Споделена история от Други

Импулсен телефон
Здравейте, имам въпрос относно импулсните номера. Нали знаете например гадателките по телевизията, както и доста фирми или физически лица имат импулсен телефон, дори хора, от които просто често се искат съвети? Искам да попитам каква е точно процедурата да направиш телефона си импулсен, купува ли се някаква отделна сим карта, има ли месечни такси, всички мобилни оператори ли предлагат услугата да си направиш импулсен телефон, естествено трябва да кажеш и за какво ще го ползваш, за какви услуги например е допустимо освен за гадатели и т. н., става въпрос по-точно за услуги, предлагани от физическо лице само, не фирми и разни? Благодаря предварително!

Коментари

1.   Моля, някой да отговори, спешно е :(

2.   питай операторите, надали някой ще отговори тук

3.   Предлагам напълно безплатно регистрация и настройки за стартирането и свързването на добавения номер с Вас, предлагаме 24/7 поддръжка на номер с добавена стойност за Вашите изисквания, стартирате в рамките на 1 час след като сте заявил желание за откриване на такъв номер. Свържете се с нас на finance. consult. ltd@gmail. com за да ви изпратя пълните условия и да стартираме регистрацията Ви. Предимствата да регистрирате при нас с такъв номер са следните:

Безплатна регистрация
Без месечни такси
Своевременно заплащане на натрупаните приходи от обаждания - мин. 50 лева заработка
Без закупуване на отделна SIM карта - директно свързване със съществуващата ви карта без да се оплитат линиите.
Моментално активиране на импулсен номер
Детайлна статистика при поискване на справка
Денонощна поддръжка 24/7
За всичко което правим за Вас, единствено удържаме 10% от Вашите спечелени приходи на всеки календарен месец за покриване на всички разходи по услугата и поддръжката и.