Споделена история от Други

Смяна на личноста и постоянни промени
Здравейте, още от малка имам нужда да се преобразявам в различни хора един вид им крадях самоличността не буквално нищо незаконно не съм правила. Когато бях на 13 бях луда по една актриса страшно много исках да приличам на нея боядисах си косата като нейната, направих си веждите като нейните, говорех като нея, обличах се като нея и имаше моменти в които се гледах в огледалото и вярвах, че аз съм тя. Мислех, че е нормално. Минаха 6 месеца и луднах по друга актриса пак се преобразих в нея, буквално дори си представях, че съм нея и живея неиният живот, че нейният приятел е мой и така. След това по една известна певица и отново се превърнах в нея. След това още една актриса и така винаги когато гледам филм и си харесам някоя актриса започвам да искам да съм нея. И винаги се превръщах в желаната актриса или певица. Това продължаваше години. Но тогава не осъзнавах, че това не е нормално чак сега разбирам, че това ми вреди да имам връзка и приятели защото когато се превръщах в дадена актриса мойте приятелки и приятел трябваше също да приличат на нейните. Нямам идея дали това е някакво разтройство или състояние... много моля ако някой знае нещо по въпроса да ми помогне!

Коментари

1.   Не е нормално това.. просто спри да го правиш и бъде себе си, сигурно си на 12/13 г.

3.   Моят съвет към теб е да споделиш това с родителите си и да отидете на психолог, няма нищо срамно в това, не означава че си луда. В Америка всеки един човек си има психолог, там дори богатите и успели хора ходят на консултации. Ти имаш скрит проблем и трябва да бъде разрешен, защото ще стане по-зле с годините, ще дойде момент в който ще остарееш и няма да можеш да приличаш на тези актриси и ще се побъркаш. Послушай ме и отиди.