Споделена история от Други

Как да инсталирам истински IOS на Android телефон?
Здравейте. Моля ви да ми кажете как да инсталирам ИСТИНСКИ IOS на Android телефона ми. Но не искам някакви фалшиви лаунчери или други. Исам да е истински IOS. И да не трябва root. Благодаря ви предварително.

Коментари

1.   Има свободна версия на iOS, но само на продукти на Apple ти гарантирам, че ще имаш и удоволствие.
Не си мисли, че операционната система ти е виновна, ако телефончето ти е бавно или има други бъг-ове. Просто ти е калпав телефона.
Аз имам Самсунг мини и си знам, че и Майка Тереза не може да му помогне, имам и iPhone - чудесен, но струва колкото 10 мини-та, имам и Самсунг Гранд Нео и е ТОП, но е четириядрено телефонче...
Извод - събирай пари за телефон, ако ти е толкова важно.

3.   Няма как. От Apple са се постарали да направят подобни изпълнения почти невъзможни. Дори и да успееш, вероятностна системата да е плавна и стабилна, клони към нула. А и ако толкова държиш да си с iOS защо не си вземеш един стар iPhone?

4.   Питането ри е толкова наивно, че направо нямам думи...
Все едно да питаш как на стар, кашлящ пушач да присадиш сърце на спринтьор и да накараш дядката да спринти за да стане Световен шампион.
Отговорът е прост: Няма как!

7.   По-голяма глупост не бях чел. Първо без руут и смяна ба буут лоудъра няма как да стане. Това е смяна на операционната система и туута е направен заради това да не си оплескаш системата. Единия от коментарите ти го е казал но и аз ще ти го повторя: като се копува телефон се гледа какъв хардуер има, а не как изглежда-като жена.
Второ операционната систем се оптимизира за дадения хардуер, за да работи максимално гладко.
Трето не знам защо си решил че точно IOS ще ти реши проблема. Това е толкова ограничено нещо че няма на къде.
Лично ти препоръчвам, ако ти е бавен телефона, да го руутнеш и да сложеш някой по-лек ос, има хиляди в нета. Или да си спреш всички анимации и шаринийки които има.
Не мога да разбера защо всички са луднали по тоя айфон, бе ги отричам като марка и устройство, ама са толкова назад милите, отделно с тея рестрикции които имат, ме изгубиха тотално още преди много години

8.   Няма как, това са си две различни системи. Щом толкова искаш да имаш IOS, защо просто не си вземеш един iPhone?