Споделена история от Други

Сън за който не спирам да мисля...
Преди около 5 дни сънувах моята приятелка, която почина началото на месец Септември... /не ми се разказва за начина по, който почина, за това ще ви разкажа само съня си/ ... сънувах че бяхме двете с нея на някакво място ,което самата аз видях за първи път и не мога да опиша с точност. Имаше голяма светлина, не слънчева, а бяла, много хубава светлина ... бяхме двете и много си говорихме, тя излъчваше голяма енергия и беше много спокойна, усмихната, а в живота тя винаги беше развълнувана, емоционална ... не помня нищо от разговора освен,това:

" ела, ела да видиш какво е хубаво,,ела" много пъти ми каза ела, ела, ела да видиш... беше много щастлива, когато се събудих на сутринта, бях много радостна, че я видях и че е добре.... казват, че не било хубаво починал да те вика, но странното е, че не бяхме в нещо познато, град, пейка нищо такова, съвсем различно, именно за това не мога да ви го опиша...

п.с. казвайте на близките си колко ги обичате и колко значат за вас...аз не успях да и кажа, че я обичам и че не искам да ме оставя ..... радвайте се на всеки миг прекраран с любимите хора...

Благодаря за отделеното внимание. Живи и здрави и всичко добро!

от:Дени

Коментари

1.   Не знам, но ме разплака...

2.   Дени, така е...
Светлината там е много силна, бяла...
Несравнима с нищо тук на земята.
Що се касе за това, че тя те е викала там- не се притеснявай, нищо лошо няма да ти се случи.

Просто още не са минали 40 дни от смъртта и връзката й със земята е още много силна.
Преди години изгубих братовчедка... Дни след това тя се явила на сън на наша близка и я викала да иде при нея. Нищо лошо не се е случило с тази жена и до ден -днешен, жива и здрава си е.

Пали свещички за приятелката си и знай, че тя вижда чувствата ти към нея.
Истината е, че сме слепи за отвъдния свят, а той е реален.
Моля невярващите да не възразяват... Ще ги попитам как ще обяснят на един сляп по рождение човек, че наоколо има дървата, цветя, къщи и хора?
Трябва да се довери на другите, виждащите около него, нали?

Ето това е и духовният свят... Виждат го само някои... засега..

3.   Само не разбрах защо тази история е в раздела ''Любов и изневяра''. Бъзикате ли ни?

4.   Разплакахте ме и ме накарахте да се замисля за хората, който са починали .. те наистина докато не направят 1 год. от смъртта си духът им живее в къщата

5.   Номер 3 ами грешка е станала :-)

6.   от Дени
забравила съм да отблежа къде да бъде публикувана темата ми! А,ти трпва да си много тъп /с извинение/,за да мислиш,ч се шегивам, с нещо такова!!!

7.   О не на мен тези. Лигличката се бодалка с вяс. Вижте само по какъв начин е описано и най-тъпият би го забелязал "Имаше голяма светлина, не слънчева, а бяла, много хубава светлина", "тя излъчваше голяма енергия". Всъщност трябва да копирам цялата история... Нямате си друга работа, стига сте се гаврили с хората. А тези което и се връзват са още по-психясали ...................