Споделена история от Други

Сънувам я...
С приятелката ми сме разделени по нейно желание, обаче от цялата работа аз съм страдащия сигурно защото все още я обичам много. Вече се държи с мен направо като непознат винаги съм се опитвал да бъда мил с нея и добър даже тя ми е казвала че съм такъв но вече .. като и кажа, че е красива или нещо в нея ми харесва направо ме реже без да каже благодаря.. или поне да се усмихне от няколко седмици , месеци... и аз не знам вече не спирам да я сънувам. Винаги щом легна и заспа я сънувам или мисля за нея и ми става гадно, даже и да е хубав съня знам, че това нещо няма да се случи и направо полудявам немога да се наспа като хората.. лягам и не мисля за нищо или мисля за по важни неща от нея и пак я сънувам. Преди като бяхме заедно ми харесваше, но сега вече са кошмари и немога да мигна дори... виждам само нея... прекалено съм привързан към нея, обсебен ли съм какво ми има :( неиздържам повече не искам да сънувам...щом едва ли не съм никой за нея.

Коментари

1.   Много съжалявам, че така се е случило , не знам какво точно да те посъветвам, но ако наистина връзката ви няма бъдеще и ти си наранения опитай да намериш някакво ново занимание, ново запознанство, та дори колкото и годно да звучи се опитай да ти стане безразлична, да я изхвърлиш от мислите ти, защото тя не заслужава друго. Живота продължава, горе главата, а понякога нещата в живота се обръщат точно когато ти обърнеш гръб. Успех!

2.   Автора: може би си права за пореден път колкото и да съм мил с нея.. пак се държи студено. Пробелма е в това че незнам как да я изхвърля от мислите си.

3.   Точно за това те посъветвах да станеш малко по-безразличен, понякога това върши работа. Отдръпни се, не търси контакт колкото и да ти е трудно. Времето ще покаже... Не се отчайвай, имай предвид, че всеки край е и едно ново начало. А ти си млад, живота е пред теб! от №1-Ж.

4.   Автора: За времето в което съм я опознал (около две години)
не би ме потърсила тя, ако не я търся аз казва, че била такава.
До сега толкова време бях само с нея в смисъл, че само на нея съм споделял знае всичко за мен, както никой друг и почти нямам приятели вече кой е по работа кой се е преместил и така.. почти нямам близки , а тя е.... може би всичко което съм искал от момиче с изключение на характера или, поне лошата част..

5.   Жената не би посмяла да потърси мъжа, а и не е редно тя да прави първата крачка. Ако успееш да разбереш какви са причините, довели до тази ситуация, само тогава ще намериш покой .Дано двамата да се изясните.
lolipoli