Споделена история от Други

Генератор на отговори
Здравей,

Аз съм автоматичната система за предоставяне на отговори на теб - търсещият отговори. Защото без отговори въпросите са просто изказвания, и с много изказвания... хората ще те помислят за луд. На твоето внимание предлагам редица отговори генерирани на произволен принцип с които да задоволиш желанието си за знания. Да започнем: ^_^

В: Има ми нещо някъде (избери си къде) пъпки / синина / петна / болка / сърбеж / проблем с главата / проблем с главичката / проблем с гърдите / неопределено и не знам какво да направя...

О. ОТИДИ НА ЛЕКАР!!!! интересното на обучението на докторите е, че тях ги обучават как да лекуват пациенти на живо, а не да седят по форуми и да им предписват магически мехлеми.

В: Какво да уча, как, къде, колко ще ми струва, на какво да наблегна, кой ще ми пише домашните и подобни.

О: От теб си зависи. Мен лично не ме интересува - за това си има дни на отворени врати в училища и университети. Ако ти не можеш да вземеш решение какво да правиш с живота и развитието си - не разчитай на напълно непознати хора да те насочват.

В: В училище ме бият / не ме уважават / присмиват ми се / дърпат ми косата / никой не ме обича / даскалката ми е вампир / нямам приятели и подобни...

О: Училището е място за научаване на нови неща, но е свеобща грешка да се мисли че се учат само науки. В училището/университета човек се изгражда като личност (ако успее разбира се) и това зависи от неговото умение да взема решения. Ако разчиташ само на външна намеса и решение на проблемите си ще станеш една от многото личности зависима от някой друг и ще изпуснеш себе си. В училище ставаш човек, престани да се оплакваш и стани най-накрая!

В: Аз съм на 12-15 а той на 25+ и много си го обичкам... Защо не ме забелязва?!?!?

О: Да, разбира се че за любовта възраст няма, разбира се че всеки иска да се чувства специален и да си има някой до себе си... НО! има огромна разлика между двойка той на 30 а тя на 20 и той на 25 и тя на 15... единственото нещо което едно дете (момче или момиче) може да предложи на /много/ по-възрастен е чистота и невинност. Нещо от което втория ще се възползва. Така се получава че от ранна възраст навлизаш в глупостите на големите и докато станеш на тяхна възраст вече си се износил и ако си попаднал на някой лош човек вече си добил неговия темперамент и ще пристъпиш към формулиране на следващия въпрос.

В: Партньора ми не ме обича / угажда / глези / задоволява / уважава и тн.

О: Значи... можеш да си купиш компютър, да си платиш нета, да се ровиш за да немериш форума, но не можеш да седнеш и да обмениш няколко думи с него/нея? Тогава проблема си е в теб! При АБСОЛЮТНО всеки проблем меьду двама души решението идва от ефективната дискусия между двамата. Не можеш да я задоволиш? - прати ми я на мен, ще свърша работа. Той свършва много бързо? Ами говори с него, разбери защо така се получава и работете по решение.

В: Искам да правя секс но съм малка и ме е страх...

О: Ми... да дойда да те държа за ръка? Всеки човек ще ти каже че първия път може да боли, но секса е нещо натурално и след време и при нормални обстоятелства всичко ще се оправи. Ако не - има си лекар. Но не!... това не ти е достатъчно... трябва да изпаднеш в драма...

В: Искам да правя секс, но не съм опитен... какво да правя?

О: Да дойда да ти показвам ли? Опознай тялото си, опознай и това на ближния и действай когато и ДВАМАТА сте готови...

to be continued><

Коментари

1.   Ха-ха, хареса ми, евала!
Ева

2.   ха дам,за много неща написаното е ок,но за някои не съм съгласна.за някои от изброените теми,хората искат обективно странично мнение.а не някои филсоф като теб да им се подиграва.щом ти всичко знаеш,как попадна в този форум и какво търсиш тук.съгласна съм,че много от споделените проблеми тук са смешни и тъпи,но ти постави много хора под един знаменател.а в крайна сметка всеки с проблемите си,които ги няма си ги търси сам.за някои дадено нещо е проблем за други е виц

3.   Ха-ха-ха, много ми хареса, развесели ме!

GD

4.   2. ти ще намериш място в графата ми за хора не разбиращи от хумор... :P както се разбира това не писано за конкретно лице/лица и е единствено с цел забавление. наистина ме провокираха известната доза 'странни' теми които се появяват тук, но не селя да обидя някого.
казваше се че смеха лекувал всичко... очевидно на теб ти трябва друг лек:)

М.

5.   браво, хареса ми определено !!!