Споделена история от Други

Кой телефон е по-добър?
Здравейте :)
Искам да ви попитам какво мислите за марката Apple? Ползвали ли сте нейни телефони и какво мислите за тях?
Питам ви, защото смятам да си купувам такъв телефон (винаги съм слушала хубави неща за айфоните, но все пак искам да питам хора, които са по-запознати от мен). Харесала съм си два модела: iPhone 4s и iPhone 5C. Таа може ли да ми кажете кой от тях е по-хубав и ако може да ми препоръчате сайт, в който телефоните не са реплика и са на разумни цени?

Благодаря предварително и ви желая един прекрасен и успешен ден! :)

Коментари

1.   Винаги по-новият модел е по-добър! То е естествено - има бърз процесор и така нататък. Вече на пазарае 6-цата, ти за 4-ка питаш.

2.   5ц е по-хубав естествено.. Аз съм с такъв и нямам проблеми, всичко си върви супер, а е на година и половина вече.

3.   Ами телефонът, който е най-скъп и най-бързо хаби батерията отколкото повечето други, иначе работят добре, но стъклата им се драскат и чупят по-често и лесно. Затова пък пръстите оставят по-малко петна по тях.

4.   Купи си новия модел - 5C, а ако имаш възможност може да си купиш 6S - той е повече от велик. Според мен си купи от Теленор (Глобул) - те са официалните вносители за България. Може да си го купиш с договор или без и в двете случаи там е най-евтино.

5.   По-добър е работещият. Адски глупаво, туземско някак си, ми се вижда това непрекъснато драпане за последни модели електронни джаджи. Не се комплексирай като американец. Важното е просто джаджата да ти върши работа.

6.   Айфоните не са хубави, не можеш да им качваш нищо, менюто е на английски. Вземи си андройд, няма да сбъркаш!

8.   Не познавам притежател на iPhone, който да няма проблем с устройството си...

9.   До номер 8!
И аз не познавам човек с андроид, който да няма проблеми с тази операционна система... но пък познавам много хора, които нямат проблеми с айфона си...!

10.   Бях 2 години андроид юзър, и то на модел от среден към висок клас и тази година си купих новия 6С, по-доволен не бях оставал! Даже предоволен.

11.   Бях 2 години андроид юзър, и то на модел от среден към висок клас и тази година си купих новия 6С, по-доволен не бях оставал! Даже предоволен. Но внимавай с паметта. Аз моя си го взех с 64гб, защото 16 първо че нямаш точно толкова използваеми, а и има много голям шанс да я напълниш още в първите дни.

12.   номер 8, честито вече познаваш един притежател на айфон, който никога е нямал проблеми с устройството. Ползвам си го от година и половина и до сега съм нямала абсолютно никакъв проблем. За справка телефона е 5s. Имам опит и със 6plus също невероятен апарат.

13.   Да дадеш 500 - 600 лева за iPhone4 е тъпо. Купи си втора ръка за 150лв. джиткай една година, след това си купи 5 или 6 или 7 се тая. Имам четворка на 5 години е и не е мръднала, но е безумие сега да дадеп толкова пари за стар телефон. 5с са пластмасови, губи се усещането.