Споделена история от Други

Вече няма да си губя времето в самосъжаление
Реших да се взема в ръце и да променя живота си към по-добро и написах това:

Няма, няма, няма да поглеждам аз назад
спомените лоши ще забравя
само добрите спомени остават.
И няма няма вече времето си аз да губя тук
сред измислени герои и виртуални лъжи
Няма по цели нощи и с дни тук да вися,
да пиша истории през нощта
и чуждите истории да чета.
Няма повече да влизам тук.
Времето си тук няма да хабя,
това място не дава, а отнема.
Сподели? Какво да споделя като не искам?
Искам да споделям с реални хора,
не с измислени герои на анонимността и фалша.

Коментари

1.   Добре че е анонимно! хаахаха Интересно защо го побликува--- Ужасно написано... но пък истина.. този сайт е ужасен, в началото се даваха адекватни коментари но напоследък само лоши се пишат и никой на никого не помага...

2.   Нека направим кратък анализ на творението ти :)

"Няма, няма, няма да поглеждам аз назад
спомените лоши ще забравя
само добрите спомени остават."

От тази част ясно излиза, автора е имал някакви проблеми от лично естество.Явно е споделил историята си и е получил коментари, които не му допадат.

Но нека продължим!

"И няма няма вече времето си аз да губя тук
сред измислени герои и виртуални лъжи
Няма по цели нощи и с дни тук да вися,
да пиша истории през нощта
и чуждите истории да чета."

Отново илиза, че автора е прекарал известно време в сайта, четейки и пишейки истории и коментари.За какво се оплаква един бог знае.Едва ли някой му е опрял пистолет в челото и му е заповядал да чете съдържанието на сайта.

Но все пак...

"Няма повече да влизам тук.
Времето си тук няма да хабя,
това място не дава, а отнема.
Сподели? Какво да споделя като не искам?
Искам да споделям с реални хора,
не с измислени герои на анонимността и фалша."

"това място не дава, а отнема" - отнема само време и то това си зависи от човека колко време отделя да разгледа историите.
Авторът иска да споделя, НО същевременно "Какво да споделя като не искам?"
Получава се малко като параграф 22.

"Искам да споделям с реални хора,
не с измислени герои на анонимността и фалша."

Авторът очевидно не харесва хората пишещи тук и иска нещо по-реално.Съветвам увеличаване на социалната дейност!

Диагноза - раздвоение на личността!

*Syndrome

3.   Е как да ви хареса като сте злобни сдуханяци, самотни пред монитора, които се прадвят на много вещи по всички въпроси?

4.   Ами то май наистина,че никой не знае за какво е сайтът...Сайт за споделяне,а защо има коментари!За да кажем мнението си по дадена история,да помогнем,да хокаме,за какво?