Споделена история от Други

Бездната помежду ни!
Гледам те отдалече и стомаха ми се свива на топка! Копнея да те докосна, да имам правота да те държа за ръка, да те прегръщам, да усещам парфюма ти! Ти си толкова близо, на крачка от мене, а просто не мога да те имам, немога да усетя устните ти върху моите и ръцете ти в косите ми!Желая те и зная, че и ти ме желаеш, но неможем да сме заедно, защото обществото не го позволява. Обикновено момиче като мен, неможе да е с момче от твоята класа! Просто седя отстрани и те наблюдавам мълчеливо, давещата се в крясъците на душата ми която гори от желание и болка, от страх и любов, полудявам като те гледам така близо и просто мога да стоя и да чакам момента когато ще се появи другата, която ще може да бъде с тебе, а аз ще остана зад кадър завинаги.

Заради хората и различните им социални среди!
Аз просто оставам зад кадър!

Коментари

1.   Много ме разчувства изповедта ти, но според мен грешиш. За истинската, онази изпепеляващата любов пречки няма. Нито социални класи, нито разлика във възраста, а най малко обществото. Не се поддавай на тези мисли-те ще те объркват все повече. Бъди силна,бори се за любовта, не стой и не чакай никоя друга. Ако истински го обичаш никога няма да го забравиш,той ще бъде винаги в мислите ти, в сънищата, в сърцето ти. И докато си жива ще съжаляваш, че не си опитала. ВРЕМЕТО НИЩО НЕ ЛЕКУВА! Вслушай се в съвета на препатил човек. Искрено ти пожелавам успех. И моля те пиши какво става по-нататък, че направо ме разплака с това твое писмо. Ж28

2.   Ако това е истинско и силно ще достигне до него и всичко друго ще загуби смисъл и сила и власт над него-така се случи с мъжа до мен а той е на 58 години! Човек чувства значимите неща в живота си и не ги пропуска

3.   Пропуска ги. Аз пропуснах любовта си от страх. Минаха 18 години и все още не мога да си простя. Видяхме се преди 3 години за 1-ви път, и колкото и жалко да звучи пак не успях да събера смелост, макар да видях, че магията и привличането са същите и при него, както беше навремето. Аз съм жалка страхливка, не бъди като мен.

4.   Знаеш ли бори се за него опитай може и да стане нещо не се предавай и не се отчайвай понякога нещата не са такива каквито изглеждат успех!

5.   Ако искаш савет пиши по подробно за вас.
Иначе може да си пишеш разни драматични неща.
Определено ме кефиш.

6.   Само така номер 5

7.   Хайде не се страхувай пиши по -подробно как се развиват нещата.

8.   Ако нищо не правиш нищо не става или по-зле. Затова смело напред.

9.   Няма непреодолима пропаст, поне в рамките на човешките взаимоотношения. Опитай, нищо няма да загубиш. Но представи си, че спечелиш!