Споделена история от Други

Смешно и позорно за мен!
Здрвейте,искам да споделя за моят смешен проблем!Аз съм момче на 19 години,не съм гей,не съм женствен,но май май съм една жена!От малък имам ПАНИЧЕСКИ СТРАХ от житни дървеници(миризливките),когато дойде есента при мен настъпва ужас!Родителите ми се смеят,майка ми не я е страх летя покрай нея,блъска се гадинката по врата и въобщо не й пука!Постоянно ме подиграват,наистина ли съм жена!Просто имам фобия,когато чуя само звукът и усета вибрацииоте от крилата й,просто изведнъжа се стряска и почвам да бягам!Целият се припотявам,и ми излизат топли и студени вълни!Още от дете имам фобия точно към тях!От хлебарки,летящи бръмбари,комари,скакалци нямам страх!Но това е смешно за мен да ме е страх какъв мъж съм!Женчо! :X :X Повярвайте,подигравайте се но наистина имам психичен проблем може би! И знам че сега много ще ме наредят и ще ми кажат жена само казарма ти липсва! :X

Коментари

1.   Страшно си неграмотен!!!

2.   Просто имаш страх от тях - не е нещо ненормално.Не мисля,че си женчо.Все пак всеки си има странности.Не трябва да се притесняваш от нищо.Това да ти е проблемът.Аз пък имам ужасна фобия от хлебарки,но не съм някоя лигла.Просто не понасям тия същества.

3.   До номер 1!Извинявам се за грешнописа,просто пиша бързо и не проверявам написаното!-Автора

5.   Добре бе, номер 1, за к'во се обаждаш като нямаш какво да кажеш по изповедта на момчето ?? Под всяка неграмотна история по 3-4 спамъра да го оплюят, че не можел да пише.. ами сайта да не се казва "Сподели - само ако си грамотен".
Вярно е, че е срамно, ама човека си казва какво му е на душата - ти как му помагаш с тоя коментар ??

М 22

6.   Аз съм момиче и също имам страх от тях. Вземи си такава машинка за насекоми. Ще ги изтрепе до крак.

Бамби

7.   Значи като те е страх от нещо си жена, което е най-срамното нещо за един мъж, тъй както вие сте по-висши, а ние жените сме нещо по-долно от вас.

8.   Оооо далеч не си единствения с този панически страх от тези гадинки.....е аз съм момиче, но няма значение. Че са гадни-гадни са, а аз си имам и конкретна причина поради която още повече се изприщвам видя ли да хвърчи такова нещо около мен :Х Бях на 9-10 години може би и в къщата, в която живеехме преди имаше малинов храст...бях си набрала доста малинки измих ги и ги оставих за около 5 минути на двора докато вляза за нещо в къщи. Върнах се и почнах да ям като невидяла (понеже много обичам малини) и в един момент усещам отвратителен вкус в устата си, съпроводен с парене на езика :Х:Х:Х все едно ми забиваха ситни ситни стъкла по целия език...дори не мога с думи да го опиша!! Оказа се че явно една такава гадост е влязла в една малина и......мой късмет :Д но от тогава винаги съмс 8934093702 на ум когато ям нещо подобно :Д а за ужаса от самите миризливки.....разбирам те напълно :Д

9.   До номер 7 няма предвид да приниза жените към по долен етаж!Просто жените са по склонни от чувство на страх,гнус и т.н към бубите!Но аз съм си такъв!Просто ужас!Дори моето което преди 7 години беше изяло миризливка без да иска!Уж на игра и само се даваше кихаше и дишаше трудно!Та го водихме на лекар!Просто е отвратително!

10.   Мен пък много ме е страх от паяци,да ти кажа-няма срамно. Не се разбира дали си мъж от това,че изпитваш известно неудобство от тея гадини. Да си мъж не значи да си празноглав идиот,който видиш ли от нищо не се страхува. Мъжа е много повече :)
Сиво

11.   Ще ти кажа едно решение, но не знам дали ще ме послушаш. Накарай някого да ти събере повечко такива гадинки и нарочно ги остави да те лазят (например в косата) или ги дръж в ръце. Животинките съм ги ловил като малък, безобидни са (с изключение на миризмата).

Ако съм прав, след достатъчно време няма да ти пука и страхът ще изчезне. Ако пък греша, съмнявам се, че ще пукясаш от страх или ще напълниш гащите:). Поне ти гарантирам, че тях ще ги е страх в пъти повече от теб:)

Не виждам каква връзка има фобията с това да си женчо. Някой явно ти го е казвал и ти си го приел за чиста монета. Според каквото съм чел, фобиите са нещо като сянка на друг страх, който е потиснат. Като дете ме беше страх от решето на дупки... Наистина всеки си има странности.

Номер 6, предлагаш да ги трепе, щото го било страх? Не мислиш, ли че проблемът е в страха, а не в дървениците? Страшни съвети даваш, няма що.

12.   Номер 11,метода е добър,но лично аз не бих го понесла :Д
Сиво