Споделена история от Други

iPhone 5s ?
Здравейте! Някои от вас може да кажат, че въпросът ми е тъп, но ще попитам. И така искам да си взема iPhone 5s и някои може да кажат, че го искам от гъзария, но не е така. Какво може да ми кажат хора, които използват iPhone 5s ? Един приятел наскоро ми каза, че телефонът е защитен от вируси.

Коментари

1.   Здравей, аз си взех IPhone 5s преди 2 месеца и съм много доволна. Аз направо се родих с него. Може да ти се струва смешно, но аз ползвах 3 години Samsung galaxy.... ( уж хубав за 1000 лева) е направо се измъчих. То не бе забиване( дори телефона да беше нов и без да е претоварен само с 1 приложение пак забиваше) не бе изключване и какво ли не! Сега съм много облекчена. Телефонът не забива, изключително бърз е и с една дума е перфектен!! Не слушай хората, който си мислят, че е само за гъзария! Те или нямат възможност да си го вземат и нарочно ти казват така или никога не са си вземали и не знаят!! Ако имаш възможност не се замисляй, а направо си го вземай! И не слушай хората, който ще се опитат да те разобедят и да ти пробутват други телефони! Според мен ако си го купиш няма да съжаляваш. :)

2.   Съгласен съм с номер 1. Аз ползвам iPhone 5 и телефонът е перфектен.

3.   Към номер 1: От къде е по-добре да си го взема, от някакъв сайт или от магазин на мтел или теленор. Защото аз имам телефон, а пък от мобилните оператори винаги са с някакъв план.

4.   От номер 1:
Аз си го взех от магазин на Теленор, но моя е с план! Ще ти препоръчам да си то вземеш от сайт, защото в тези магазини са само с план, а в Технополис и Техномаркет са с 100 или 200 лева по-скъпи. В интернет ги има и отстъпка и без, а и са с гаранция. Ти ще прецениш, но от сайт ще е по-добре. :)

5.   До номер 1: От кой сайт е най-добре според теб?

6.   Аз искам да знам това, което казват в това видео от 09;18 мин. Какво мислят тези които го използват ? http://vbox7.com/play:311787a956# (Заслужава ли си iphone 5s).