Споделена история от Други

Нагла жена
Незнам как да го кажа, но има едно момиче, от 2 години се опитвам да я избягвам, а тя все е около мен, колкото и да не ми се иска. Има общо с повечето мъже, с които съм имала нещо общо. Танциорка е, съблича се навсякъде, и общо взето няма нищо, което да нямам и аз... но ми е тапо как се слага и все търси контакт с моите момчета, ако мога така да се изразя. Аз се опитвам да създам сериозна връзка, а в последствие разбирам, че тя или вече е била с тях, или се бута да го вземе. Мойе би пищша това, защото виждам заплаха в нейно лице, и аз незнам. Но не мисля, че е повече от мен...
просто се чудя защо има такива момичета, харесва и да обсебва мъжете, бившия ми приятел около половин година тайно си пишеше с нея, и дори се скара с мен че тя му била приятелка, като забрани на мен да общужам с приятелите си мъже... тъпо е...
срещнах невероятен мъж, и ето тя се бута при него, което ме притесни да не би и с него да е имала нещо общо или незнам.... да остана прецакана с надеждите за хубава връзка...

Коментари

1.   Щом се бута при сегашния ти възлюбен крайно време е да и забиеш един тупаник в лицето.Или не кажи и да стой настрана от твоя човек и ако се направи тогава я фрасни.

2.   Това е наистина досадно и обсебващо, но не трябва да е повод за голямо притеснение.Ако си сигурна в себе си и наистина няма нищо, което да нямаш и ти, няма от какво да се плашиш.Пък и на мъжете бързо им писват жени, които се слагат навсякъде и се събличат пред всички без срам.

3.   Тя се бута...за танго са нужни двама. Твоите така наречени приятели къде ги слагаш? Ако те обичат тебе, със сигурност няма да отидат при нея. А щом и с нея и с тебе...явно нечитава работа.

5.   Просто кажи мнението си на останалите мъже и, че или трябва да вземат нейната страна, или твоята. Ако изберат теб-браво. Ако изберат нея-пак браво. За това, че успя да разбереш кои хора около теб си струват.

6.   Да не сте залепени една за друга? Защо тя познава или се запознава с бивши или настоящи твои приятели? Колкото до мъжете - щом успява значи те не стават, не са за теб. Пълно е с хубави момичета - това значи ли, че приятелят ти все ще гледа настрани и няма да устои на поредната нахалница? Опитай да търсиш приятели извън средата, където тази танциорка се движи, защото както личи доста просташко ми се струва всичко.

7.   Мисля, че е време да покажеш на "танцьорката", че ти не си глупачка. Това започва още от училище и ако не сложиш чертата някъде цял живот все ще се намира някой без срам да ти се пречка. Просто отиди при онази и й дай да разбере, че няма място при мъжете, с които излизаш ти.Няма как да е случайно. Ако иска да се състезава с някоя - нима няма достатъчно други жени, с които да се конкурира?

Свободният

8.   За съжаление е пълно с такива нагли и отвратителни жени навсякъде. На такива гадини изобщо не трябва да им се даваш, ще си пазиш своето и ще им даваш да разберат, че нямат място при твоите мъже - ако не става с любезност, тогава - със шамари. Аз съм хубава жена, имала съм всички мъже, които си пожелая, но никога не съм и няма да закача чужд мъж, без значение дали е семеен или с приятелка. Затова такива навлеци гадни и аз ги мачкам и не допускам да ми пипат мъжа.