Споделена история от Други

Страх ме е от този сън...
Здравейте , искам да споделя с вас моя страх и ако някой е минавал през същото - да ме успокои или да даде някакъв съвет как да се справя с това. Историята е следната ... Имам приятел от 7 месеца и много го обичам.Сигурна съм , че и той изпитва същото към мен , но от около месец в мен се зароди един страх ... от това да не го загубя. Мисля , че щом изпитвам това значи наистина имам сериозни чувства , но преди време този страх го нямаше. А сега ... сега е толкова силен , че дори 4-5 пъти ми се случва да сънувам , как той си пада вече по друго момиче, сънувам, че е станал безразличен към мен , а аз му се моля да ме обича... Или как сме в тролея и очите му остават в някоя друга и той започва да я заговаря пред мен ... Тази нощ сънувах , как през сълзи го моля да остане с мен , а той отказваше ... ! Моля ви кажете ми как да разбирам всичко това , сънищата са родени от моя страх или са намек , че скоро ще се разделим ... ?

П.С. На 18 съм, знам ,че може би ще имам още връзки като тази , но много го обичам и придпочитам да запазим връзката си ... никак не ми е безразлично , дали е с мен или не .

Коментари

1.   И аз имах подобни сънища с момичето с което бяхме ВЛЮБЕНИ често ми казваше колко много ме обича и, че няма да погледне друг.. И хоп... след месец и нещо (бяхме заедно година) и изведнъж искаше да се разделим Виждам, че вече съм и безразличен не иска да се виждаме даже да си пишем не иска... и разбрах, че си има друг и ме е лъгала, а толкова ми се вричаше в любов и обещаваше.

2.   Сънищата ти идват като резултат от този страх.
Ако го обичаш, разбери, че човека не може да бъде притежаван. Остави го на свобода.
Иначе няма да е добре...той го усеща...рано или късно, ще го усети ако още не е. Не го обсебвай, не се страхувай, че ще те остави. Ако поддържаш и подхранваш такива страхове, най-накрая ще стане така. Не ти го пожелавам, но ако искаш да вървят добре нещата, трябва това да го промениш.

3.   Не съм много опитна с връзките,но все пак мога да ти дам няколко съвета.
1 начин : Не приемай всичко толкова на сериозно защото това е просто сън ! :)
2 начин : Ако те притесняват толкова много тези сънища направи така за да не стане по този начин както в съня ..
3 начин : Поговори с момчето. :)

Знам,че не съм ти пологнала много.. Успех !

4.   Ето - http://sebepoznanie.com/psihologiq/tylkuvane/ и http://sebepoznanie.com/psihologiq/zagadka-synishta/ разбери какво означават сънищата от тук и не се безпокой толкова, успокой се, кое те кара да мислиш, че може да го загубиш?????

5.   Гледай Star Wars, основно епизоди II и III - там много добре и нагледно е показано до какво води страхът да не загубиш някого (или нещо)!

6.   Това е параноя, ще отмине не се притеснявай..
!!!

7.   Аз съм на 21, също сънувах такива неща, явно е значил много за мен, след няколко месеца го оставих, защото между нас изобщо не вървеше... той много се караше с мен и никакви компромиси не правеше и гледачка ми каза че е имало друга и хоп оказа се истина....

8.   Това е вътрешно чувство , което не за пренебрегване.Според мен обаче , ...но има вариант да е временно объркване на хормоните което те кара да се чувстваш обречена....Пробвай сама да отсееш кое е вярно в случая.

9.   Този страх трябва на го махнеш от главата си. Така аз разроших моята връзка. Предполагам, че ревнуваш. СПРИ.
Мисли положиелно колкото и да е трудно. А каквото е писано вече ще стане.