Споделена история от Други

Към тези които искат да заминат в чужбина
ОЩЕ СЕ ЧУДЯ КАК ИМА МЪЖЕ, които искат да отидат в Англия или САЩ? ВИЕ НОРМАЛНИ ЛИ СТЕ?

АНГЛИЯ И ОСОБЕНО САЩ СА ДЪРЖАВИ, В КОИТО Е ПО-ДОБРЕ ДА СИ ЖЕНА.
ТАМ АКО СЕ УСМИХНЕШ НА НЕЧИЕ ДЕТЕНЦЕ НА УЛИЦАТА СИ ВЕЧЕ ПЕДОФИЛ.
Стига се до там, че деца без адзор са оставяни да ги сгази нещо, защото ако мъжът който ги види че са без надзор се намеси майката ще го обвини, че е педофил. Там всички мъже са виновни за всичко, само защото са мъже.

ТАМ ЖЕНИТЕ МОГАТ ДА ТЕ ОБВИНЯТ В СЕКСУАЛЕН ТОРМОЗ САМО ЗА ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО.
А и грозните им и уродливи жени не си заслужават. Ако е за пари - пари можете да изкарате и в други държави. Светът не е само САЩ и Англия, има Австралия, Испания, Германия, Португалия и др.

САЩ и Англия за мъжете са същото каквото Арабските държави са за жените.

Коментари

1.   Стига с тази агресия срещу страни,които не познаваме!Аман от ционизъм!

2.   Не съм съгласна с вас. Аз и приятеля ми сме в Обединено кралство Великобритания над тринадесет години. Доволни сме и двамата се реализирахме тук. Дойдохме с български дипломи и магистратури. Тук работим и едновременно с това завършваме по още една магистратура в Лондонския университет. С английски паспорти сме вече, работим по специалността си. Заплащането е добро, та че и двамате успяхме да си вземем по един апартамент в центъра на родния ни град Пловдив. А относно дискриминация на мъжете, няма такова нещо, или поне ние не знаем да има.
Пожелавам на всички, които имат възможност, да посетят страната и сами да се уверят, а вие господине, сигурно сте чували за само по радиото или телевизията за Обединеното кралство, жалко...

4.   офф поредния ... като ти не изнасят нормите на дадена страна... ариведерчи ...

5.   Тези, които заминават, не го правят от келешлък, а от зор и едва ли имат особен избор на държава. Добре е да знаят две неща - да не тръгват, без да поназнайват езика и да помнят пословицата - "В чужд манастир със свой устав не се ходи". В чужбина спазвах правилата и никога не съм имал проблеми с каквото и да е и с когото и да е, но от нашенчета се наслушах на простотии и злобни коментарчета - е, байновци, ами като не ви отърва - чупката, граници няма, айде при съседите. Но това са наши национални черти, а и не всички са наясно, че у съседите трябва да се работи и да се спазват правилата в къщите им. Това, за което пишеш, може да се случи и тук - не е поискала някоя кака, не те е осъдила за какво ли не. А чужбината - зависи кой за какво е тръгнал...
Мечо Пух

6.   А България каква е ? Заобиколен си от използвачи, наркомани и овце. От това деградирало общество няма бъдеще. Съжалявам, че го казвам, но е така.

7.   Обзалагам се, че мъдрият автор на историята не е стъпвал нито в САЩ, нито във Великобритания и мога само да го посъветвам да гледа по-малко телевизия и да избягва жълтата преса.

Холи

8.   Говорите така все едно САЩ и Англия са единствените държави. Като че ли няма по-красивите държави Австралия, Италия, Франция, Испания, Португалия. И много по-слънчеви. Нима ви харесва да живеете в полицейска държава като САЩ? Не искам да отида в държава където ако целуна детето си по челото ще ме арестуват за педофилия, а в същото време жени, които убивайт децата си ги оправдават, само защото са жени. Нали уж са голямата демокрация, къде е равенството между половете?! Не можеш да се бориш против патриархата с матриархат. От едно лошо на друго лошо как не!

9.   Ами много хубаво, че е така. Тук, в България, могат да те пребият на улицата и да няма никакво наказание за извършителя!

Аз лично не съм била в нито една от двете страни, но доста се интересувам както от историята им, така и от настоящото им развитие. Иска ми се и България да се превърне в едно по-сигурно място за живеене, но изглежда няма да се получи.

10.   Те за това и имат просперитет тези държави!Защото имат закони,а не като у нас депутати и мутри да се измъкват през разни вратички в уж строгите закони!И у нас има педофили,но никои не знае какво вършат,защото българина не се интересува от чуждата мъка,егоистично гледа себе си.