Споделена история от Други

Един ужасен живот
Здравейте!Просто искам да разкажа своята история, която не е измислена, както някои ще си помислят...Аз съм момиче на 18 години , но всичко в живота ми е объркано.Звучи ви познато , навярно ... Ще започна първо от семейството ,в което съм израстнала и продължавам да живея.Аз , родителите и баща ми живеем в една стая , което е доста неудобно , естествено...Има още две стаи , но в тях се разполага само баба ми, която баща ми мрази от дъното на душата си , псува я всеки божи ден , даже я е удрял два пъти и я е вкарвал в болница.Тъй като баща ми е в обтегнати отношения с баба ми , ми се кара , когато отивам при нея , затова като същинска Лара Крофт влизам пир нея през терасата и излизам от там....Вуйчо ми е алкохолик, идвал е много пъти пиян , ставали са големи скандали-полиция , псувни , бой между него и баща ми, обиди към майка ми - цитирам - курва мръсна, тя всъщност му се пада сестра...Да не говорим за отношенията между родителите ми - меко казано странни ..Те са правили секс в същата стая , в която съм била аз , на два пъти даже - в същото легло- запушвах си очите , стисках си до болка ръцете - но без резултат - гнусните им сексуални тласъци се усещаха ясно...Освен това отношението на родителите ми и на баба ми към мен са много странни- имам увредено зрение- 4 диоптъра , а майка ми ме кара да се крия от баща ми , защото щял да изперкуляса, по нейни думи!!!!Като че ли има нещо ненормално в това да носиш очила!!!!Баба ми пък постоянно ме кара да се чувствам гадно с изказвания то рода на -цитирам-Как може толкова голям
човек като теб да има толкова малък бюст?Ама ти май и мустаци си пуснала?Косата ти е оредяла като на баща ти ..НЕ ходи с развързана коса , защото изглеждаш като луда!Задникът ти е спаднал като мъжки !Краката ти са бизонски!и т. н ., и т. н. ....Още повече , че се опитва да контролира и бъдещия ми живот - казва ми , че ще започна да си търся приятел като стана на 20!!Аз съм пълнолетна , никога не съм имала , впрочем ..По нейни думи трябва да имам само едно гадже за целия живот , да не се разделям с него , защото със следващия няма да бъде по - хубаво , да се омъжа до 23 год. възраст , тъй като после съм стара и мъжете няма да ме харесват ...А иска ли приятелят ми да прави секс значи не е човек ...А сексът е оправдан само по време на брака и само , за да се правят деца..Целувките нищо не означавали...Също така баба ми страда от някаква параноя, според нея всяко момче , което ме заговори ,иска да ме изнасили , а ако е момиче - може да е лесбийка.Например, според нея е лошо момче да ми каже здрасти, а е ясно ,че то ще ме изнасили , ако бъдем в една стая..Друг пример- не трябвало да ходя с едно момиче , за да си купя сутиен - щяло да викне момчета!!!НЕ трябвало да ходя с черен сутиен - само шаврантиите ходели така !!!НЕ трябвало да излизам с едно момиче - имало си приятел!!!!Не трябва да спя у едно момиче , можело да е леко девойче , което организира оргии и привлича невинни момичета като мен !!!!!....и т. н , и т. н . Баща ми също говори глупости - един път каза на майка ми - какво й слагаш номера , които аз нямам !!!Пояснявам- имай само един чужд номер , освен техните -----Според него не трябва да си говоря с момчета - един път прочете в скайп прозореца ми Александър вместо Александра и започна да ми говори като на леко момиче !!Да не говорим ,че майка ми задава въпроси от рода на -Бръснеш ли се под мишниците, я дигни , да видя!!Сменяш ли по 3 на ден памперса си ? Баба ми пък пита - Подмиваш ли се ?!!!!!!!!!!!!!Още повече че нямам приятели , не излизам , освен с майка ми ...Влюбена съм , но те и това ми е забраняват !!!!Аз и въобще не поддържам - ходя като някое момче ....Искам да бъда като другите момичета - да съм красива , да имам гадже , приятели , да излизам с тях , ида уча ....Нека да поясня ,че не пия , не пуша , кафе и бира не съм даже пила никога и не искам, обичам да чета ,да мечтая...Какво да правя ?!!!Постояноси спомням подигравките на другите хора и гнусните моменти от миналото ми- като когато баща ми се напи като куче и легна чисто гол до мен , а преди това се изпика върху печката....Или когато се хвалеше ,че негов колега му е предлагал проститутка ...е да , беше пил , но не го оправдавам ..Въобще не знам дори защо ви пиша всичко това .......

Коментари

1.   Най-добре си събери багажа и се махни от това извратено семейство, докато не си станала като тях. Иди в друг град, потърси работа и подреди живота си. Ужасно трудно може да ти е в началото, но всичко е за предпочитане пред такъв живот. Не знам как търпиш.

2.   Добре при положение, че пишеш тук значи си разбрала, че те са ненормални.Моята баба също е с такива разбирания, но аз не живея с нея , а когато си говори дааже не й обръщам внимание.Моят съвет? МАХАЙ СЕ ОТ ТАМ!!!Въпреки че баба ми не е толкова зле , колкото твоята аз знам ,че ако живея с нея ЩЕ СЕ ПОБЪРКАМ.Според нея всеки иска да ме убие,приятелките ми искат да ме продадат на черния пазар, аа и да не казвам ,че реброто ми е криво ,защото ще кажат, че съм недъгава.Просто като студентка отиди в друг град и готово.Успех :)

3.   Съгласен съм с 1 Найстина трябва да се махнеш от това извратено семейство.. и щом си палнолетна ще можеш да си намериш някъде работа.. Баба ти е доста искуфяла да ти казва тея неща и после , че момчетата мислили само да та изнасилят..
а за родителите ти направо.... нямам думи. Изглежда си добро момиче , ако вече си завършила училище въобще не се замисляй, а си събирай багажа и се махай от там. Найстина ще ти е трудно но поне няма да търпиш такова отношение към теб.
И това "Искам да бъда като другите момичета" надявам са че нямаш впредвид да си гримирана цялата с токчета и къси полички.. Всичко най-хубаво ти желая.

4.   Да, това е решението, да се махнеш оттам. Ти няма да ги оправиш тях, но те тебе ще те завлекат. Махни се, намери си работа и излез на квартира. Ако искаш да учиш, може да учиш и да работиш. Аз си излязох от нас по подобни причини...без гаджета и приятели, без нищо. Започнах работа, бях на 18...излязох под наем Ти какво още чакаш? Няма да става по-добре, по това, което описваш. Не чакай гадже, не чакай нищо, потърси си работа, след това квартира, и се махай.

5.   Ох, горката... Тази история ме накара да се замисля какви семейства има по света. Никой не си избира семейството в което да живее. Наистина не знам какво да кажа, съвета ми е като на другите: Събери си багажа, започни някъде работа и с изкараните пари излез на квартира с приятели, така постепенно ще си подредиш живота. Ще си хванеш и приятел и т.н. Не знам какво друго мога да ти дам като съвет...

Ако искаш дай някакъв ''skype'' за да си попишем. Или ме намери мен на skype - ***** /изтрит/ (ще се радвам да си попишем)

*БаТе МиТкОо

6.   Пояснение:сега ще съм 12 клас , тоест не съм завършила все още , а относно това , че искам да бъда като другите момичета - нямах предвид наложения модел в обществото на красиви , но безмозъчни опаковки.....Никога не съм се гримирала , нито съм носила къса пола или пък ходила на дискотека ...и не искам особено ..Да, искам да бъда женствена и красива , но не по наложения вулгарен начин . За мен образованието и бъдещата професионална реализация са приоритет- искам да следвам журналистика ...

7.   Мило момиче аз съм малко по голяма от теб, имаме доста за какво да си попишем, ще се радвам да ти помогна и да споделя и аз. Ако искош ми пиши на мейла: **** /изтрит/

8.   Скоро ще се махнеш оттам, така или иначе, що им се вързваш? Извинявай, но мен ме напуши на смях, като четох какви ги говори баба ти. Живее си жената с някакви стари параноични разбирания. Кимай там, като ти говори, съгласявай се, пък после си прави каквото си знаеш.

9.   Пак съм аз авторката - нямам мейл, впрочем....Така че 7 дай по- добре скайп, ако искаш естествено......

10.   Към авторката- много хубаво, че образованието и професионалната реализация са ти приоритет, успех ти желая :))
И не към темата, но не съм съгласна с последната част от коментара на номер 3 относно грима, късите поли и токчетата. Би ли пояснил какво имаш против тези неща и аз ще кажа защо не съм съгласна с теб

11.   Здравей отново аз съм номер 7. Скайпа ми е:***** /изтрит/
Ще се радвам да ме намериш и да си пишем :)

12.   Здравей , аз съм момче на 17 съм и много бих се радвал ако ми пишеш на ***** /изтрит/ има доста за какво да си говорим :)

13.   О извинявам се сега видях че нямаш мейл затова може да ме намериш на скайп **** /изтрит/

14.   Според мен наистина трябва да се махнеш. Ако си уплашена може да потърсиш помощ от някоя приятелка, докато си намериш квартира и работа, но трябва час по-скоро да напуснеш семейството си.

15.   Казах ти!
Още 10ма ти го казаха- МАХАЙ СЕ.
Ако искаш ела във варна.
Знам къде какво има :)

Георгиос

16.   Пак съм аз, авторката ! Отново скандал -брат ми счупи вратата на баба ми, навсякъде беше пълно със стъкла, днеска започна да я заплашва ,че ще я пребие и всички хвърлиха вината върху мен, била съм създавала напрежение ?!!!!

18.   Да, махай се по- скоро.

19.   Не мисля, че мога да ти дам по-различен съвет от останалите - спасявай се от там и колкото по-далеч - толкова по-добре. Искрено ти желая успех!

20.   Това не може да е истина!!! Статията е измислена според мен. Не може да има толкова вулгарни хора на едно място и да отнасят така с едно момиче, нееее, отказвам да приема.

Ajna

21.   Аз нямам подобни проблеми, но баба ми е същата стока и тя има стари разбирания. Относно облеклото ми, държанието ми и приятелките ми. Постоянно се караме, но аз вече я игнорирам от всякъде и ми е и по - добре.

22.   Ужасно, , направо изгубих ума и дума. Момиче бягай от там ако не си го направила вече :) Желая ти всичко най добро. Късмет!!!