Споделена история от Други

Какви дрехи
Здравейте .. Аз съм момиче на 13 год.. Няма много да увъртам ии направо с "проблема " си .. Скоро трябва да се глася за училище а родители ми казват,че имам достатъчно дрехи и няма смисъл да купувам много само най-важното .. Добре ! Значииии аз имам 2 чифта дънки,3 суичера,2 тънки фанелки,2 туники,ии там 3/4 (три четвърти) гащии и тнт .. а до колкото до обувките .. имам едни кецове и едни затворени убувки.. помогнете ми като ми кажете какво трябва да си купя,чеее винаги се сещам когато ми потрябва .. :D моля ви .. :)

Коментари

1.   Боже господи ... Момиче ти да не отиваш на модно ревю ?!? Това е училище и не значи че трябва да си с "D&G " и другите " гъзарски " и "яки" както се изразявате вие марки ... Тръгни си на училище нормално с някой дънки и блузка или с панталонче
Не разбирам каква е манията преди да започнете училище да изкупите всичко което видите :Х А по-нататък като излизаш с приятели насам-натам по-добре тогава си купи нещичко, което ще ти хареса
Сега все пак във всички магазини е изнесена останалата стока , която не са могли да продадат преди и вие я изкупувате
Lexy

2.   Оф, като почнете с тия дрехи и направо немам думи..
*Syndrome

3.   Преди време имахме униформи и проблем с дрехите нямаше, мислехме къде да учим и да се реализираме. Сега в едни развити държави също има униформи, ама ние нали сме къде-къде преди тях, задръстеняците. Преди няколко месеца на родителска среща се постави на гласуване въпросът с униформите - училището е с 1000 ученици - само 87 родители бяхме "за", иначе всички лаят срешу слободията и големите разходи за дрехи и9 козметика. Оказа се, че униформите подтискали достойнството на децата.
Мечо Пух

5.   Аз толкова да искам униформи, най-малкото-като станеш сутрин не се чудиш какво да сложиш,давай униформата и това е.
Не знам как ходенето по магазини може да доставя удоволствие на хората,аз го правя по принуда,като ми трябва нещо. Досадно е...всъщност не разбрах какво те притеснява,виж какво ти трябва,помисли къде го има-отиди и го купи. "Да се глася за училище"... :Д
Сиво

6.   Аз много искам униформи! Непоносимо е когато се разделя един клас на Adidas, Nike, ... и по-бедни хора! Мразя да ходя по магазините и да пробвам дрехи! Искам униформи!
Смърфиета

7.   Една жена: Хлапе, винаги ще ти е нужно това, което го нямаш! ВИНАГИ! Но се задоволи с това, което имаш и добре помисли дали ти трябва повече. Все пак Мама и Татко работят като роби за жълти стотинки. В България сме. Мога да ти кажа, че аз наследявах дрехи на роднини. НИЩО ново не са ми купували. Ако го правеха, беше на 3-4 години. Но знаех, че Мама и Татко нямат възможност. Учих усърдно и сигурно съм една от малкото щастливки, която работи това, за което е учила. Имам 4 висши образования. Работя. Самостоятелна съм. И да... относно дрехите си наваксвам и заради едно време. Но определено мога да ти споделя, че колкото и дрехи да си купувам, в крайна сметка не те ме правят щастлива. Радвам им се до следващите, но... Не дрехите те правят щастлива, а родителите-приятели, гаджето, приятелите, хубавите моменти. Живей достойно с малко и се радвай на живота! :))

8.   можеш да си купиш един чисто черен дълъг клин, една пачка в какъвто цвят искаш, отгоре един потник да е с паети а отгоре едни ръкави и последно едни бели кецове