Споделена история от Други

Още 1 въпрос към мъжете
Коя жена считате за по-привлекателна(от към структура) ?С по-женствени форми-бюст,тесен ханш и закръглени задни части или по-плоски-с малък бюст,широк ханш и малък задник?

Коментари

1.   И двете липсват при тебе, така че не се напрягай

2.   Стегнат бюст, тънко кръстче и заоблен, не много тесен ханш.

3.   с малко дупе и големи гърди

4.   Каквото Господ дал! Никой не е избирал как да изглежда!
Я помислете за доста пълните момичета (жени), които са си по рождение едри. Не е много приятно сигурна съм. И на тях им се иска да носят тесни дънчици и секси потничета, но няма как. Така, че всеки е такъв какъвто Господ го е направил! Е разбира се всеки може да променя тялото си ;)
По въпроса. За мен горе/долу добре сложена жена е: височина 160-170, кг 55-75, не много тесен ханш, със средни гърди :)

Жена.

5.   Колкото и привлекателна да е формата, ако липсва съдържанието - пиши я бегала... То и за една нощ не става - две свестни приказки на кръст не можете да си кажете...
От друга страна, ако има разкошно съдържание, това в много голяма степен компенсира формата, ако тя е не дотам идеална.

6.   Най-важното е излъчването момиче! Може да си със супер тяло ,но като не си чаровна трудно ще омаеш накого!

7.   Ей,добре бе номер 1 ! Аз нямам ни гъз ни цици,направо да ме оплаче човек,хаха..просто попитах..

8.   Че кой е казал, че тесния ханш бил женствен. Напротив, преди идеалът за жена е бил големи гърди и големи ханш и талия заради раждането, сега нещата са нагоре с краката.