Споделена история от Други

За някои любими потребители на сайта
Здравейте!

Напоследък ми се губят някои от редовните потребители на сайта, които са ми и "любимци".

Къде изчезнаха Ale, Мегън, Ралф и Чили?
Дали фактът, че напоследък историите се повтарят, а и тийнейджърите преобладават като автори, е причината вече да не пишат?

На мен лично ми "липсват" коментарите им - често съм намирал решение на лични свои проблеми именно от техните коментари.

Дядо Торбалан и той пише все по-рядко.

Ale, Мегън, Ралф и Чили, пишете! Ако не за нещо друго, поне, за да видим, че сте добре!

Коментари

1.   Аз ги виждам, че все още пишат, а за другото не знам ...

2.   излез, виж истинския живот, много се вживявате в някакви сайтове, форуми, простотии

3.   Само Ралф пише чат-пат, наистина. Мегън, Але и Чили изчезнаха напълно.

4.   :) Има нещо такова, че наистина се публикуват доста повтарящи се истории. Има и много лишени от смисъл такива. Е, сега гледам една девоийа се чудела какъв подарък да купи на приятеля си за рождения ден и хоп в сайта, а от друга страна съм сигурен, че много интересни истории не ги одобряват. От друга страна ми остава и все по-малко време напоследък за интернет. Но от време на време хварлиам по едно око какво става тук. Ще се радвам ако знам, че съм помогнал с коментара си дори на един човек.
Ралф

5.   Черен гологан не се губи.

Дядо Торбалан

6.   И аз се включвам, за да дам признак на живот:)
Чили

7.   Еййй, много се радвам, че сте "тук" и сте добре. Кака Мегън остава да покаже, също и ?le (който всъщност чат-пат е онлайн) и карето ще е пълно!

8.   Аз искам да разбера къде е Росирос? Сайтът не е същият без нея:)))

9.   До РОСИРОС: Ако още четеш, макар и да не ти дават да пишеш, моля те, свържи се с мен! Страхотен фен съм ти, много искам да си поговорим! Не знам по какъв друг начин да те открия:( Това е имейлът, на който можеш да ме намериш: rosirosfan@gmail.com