Споделена история от Други

Мудни модератори
Ставате все по-бавни и незаинтересовани какво се случва в сайта.. ужасно е, а мястото е прекрасно.
Разбирам , че и вие сте хора и имате нужда от почивка, но за Бога, наемете още хора, грижете се за сайта си, положете някакво усилие.

Наистина, това отношение е на път да ме откаже от сайта. Моля ви, променете системата. Нека историите се публикуват моментално и след това се "редактират". Имаше страхотни предложения в "Какво ти харесва и какво не в Spodeli.net" - възползвайте се !!!

Чакам някаква реакция, нека да е адекватна и навременна, защото сайта си заслужава !

Коментари

1.   Да това за хората е добра идея ,иначе с другото не съм съгласна :)

2.   И аз подкрепям това изказване!

3.   Ха, и аз мислех да напиша нещо подобно, но напоследък просто започнах почти да не влизам. Големи дискусии бяха дали да има регистрации или не, и в крайна сметка нищо ново.

Ale

4.   ако се подходи сериозно и с отдаденост сайта може да се развие, малко или много, и да си запази облика. най големия спор е дали да остане напълно анонимен или да има регистрации... като гледам от доста време тръгна модата хората да си оставят подпис под коментара. мисля че това е добре, защото коментари и съвети просто хвърлени тук там от бог знае кой са като повей на вятъра. можеш да се заслушаш но като не знаеш от къде духа вятъра кел файда. друг е въпроса че ако се направи сайта с регистрации и тн. ще влезне опасно близко до вече съществуващите стотици форумни сайтове. избора пред модераторите е дали искат да си останат със стария облик или да се опитат да поизгладят малко формите и да привлекат повече хора. на мен лично ми омръзна от все едни и същи теми и истории които се обсъждат ежеседмично...

М.

5.   Аз пиша и споделям точно в този сайт, защото е анонимен, не искам регистрация. Но това с темите съм съгласна. Дълго време няма теми и след това се пускат много на веднъж и някои остават непрочетени и не коментирани. Например на скоро имах нужда от съвет, но темата ми остана назад, защото бяха пуснати много теми на веднъж и не получих помощ.

6.   не спорим за регистрации, това е друга тема.
само за още 5-6 души, които да изчитат историите и да ги постват в рамките на най-ного час. понякога имаме нужда от спешен съвет, наистина

8.   И аз съм против регистрациите, нали затова споделяме тука, защото е анонимен сайта, ако има рег , нали се загуби тръпката, пък , които иска да си оставя име под коментара, лично решение.А колкото до темите наистина става много бавно публикуването, ало модераторите събудете се малко де, пишем коментари, вие 5 дена трябва да ги одобрите и ние да чакаме, ми пускайите коментарите веднага пък после, ако има нещо ги махнете, ама това чакане е много изморително.