Споделена история от Други

Мнения за Ситроен С2
Здравейте, пределно ми е ясно, че е най-добре човек да следва сърцето си и да си купи това което то му казва, а не да слуша мненията на хората, понеже всеки си хвали своето. Да уточня - не искам да ми хвалите други марки и модели. В този клас нищо друго не ме грабва, да не каза че са ми грозни, а не ми трябва по-голяма кола. Искам мнение само от хора, които са карали този модел. Какво е мнението ви? На мен много ми харесва като външнот и вътрешност, повече от по-малкото братче C1. Първоначално се ориентирах към С1/107/Айго, но реших, че 4 врати не са ми необходимост, а и С2 повече ми допада като дизайн, по-спортно изглежда, не толкова като дамска количка. Спрях се на вариант с дизелов двигател 1. 4 защото са много икономични. Какво мислите? :)

Коментари

1.   Компактна и икономична градска кола. Лесна за паркиране, не е особено предпочитана от крадците, перфектна за градски условия и с пълен резервоар може да мине над 650 километра. Не е "най-икономичния" автомобил, но е за предпочитане пред "големите" си събратя. Колкото до това дали да е дизел и бензин, мненията са много, но лично моето предпочитане е бензиновата кола, защото е много кофти, да не можеш да си запалиш автомобила, когато термометъра падне на под - 10 градуса.
И разбира се, вземи си възможно най-нов модел.

2.   Харесвам и други модели, но са все по-нови и по-скъпи като Пежо 208, Рено Туинго 2007-2013, МиТо, Ауди А1.

От автора

3.   Благодаря за коментарите! Харесвам модела още от както го видях за първи път.

4.   За да не пускам нова тема ще помоля някой който живее или работи близо до Евромаркет Груп да заснеме някой от ситроените им С2. Те имат такива и ми хареса какви странични ленти са им сложили. По принцип не харесвам бели коли, но бяла кола с винилови ленти в друг цвят ми харесва. Аз сега съм в едно село и нямам наблизо техен офис, че да отида да ги снимам.

5.   Очаквам още мнения за Ситроен С2, Рено Туинго 2 и Клио 2 - жабче.