Споделена история от Други

И аз търся филм
Търся един филм, който бях гледала като малка по телевизията, но не си спомням нито името на английски, нито знам някой от актьорите.
Превеждаха го "Лошо момиче", но не намирам този, който търся с това заглавие.
Беше някакъв психо-трилър, за едно момиче на около 16, което живее с техните и малката си сестра. Не си спомням как точно се развиваше цялото действие, обаче някой уби майката, като й счупи черепа с някаква керамична маска и изглеждаше, че е главната героиня, понеже тя беше много избухлива и раздразнителна. После баща й си намери нова жена и не си спомням дали и нея убиха. Накрая всички умряха.... да, много неадекватно, но само това помня... мислех си, че актрисата е Джулия Стайлс, но не мога да намеря този филм.
Ще съм ви много благодаран, ако можете да помогнете.

Коментари

1.   http://www.imdb.com/title/tt0120088/?ref_=nm_flmg_act_46

2.   Така се казваше филма по телевизията да, но те за жалост често си ги измислят заглавията И аз съм го търсила преди време. Голямата беше влюбена в бащата. А убиецът беше малката сестра, която от ревност го направи.

3.   Да, това е филмът, но не го намирам в замунда....

4.   Номер 1, точно попадение. Точно тоя е филма, много благодаря и аз (номер2). От кога го търся...

5.   Ако някой знае откъде може да се дръпне и с БГ суб, моля да даде линк.

6.   ;)

Номер 1 съм :)

И аз си спомням, че като малка съм го гледала по тв.
Абе даваха някви много зарибени филмчета тогава 90-те :)

http://kickass-torrents.ytsre.eu/wicked-1998-dvdrip-h264-t9975577.html

Теглете, че ся гледам, че има само 3 сийдъри..
Субтитри нещо не намирам.
Ама те репликите са лекички - лесно ще разбирате дори и да не го знаете много английския.