Споделена история от Други

Автомобили Пежо
Здравейте,
Предстои ми да си купя първата кола. Много ми харесва пежо 206 но много от приятелите ми казват че пежа карат само жени или мъже с "меки китки".
На мен модела много ми харесва но като си взема кола ще я карам поне следващите 2 - 3 години, но не искам да ми се подиграват или да ме мислят за "мека китка" заради колата.
Какво мислите за притежателите на тази марка, има ли много мъже притежатели на такива автомобили защото наистина като се загледах, май наистина повечето притежатели на пежа, особено 206 са дами.
Благодаря предварително!

Коментари

1.   Божее, щели да му се подиграват. Ти сериозно ли се връзваш на тия приказки на "разбирачите"? Количката си е супер, взимай я и си я карай, даже не 2, ами и 12 години може да си я караш. И също не им слушай лафовете от рода на "френското не става, чупи се, за педали е ".

2.   това със меките китки за глупости, но френските коли са много фини и не са за българските пътища, поне според мен, иначе са мнооого хубави... успех

3.   Има доста притежатели на тази марка, и повечето от тях са мъже с жена и няколко деца, което ги прави всичко, но не и меки китки.
Ако има хора, които ти се подиграват за колата ти или сексуалната ти ориентация (или поне тази, която приемат, че имаш), то ти трябва нова среда, а не нова кола.
Има много оплаквания от тази марка, но средната ѝ възраст по-българските пътища е 10 години, което обеснява окаяното им състояния.
Колата е добра, стига да я подържаш.

4.   Хич, да не ти пука какво мислят останалите. Ако слушаш т. нар. "легенди пред блока" трябва да караш Голф, Пасат или Ауди ( нищо против самите коли ). Аз примерно карам Рено и ме бъзикат, че емблемата била като сещаш че какво, но изобщо не ми дреме. Колата ме кефи и ще си я карам докогато аз реша. Много ми харесват и старите големи, ръбести Волв-а. Приятелите ми само като чуят и се изприщват, но ще си взема и такава. Иначе няма толкова голямо значение каква кола ще си вземеш, важното е да е поддържана и пазена. Най-хубавата естествено си е новата.

5.   Аз наскоро си купих Пежо, но нещо акумулаторът ми се счупи, може ли да ми кажете откъде мога да си купя нов?

6.   До 4-ти. Има и още как. Виж в ютуб(Renault Modus v Volvo 940 Crash Test) какво се случва като се блъсне с бясна скорост едно малко Рено Модус(много симпатична и също френска кола) с едно голямо Волво. Голямото Волво цялата му предница се разпиля на отломки, просто изчезна, а монекена вътре беше затиснат от арматурното табло, а малкото Рено отвътре беше непокътнато.

7.   здравей, и аз съм се насочила към пежо, ама 307. Колата е като 206 ама е с 4ри врати и и там още някакви по-добри качества. Изобщо да не ти пука, марката си е много добра. Много мои познати си карат пежо, така че успех. Дано да я намериш на хубава цена.