Споделена история от Други

Препоръчайте ми филм на ужасите
Моля ви, препоръчайте ми смръзяващ кръвта филм на ужасите. С мои приятелки ще се събираме петък вечер и много искаме да гледаме як хорър. Но имам едно условие - нека да не е такъв с кървища, разчленени тела, гнусотии. Не искам някой изтъркан с типичния сериен убиец, който преследва група лагеруващи тийнейджъри/колежани... Искам такъв филм, който без такива гадости, да те накара да потръпнеш, истински да те изплаши, че после да не можеш да спиш. Обожавам такива със паранормална активност, духове, зловещи кукли, предсказания, странни събития. Нещо като "Заклинанието", "Мраз" и подобни. Ама да е наистина страшен! Благодаря ви предварително!

Коментари

1.   Предизвестена смътр 1 и 2,но няма как да не сте го гледали. Гледайте ouija страхотен е !

2.   1. Abominable 2006
2. The cabin in the woods 2012
3. final destination всички части
За друг филм не се сещам.

3.   Убийствен пъзел

4.   The Haunting of Helena, Dead Silence, Shutter, Solstice, The Reaping

5.   От ноември миналата година се разибих по тях и съм гледала над 100 такива и ето някои от любимите ми:
The piramide (надявам се не го пиша грешно)
The gallow
Insidious
Insidious 2
Insidious 3
The women in black
The women in black 2
U/H/S
U/H/S 2
The possession
Grave encounters
Grave encounters 2
The devil inside
Possession
Mama
Dark skies
Housebound
Paranormal activity (май са 6 частите)
Deviler us from evil
Devil's due
As above, so below
Annabelle
The purge
The purge: Anarchy
Ocolus (мн е добър)
The babadook
Sinister

Надявам се да съм помогнала. За тези сега се сетих. Може да ги гледаш във в-бокс или на английски в някой пътлокър
.

6.   Buried Alive

7.   Вила роза. Български филм е. Доста ужасяващ си е. Но, не чак прекалено много. Мистичен е. Много е хубав. Участват в него актьорите Калин Врачански, Елена Петрова и др.

8.   Grudge 2

9.   Jacob's Ladder (1990)
In the Mouth of Madness (1994)
Dead End (2003)
1408 (2007)

10.   Scream-1996
Ghost ship-2001
The ring-2002
Shutter-2004
Apartment 1303-2007
The woman in black-2012
Ghost coins-2013

11.   Scream-1996
Ghost ship-2001
The ring-2002
Shutter-2004
Apartment 1303-2007
The woman in black-2012
Ghost coins-2013

12.   Не знам доколко са страшни, ама Woman In Black съм го гледал, бива, въпреки че аз не се плаша толкова лесно, има и втора версия, но не съм я гледал. Слийпи Холоу си ми е любима история от малък, за оня пич без глава, обичам да гледам филма от 1999, но не помня дали имаше кървища... А най - добре се съберете понеделник и гледайте Биг Брадър...

13.   Екзорсизмът на Емили Роуз

14.   Ето моите предложения :
1. Гняв 1, 2 , 3
2. Предизвестена Смърт
Мисля че и двата ще ти харесат ! :)

15.   Предизвестена смърт.

16.   Здравей. Щом си харесала "Заклинанието" бих ти предложил "Annabelle" двата филма са свързани. Сигурен съм ,че ще ти хареса "The Woman In Black"от 2012 с Даниел Радклиф. Други, които се сещам са "Sinister", "Mama","Oculus","The Babadook" също много добри хоръри. "The Mist" и "Carrie" правени по книги на Стивън Кинг. Предполагам си гледала поредицата "Паранормална активност". Класики като "Предизвестена смърт 1 и 2", "Гняв" както и "The Exorcist" ,който е по истински случай. Скоро гледах и "Човекът-вълк" също добър макар и не толкова страшен. "Ужасът в Амитивил" ,"Кошмари на Елм Стрийт", "Полтъргайст","The Awakening" ,"The Others", "Insidious". Спирам до тука, че така мога да ти изреждам цяла нощ. Надявам се, да съм ти помогнал. Предложих ти ужаси за един месец напред така ,че ще има да сменяте гащи!

17.   Poltergeist, Dead silence. Но няма толкова страшни филми, които да не включват кървища. ;)

18.   Wrong turn 6, oculus, the ward, devil inside, hause of wax, Chappie, Anabelle

19.   Ето заповядай подбрани най хубавите според мен..

Писък 1, 2, 3, 4, 5 -ИДЕАЛНИЯ ЗА ВАС! Мой любим горещо препоръчвам!
Хелоуин -Също нещо подобно!
Петък 13
Убийствен пъзел 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Гробна тишина
Предизвестена смърт -Много приятен мистериозен-
Тексаско клане -Пак какъвто търсите
Стая 1408
Гняв -останал съм с убеждението че на момичетата по им харесва!
--------------------------------------------------------------------------------

Модератор - пуснете темата си отново, спазвайте условията на сайта.

20.   Аз ти препоръчвам "Сираче"
На мен ми беше много интересен, но има кървища.
Историята е:
Едно семейство с две деца иска да си усинови още едно. Избират си момиче на име Естер. Но от както са я усиновили, са започнали да умират много хора (единствения човек, който знае за миналото на Естер, големия син от семейството, който я е разубличил и момиче от класа на Естер) и при всички убииства Естер е била там. Жената започва да проучва Естер, понеже са и казали, че е от сиропиталище в Русия. Но погрешка е изпратила снимката и в психиатрична болница. Един от лекарите и звъни и и пита дали момичето от снимката е при нея, но когато тя каза да той и казал да изведе семейството от къщата. И и обеснява, че това не е 9 годишно момиче, а жена на 32 години, която е с рядко заболяване от което изглежда като дете. Но вече беше късно за съгруга и който също бе намушкан в гръб. Последни останаха майката и малкото и момиченце, но те се спасиха, а Естер потъна в едно езеро.
Край!

21.   JESABELLE

22.   Dead silence

23.   Браво момичета! Продължавайте да гледате такива сатанински филми,които ви промиват психиката на подсъзнателно ниво.После защо децата са ни такива...

24.   Аз ти препоръчвам - 13 призрака, турско - Даббе - 3, 4, 5, Ел - джин, Мусаллат
, Торбалан, Злите Мъртви, Леприкон и др., които не се сещам, но ако искате да получите инфаркт от страх силно Ви препоръчвам Даббе има го със субтитри и според мен е най - страшния филм на света

28.   Всички филми на Джеймс Ван (на места го пишат Уан). Убийствен пъзел (най-вече 2 и 3), Мъртвешка тишина, Заклинанието, Анабел и т. н.

29.   Мен лично ме поизплаши The Exorcist. Интересен е, няма кървища.. много!

30.   Авторката: Благодаря на всички, въпреки че повечето препоръчахте кървища, които съм гледала, при положение, че не искам такива, но все пак благодаря за вниманието, има и много яки филми. Колкото до номер 23 - не филмите, а единствено средата, в която живеем може да промие психиката ни! Не може за всичко да се обвиняват филмите, плюс това човешкият организъм има нужда да бъде плашен, всички психолози ще го потвърдят.

31.   Авторке, ама всички плшещи филми са СЪС кръв!!! Или да ти препоръчаме някоя романтична комедия с Уди Алан и Дженифър Анистън?

32.   Сериалът Scream, Тексарско клане, Петък 13-ти

33.   Anabelle
Jasabelle
The others

34.   After life -на мен ми е любим

35.   Филмът вила роза, е сниман по действителни случай. По, предсказание на пророчицата Ванга. Разказва се за обсебване, мистериозно въздействие и убийства. Във филма няма никакви кървища. Този филм също е завладяващ сетивата. Надписат е на английски език(2013). Първият български психотрилър, със елементи на хорър. Направен е с по качествена техническа апаратура. За мен, той е много по хубав от много други филми.
За това, ако не си го гледала, много ти препоръчвам да го гледаш някога.

36.   Един филм, който ми направи добро впечатление - Dragonfly или водно конче. Не е ужаси, а по скоро мистерия свързана с окултното.