинциалисти та така се нахвърляте варху автора?

Ясен от Пловдив

7.   До 1 Ало ще викаш на родителите си на село.

8.   Да,от село сме.На тебе какъв ти е проблема?

9.   Май е крайно време да спрете да критикувате всички жени заради някоя, която ви е разочаровала или ви е разбила сърцето! Осъзнайте се! Не можете да казвате "всички жени са тъпи"! Всеки си избира начина на живот и това, че не си случил на мацка нищо не значи...
Ти ли си свестния мъж?! Като гледам как се изразяваш, никога не бих ти обърнала внимание.. :)

Мег*

10.   Мегън същото се отнася и до вас жените - спрете да казвате че всички мъже са тъпи само защото някои ви е разбир сърцето.

11.   Колкото и да не ми се иска, авторът има право. Малко момичета се замислят за последствията - само да видят някой 'пич' и са готови. Сега, друг е въпросът, че и много мъже са в същата позиция.. :)) Аналогични са нещата.

12.   Никога не съм твърдяла нещо подобно, №10 :)
Може би имаш предвид Мег* ?

Мегън

13.   Да, за Мег става въпрос.

14.   Ти да не си братчед на оня, дето мразел провинциалистите? Кефи те да гледаш как другите се изяждат, май?

Ако изобщо съм разбрал нещо за жените, то е, че те искат КАЧЕСТВА. За парите е вярно, но само до повърхността. Важи и за чалгаджийките. Много от "добрите момчета" са пъзльовци. Мутрите явно са повече мъже...

15.   Коментарът е груб, но съм съгласна. Жените до голяма степен сме си виновни за нещата, които ни се случват. Все повече започвам да виждам жени, които говорят с/у еманципацията....
Но от друга страна и мъжете са си виновни за жените, които избират.

16.   Голяма част от съвременните жени и момичета въплъщават образа на красива , но нестойностна опаковка , която търси своя купувач..Лично мен този образ ме отвращава , защото създава впечатление ,че тези характеристики са типично женски , а не вследствие на модерното комерсиално общество...И все пак не всички жени са такива , знам го от личен опит..Още повече ,че броят на златотърсачките е правопропорционален на повърхностните мъже , които искат да притежават един трофей , а не една пълноценна личност..Едно мога да кажа - мразя обобщенията и етикетите- мъжете и жените трябва взаимно да ес допълват ,а не да воюват!
Впрочем съм момиче на 18....
DON'T LET SPIRIT OF ROCK DIE

17.   Еми, Мегън, то и аз не съм твърдяла нещо подобно, ама автора явно е тръгнал юруш всичко да слага под общ знаменател. Глупаво е да казваш "жените са такива", "мъжете са такива", затова и не го правя :)

Мег*

18.   Браво на тези, които не скочиха да критикуват човека! Вярно е, че причината да напише това сигурно е, че не са му обърнали внимание(една или повече жени) заради изброените от него типажи. Но трябва ли заради това да няма право на мнение? Първо го пренебрегват като мъж, а сега и мнението му да няма стойност? Естествено, че не е нужно да се обобщава, но той всъщност е недоволен само от жените, които ходят с плейбои, мутри и спортисти. Ако не сте от тях, тогава какво ви кара да настръхнете? Женската солидарност не е лошо нещо, когато е с мярка. Надявам се да не послужа като щит на автора - нямам намерение да воювам с жени, а за тях, когато е необходимо. :)
Свободен

19.   има тъпи жени, и тъпи мъже. докато има мутри, спортисти, и ....ще има и кои да ги харесва и кои да се оплаква от тях.

имало добри мъже, ок да, но има и добри жени. проблемът на автора е че явно се заглежда не по когото трябва. като си толкова добър, вместо да се заглеждаш по тези които харесват лоши момчета, и се возят в скъпи коли и да ги критикуваш, защо не се загледаш по съседката ти с двете опашки и очилата, с която се разминаваш всеки ден /давам го като пример/ която е готова да ти отвърне с това което ти си готов да и дадеш, и да те оцени. а не си я забелязал до сега. защото има и такива жени които обръщат внимание и на такива като теб, но пък ти не ги забелязваш, и не ги оценяваш.

проблемът на добрите момчета е че се заглеждат по лоши момичета. а подминават тези които са готови да им обърнат внимание. ясно е че всеки иска това което не може да има, и ти не си по различен. така че докато се гневиш и точиш на тези които не са за теб,няма как да видиш че има и други точно като за теб.. е да те може да не са в лъскави опаковки, като онези които си падат по мутри, но пък ще те оценят. да ама не ти хем искаш, кукла барби, хем разчиташ само на душевната си доброта, е така не става пич. така че не ни занимавай с твоите комплекси, не тук е мястото да ги избиваш.

20.   браво пич точно така трябва

21.   вище бе хора аз съм момиче на 13 не казвам че няма тъпи момичета то има ама момчетата са от100 90са тъпи как да си
изберът всички момчета !просто аз стоя и чакам някой нормален да дойде!!!!

22.   You're GOT DAMN RIGHT! ! ! Вярно е, и е смешно колко много пропускат момичетата, като не обръщат внимание на нас, свестните момчета! И какво като аз съм срамлив например? Или по-скоро като съм със приятели и те са все пак малко по-така и като се срещнеме с 1-2 момичета и то секи почва да си излива простотията и да се хвали с нещо, да приказва за напиване и избиват комплекси пред момичетата. А те момичетата-гледат ги и се смеят и после какво става? Казват за тех че на тоя тва му е лошото на оня онова, а за мене нищо не казват понеже аз не съм се изявявал така като тях, но точно и заради тази причина не казват че съм стабилен, щото все пак за да си стабилен май требва да направиш нещо тъпо и просто и лигавско за да ги разсмееш и тогава ще си признат. Иначе ако си мълчиш през по-голямата част от времето и само тук таме се обаждаш те няма да хванат да ти обърнат такова внимание като на другите дето постоянно искат да са център на внимание но в същото време биват критикувани от момичетата. И незнам но момичетата не искат да се поинтересуват да видят това момче защо е толкова мълчаливо и толкова малко говори и е срамливо... НЕ! Срамливо ли е, значи е скучно, скучно ли е значи не е свестно.
Аз мисля че така стоят нещата. Обръщат внимание на лигавите но не и на свестните (тея по-затворените)
и после естествено разочаровани от лигавите и вместо да се поинтересуват от тея тип момчета - по-срамливите, те отново тръгват пак с някакъв олигофрен!

23.   любимата ми тема! ! ! - мъже върсъс жени... каква драма на малкия екран! една жена да не ти пусне, една да те пренебрегне и веднага се пускат лирики:))) защо никой не си мисли за майка си като пише че жените са тъпи? или за баща си, когато мъжете са говеда/свине? нашите родители да не са се запознавали на светски вечери с краля на Норвегия? или трябва всеки човек да отделя специално внимание на всеки представител на срещуположния пол? аз съм мъж, и моя биологичен мъжки родител е оставил майка ми преди да се родя... сега всички мъже са като него ли? или да кажа на майка ми че е тъпа патица за дето е тръгнала с такъв льохман?

22. - ти специално - като те гледам как пишеш... сигурно така и говориш, и изобщо не се учудвам, че хората (момичета ако искаме да се придържаме към тона на темата) те смятат за 'скучен'. секи, требва, тех, - лигавско? !? нямам нищо против диалекти, но ако не можеш поне да звучиш 'стабилно' никой няма да те вземе на сериозно... . и аз смея да твърдя че съм малко" срамлив" , но вярвай ми - няма жена която да не оцени едно културно държание и да не й направи впечатление; от така наречените празноглави чалгаджиики до още по-възвисените интелектуалки... никоя жена, или мъж, не е длъжна да изучава отсрещния, точно обратното е. ако искаш нещо от някой, трябва да имаш понятие какво ти имаш, какво можеш да предложиш и КАК да го предложиш. комуникацията, и флирта по-конкретно, са научни теми, и ако не можеш сам да ги овладееш си има книги - всеки може да се образова. дали ще си на среща с един противник или на маса с много цели, успеха не е непостижим.
to be continued... ?

М.

24.   здр номер22 напълно те разбирам. аз също се чувствам така но съм момиче и мисля че няма момчета като мен аз съм заобиколена от тъпанари. и не говорим за жени и мъже а за момичета и момчета до 18 бе. кво се праиш на интересен.

25.   ами ако си свясно момче да си скайп

26.   Момичетата не са дорасли за да ни разберат, повечето имат нужда от лекар

27.   Прав си пич, тук в БГ с пари всичко се купува, но жените са кухи, и като им попирказваш малко повече глупости, и си въобразяват разни глупости, е нормално нали трябва да минат през кревата, и не се осещат колко са меркантилни и простички, но никой не им е виновен.... те са си такива, говориш това дето искат да чуят, кафе, дискотека, бар, малко повечеко пиене, и като теглиш чертата хем си се забавлявал, ем ти по евтино от публичен дом... минаваш ги и после се почва тоя такъв оня такъв а ВИЕ мили дами какви сте ДЕВИЦИ ли????

28.   Да позная ли? Никое момиче не ти обръща внимание, защото не си спортистче или мутра и сега си го изкарваш на всички жени като ги наричаш тъпи. От километър си личи, че си отчаян и просто сам себе си опитваш да убедиш, че проблемът е в жените, а не в теб.