Споделена история от Други

OTЧАЯНА ОТ ЖИВОТА!!!!!!!
Знам ,че голяма чат от вас ще ми се изсмеят както до сега или изобщо няма да си направят труда да го прочетат !! Живота ми наистина е ужасен малка сам а се отчайвам толкова рано от всичко, да хората казват живота си го живееш такъв какъвто си го направиш ама не винаги е така ! Нека започна накратко ,когато сам била на 3 майка ми се отказал от мен защото не можела да ме гледа ,искала да ме остави в дом ,но баба ми ме е взела и така ме гледаше докато станах на 10 дотогава бях виждала майка си точно 3 пъти веднъж на Коледа. Докато един ден баба ми почина точно пред очите ми едва го преживях,но го преживях!Тогава бях на 13
Майка ми реши да си ме прибере ,но за мен тя беше чужда ,имам и по голям брат който е на 24 но млад си е провалил живота ако се прибере се прибира пиян и напушен ,майка ми ходи постоянно с някви мъже ,аз знам че ми е майка ама одавна съм се отрекла от нея ! та тя дори един лев никога не ми е дала ! уча и едновременно с това работя като сервитиорка в един бар пълен с такива като брат ми ! на 16 съм ! една вечер брат ми се прибра мн пиян ,той ме преби и и после ме изнасили. исках да отида да живея другаде нито него нито майка си исках да виждам ! нямах много приятели там само от у-ще имах но след като майка ми уж ме прибра трябваше да уча в друго у-ще ,в града в който тя живее.Един ден мн ми се иска да уча в колеж някъде,но ще си остане мечта ,нито ще намеря парите . Постоянно съм осеяна с болка и само лоши неща ми се случват.Но ВМОМЕНТА СЪЛЗИТЕ МИ ТЕКЪТ ине искам да се сещам повече заминалото си но нещо ми тежеше и исках да го кажа да го споделя на някой !

Коментари

1.   Ей не увесвай нос, момиче!
Няма да е все така :)
С пари не мога да помогна, но ако искаш няколко думи, за да опитам да ти повдигна духа, може да си попишем.

2.   Ей слънчице,не се предавай,млада си ,а са ти се случили ужасни неща,но да знаеш че силата е в тем ,ще потърпиш още малко после ще се устроиш и тогава ще забравиш за всичко което ти се е случило!Късмет

3.   На всеки съдбата е различна, всеки, трябва да понесе удар от съдбата, но ние трябва да благодарим на господа за доброти и и за злото, което ни сполетява в животта ни,, ако човек сам трябваше да избира каъв живот желае аз щях да избера да съм милюнер ,, ако найстина ми повярва, че щах да избера това .. всеки човек е спецялен по свое му дори на 14 год. разбирам, някой неща, който хората ги схващат много по-късно ,.. за това не спирай да мечтаеш и да се бориш, не зная какво е всичко това, никога не съм бил свидетел на подобни неща още по-малко претърпевщ, не зная и с каква психика трябва да си, за да стоиш още на кръката си, очевидно не се предаваш толкова лесно, но зная едно, че само с вяра бихме се спасили, всеки човек има свой път, който трябва да извърви. матей 7:13 "Влесте през тясната порта, защото широка е портата и пространен е пътя, който води до погибел, и мнозина са ония, който минават през тях.
понеже тясна е портата и стеснен е пътят, който води в цивот, и малцина са ония, който ги намират"
ще ти кажа само едно - не бой се само вярвай

4.   От написаното от теб разбирам, че си едно младо и амбициозно момиче с несправедлива съдба. Още от малка си понесла тежки удари от живота. За да си още жива и здрава трябва да си човек с изключително силен характер. Много на твоята възраст имат богати семейства, не им се налага да работят и учат едновременно, и се тормозят за най-различни дреболии, като не разбират, че има млади хора с много повече проблеми от тях. Ти си силно момиче, затова не се отчайвай и продължавай напред. И не забравяй : "Има ли желание, има и начин... Няма ли желание, търсим оправдание... "

5.   Един ден всичко се връща запомни го.Всичките ти лоши спомени , моменти и случки от живота ти , които са те отвръщавали и си мислила какви ли не работи в един момент просто ще изчезнат.Няма случайни работи.Уверявам ти , че ще имаш много щастливо бъдеще и не се предавай !!! НИКОГА !!!
Наистина е трудно.. на нас хората , които пишем коментари и като четем такива истории , неможем да се поставим в такава ситуация.Всичко опира до теб.Мисли положително каквото и да се случва , винаги търси добрата страна , дори и да изглежда , че не съществува.Знам , че можеш !!! Незнам с какво друго мога да ти помогна ... наистина ми е тъжно ...

6.   Само на мен ли ми направи впечатление че брат и я е изнасилил??? авторке, ти си на 16, и брат ти ти е посегнал. за това си има закрила на детето! не се свивай и затваряй в себе си! брат ти заслужава един бой и наказание по законовия ред. ти си човек преди всичко и никой няма право да се държи с теб така. обърни се към полиция, или социални власти в който град живееш. за съжаление и аз не мога да те подкрепя с нещо повече от разбиране:/ да се говори е лесно, но на теб от приказки няма да ти олекне. прави крачки и се откъсни от това тежко бреме; няма да е лесно, но винаги когато имаш нужда да си поговориш с някой и да заредиш батерииките, знай че има някой насреща ти :)

М.

7.   Здравей , историята ти ме разчувства адски много , момче съм на 17 но съм доста чувствителен и не се сдържах да заплача ;( Много ме е яд че си свястно момиче , а живота е толкова гаден. Много бих се радвал да ми пишеш , е-мейла ми е goodboy_93@abv.bg

8.   Не се притеснявай ти си страдала но ще дойде ден в който те ще страдат тройно повече. Има една поговорка никога не казвай никога! Вярвай в мечтите си!!