Споделена история от Други

Чувствам се недооценена
Здравееййте!някак си се чувствам недооценена.на 26 години съм,имам сериозна връзки-от 7 години-приятелят ми постоянно се заглежда по чужди,навън винаги се държи някакво много галантно с другите момичета,аз все му казвам че се дразня а той не ми обръща внимание.
не знам къде се крие проблемт-изглеждам добре,не съм глупава.
сред някои приятели също така се чувствам.правя всичко за тях,а накрая те уважават повече онези,които са ги унижили преди мен.но не и мен-тази която им е най-предана.
кажете какво ми има.чувставам се употребена,използвана и недооценена.
защо е така.
какво да променя.
понякога без да виня мъжа да мен,си мисля че ако тпй ме оценявапе повече и хората биха се държали друго яче
не зная вече накъде.
на токова години съм,а не мога да си позволяасм вече това подритвасне ,което не зсслужавам
ка да променя нещата?

Коментари

1.   Пишеш много неграмотно. Казваш, че не си глупава.... е, то няма човек, който сам са си признае. Глупост е да търпиш такова отношение например.

2.   Научи се да пишеш и слагаш препинателни знаци като за начало !!!

3.   За да те уважават, трябва да си малко по-рязка като човек, по-остра, понякога може дори да си леко груба. Разбрала съм го от опит - с добро не става. Хората явно така сме устроени.

4.   Тя ви пита едно, вие й говорите за правописните й грешки.
нямам думи.

5.   Аз знам, че нищо не знам. Ти знаеш, че не си глупава. Аз знам, че няма да ти напиша коментар. Ти не знаеш защо. Защо? Защото не знаеш, че си глупава!

"ка да променя нещата?"- Как? Отговора: не бъди глупава? Не! Бъди си... НО! Не бъди наивна!!!
Ех, а уж нямаше да пиша коментар, май и аз съм глупав...
Не бъди наивна.

Номер 0

6.   Как можеш да търпиш такова отношение? Седнете една вечер и му кажи,че ако не престане да прави така го оставяш сам,щом не те оценява..
"Човек не осъзнава какво има,докато не го изгуби!"

7.   Първо, като ти е гадже мъжът ти, не е вързан за теб, има очи да глед... Както се казва в една поговорка: Апетит се спечелва навън,а се яде вкъщи.
2."тази която им е най-предана." прозвуча ми все едно си куче... Предана трябва да си само и единствено на себе си...

8.   Самозаблуждаваш се, че не си глупава, има много да учиш, започни да се самоусъвършенстваш, чети приложна психология.