Споделена история от Други

Къде има плюшени играчки NICI в София ?
Някой дали има идея къде мога да намеря плюшени играчки на NICI, къде ли не обикалях не мога да намеря нищо, абсолютно нищо. Преди си спомням, че имаше в Orange, но днес като отидох нямаше. Някой знае ли нещо?

Коментари

1.   NICI е немска марка. Аз случайно малко или много събирам плюшковци. На NICI съм си купувала по летищата, а и по интернет, НО да знаеш, че те си смениха целия асортимент - т. е. не произвеждат вече мишките, а са минали изцяло на характерите от Shaun the Sheep. Аз събирам точно тези характери и така...
Отделно има много яки азиатски играчки - т. н. бонибон или нещо такова - играчките с големи очи - тях първи ги видях в Азия още преди 6 години.
Така че е по-вероятно не да не намираш играчките на NICI, a просто да не намираш СТАРИТЕ им играчки
В момента много са модерни овцете, котетата и разни жабчета, тем подобни - това е сайт с всички нови продукти на фирмата http://www.papiton.de/Nici/
Изводът ми е, че човек не бива да се концентрира върху някаква марка, а да си гледа готинки животинки. Аз имам и от IKEA доста плюшковци, които тайно си прибирам при пазаруване - и те са от много добър и мек материал. Има в „Метро“ също интересни играчки и на добри цени - марката не е всичко, всичко са Made in China. Аз за NICI играчки изпотроших поне 200 лв. за серията с Шауни, но си изкарвам паричките сама и си ги троша за глупости. Ако обаче искаш такива скъпи играчки на гърба на мама и тати не е честно.

2.   Благодаря ти за бързият отговор, парите си ги изкарвам сам и тази плюшка искам да бъде подарък :). Искам да те попитам две неща, ако е удобно. Дали знаеш някъде магазини в София за тази марка, в който да отида и направо да го купя и още един въпрос, който е малко на късмет, но все пак ще опитам - А да знаеш къде в София да има магазин за Me to You мечета :D

3.   И извинявай, че пак те занимавам, но като цяло да знаеш къде има качествени, хубава изработка плюшени играчки в София, понеже като гледам един хубав магазин не намерих, в който да отида и да си купя качествена плюшена играчка.

4.   Me to you съм виждала дори по бензиностанциите. Ако не държиш на марката - виж в Метро и изобщо в детски магазини. Има вече хубави играчки от хубави материали на достъпни цени. В Хиполанд има също хубави неща. Обожавам плюшковци, но нямам много време да ходя, честно казано и повечето са ми от бензиностанции, летища, при други покупки просто в чантата. Имам цял кош, а съм на 30 г. Просто като малка нямах никакви играчки. Ако е за подарък за момиче - ще се зарадва много. На мен мъжът ми ми носи пак от пътувания най- новите - minimomi се казват и са култ, но ги има само в Германия, холандия....
Не е важна марката, а да е интересно животното, материала е важен и обработка.
Ако е за бебе или малко дете е важно да няма залепени очи и така нататък - тогава в Икеа, там всички са прогодни и за бебета и деца под 3 г. Купувахме си от там едни неща и прознавам, не устоях - имам зайче, котенце и лисички (майка с бебе лисиче) от там. Нещо различно и интересно са.
Колкото и да е странно - най-откачените животни са ми от бензиностанциите...като разровиш навътре има доста интересни екземпляри. Имаше преди година една игра за събиране на точки в Ессо. Избихме се ГОЛЕМИ момичета, включително бях свидетел как една двойка обиколи цяла София за определена играчка от тази серия ха-ха, не съм единствена значи.
В момента най-трендо са овцете всякакви и играчките с големи очи...има тук различни марки. Много са подобрили пеешите играчки!

5.   Няма вече магазин специаллизиран за me to you и nici в София въобще в България. Веригата я закриха, защото нямаше продажби. Единствено Ви остава онлайн пазаруването

6.   Няма вече магазин специализиран за me to you и nici в София въобще в България. Веригата я закриха, защото нямаше продажби. Единствено Ви остава онлайн пазаруването

7.   me to you видях вчера в книжарница Хермес. Аз търся nici и никъде не намирам :( :( :( От Велико Търново съм. Търсих в София и в Стара Загора по моловете. Няма :(

8.   Аз също съм фенка на марката и доста често си купувах плюшените играчки като ходих в Германия. Миналият месец обаче си купих и от България онлайн - www.guga.bg Нямат всички серии, но ми обещаха да допълват гамата си.

9.   Миналата седмица минах през Ориндж и видях Me to You и Nici. Явно отново ги има в България :) Има много яки ключодържатели. Аз си взех с черен еднорог :D