Споделена история от Други

Здравейте аз сам момче на 21 и съм все още девствен, всичко си ми е наред, но не знам защо все не мога...
Здравеите аз сам момче на 21 и сам все още девствен всичко си ми е наред но не знам защо все не мога да го направя много хора сигурно ще се засмят като видят това но истината си е истина някои ако може да помогне ще сам много благодарен.

Коментари

1.   промени средата си и начина си на общуване.обръщай повече внимание на дамите.знай от мен че първата ти дама няма да е най-красивата и най-чаровната,а е и хубаво да е по-голяма от теб.забрави за срамежливостта и бъди ти активния,с риск да изглеждаш и малко смешен.ще се получи.

2.   и все още ти е наред ..., не се стреми да бъдеш като другите .... бъди себе си ... това че си още девствен те правни нещо повече от другите , пази ценностите си ....
бъди разумен !!!!

3.   Тва с ценностите е пална глупост!!!!!!
Тва 4е си девствен на 21г. ... Кво да ти кажа пи4, аз сам на толкова години са6то и имам 2годишна дащеря.

4.   Съгласен съм,че трябва да си често в женска компания и да бъдеш активната страна.Бъди настоятелен.Ако не стане при една,опитай при друга,при трета и така...Да не ти пука,че ще ти отказват.Аз съм казал от 10 една ще върже.Успех,пич!

5.   пич и аз сам на почти толкова години и съм девствен :) тря да излизаме по често по мадами щото от нищото няма да дойдат аз почнах повече да излизам ае успех. И все се чудя дали е морално да чукам колежката от работа много е яка и май ми е навита

6.   Миличък, днес е лесно! Иди при курва, да те научи.

7.   А какво да кажа аз - на 32 съм и съм девствен. Даже по-лошо, не съм имал още дори гадже. А най-тъпото е, че нищо ми няма физически, даже са ми казвали че съм изключително привлекателен мъж и истинска мечта за всяка жена. Но съм много затворен, не контактувам с хора на моята възраст, работя по цял ден, след това се прибирам и сядам пред компа, вечерям и лягам. На другия ден същото. Не обичам да излизам по заведения, много ме натоварват, изобщо контактите с хора ме натоварват много и затова гледам да ги избягвам. Изглежда за мен е твърде късно, никога няма да разбера какво е да правиш секс с жена, нито ще имам съпруга и семейство. Ужасно е, звучи като смъртна присъда, но нямам сили да го променя.....

8.   №7 звучиш като човек,който се е предал. Нали знаеш какво са казали хората: "За всеки влак си има пътници". Важното е да не се предаваш, защото един ден ще съжаляваш. Това се отнася и за автора на историята. Вместо да се вайкате, вземете се в ръце и действайте.

Успех!!!

9.   Да не ти пука и аз на 21 бях девствен и се сдухвах, всичко си дойде на мястото. Просто си живей живота и послушай хората-общувай с момичета, ако някоя ти хареса, завърти се около нея и виж тя какво мисли по въпроса. Мене ме отрязаха няколко и после стана супер лесно и готино. Помни, че повечето момичета, ако ги заговориш ще се изкефят супер много само на това, че им обръщаш внимание. Даже и да те избъзика някоя, знай, че на нея и е много по-приятно, че е желана, и с базиците си само иска да си вдигне акциите. Освен това знай, че ако се въртиш сред хора наоколо почти винаги ще има някое момиче, което тайно няма нищо против да излезете, обаче чака ти да направш първата крачка. И въобще, дай си сметка, че може да не сме в XIX век, може по филмите и списанията да има какво ли не, повечето хора все още приемат за нормално мъжът да бъде по-инициативен. Само помни, че момичетата си имат особености и трябва да ги откриеш - започни с това, че повечето биха искали не просто да ти помогнат да загубиш девствеността си, а и да се ангажираш с тях по сериозно. Е, има ги всякакви де. Обаче, нали знаеш, ако си стоиш и си мислиш за тва как не си правил секс, няма нищо да стане, трябва ДЕЙСТВИЕ, да направш нещо, да звъниш на някоя по телефона, да и пишеш смс, да я бъзикаш, да я офертираш нещо.

Много изписах, ако е полезно бих се радвал.
Чао!

10.   Спокойно бе. Не си единствен. Моят случай е същият като на номер 7 само дето съм на 25. Не ми се ще първият път да е с някоя която поне малко не харесвам. Не е болка за умиране но вземи се поогледай. А моят съвет към номер 7 -разбирам те напълно толкова много си приличаме. Обаче нещо отчаян ми звучиш. Трябва да се стегнем и да ходим по жени. Трябва да зарежем седенето пред компютрите и да зяпаме порно. Това убива интереса към жените. УСПЕХ на всички девственици

11.   Момче дали сега или после е точно все едно - аз го направих защото нямаше как не можеше някой да ме чака бях на 18 - така ме боля, че само не умрях - предполагам има доза истина за девствената ципа - че колкото по-рано правиш секс толкова е по-безболезнено перфорирането и.

Така, че се успокой, все някога ще бъдеш с подходящата жена и ще изпиташ удоволствие. А и една подробност - все пак не си много девствен ако си правил чикии -така че тук не може да ме убедиш, че си Света Дева Мария - нали ?

12.   Е какво да споделя и аз. Имам същия проблем. Излизам редовно по заведенията. Сменям компанията през 3, 4 месеца и все не ми се получава. Изглеждам добре. Сравнително често ми казват, че която ме вземе злато ще вземе, но на. Няма и няма успех с приятните мигове от живота. За 5 години съм почти ежедневно по заведенията, кавалер и джентълмен съм. Ще ти го кажа простичко. За да ти се получи трябва да си пълен неудачник. Загледай се малко. Ако си достатъчно наблюдателен ще забележиш, че жените винаги си намират някой за който всички се питат "Абе тая откаде го намери тоя". Странна работа. На 6-стия коментар само да отбележа. Реших се да прежаля едни 100лв. и девойката ми отговори, че съм сладък, но не е била учителка. Само да си знаеш това не е решение.

13.   Взимаш си някоя добре изглеждаща и чиста проститутка ( Бьлгарка )

Отивате на осамотено място, удряш 3-4 тека (пьрвите 1-2 ще са като 100 метра бьрзо бягане ) и ако на следващия ден пак се замислен дали трябва да правиш или дали си готов за секс - отиваш пак на това осамотено място, но с друга добре изглеждаща и чиста проститутка и пак повтаряш рецептата.

Ако това не те вкара в правия пьт значи харесваш хора от твоя пол и се самозальгваш.

Тея дето щи разправят : Ма недей... чакай подходящата или специалната. Такива са се чудили до 31 г. сугурно :)

Питай който психиатьр си избереш - Липсата на секс води до изкривяване на личноста.

Бутай го на някоя жрица и ще видиш как ще ти се стори света по просто място в който секса не е нещо специално.

И като бонус - Няма да се изложиш с момичето което харесваш и ти стане 1-та приятелка с която си правил секс.

ПС: Ако почнеш да се захласваш само по проститутки или повярваш на някоя от тях, че те харесва... това е номер с който ти точат паричките. Имам много такива приятелки които го правят тоя номер даже и на полицай :)))

14.   Имам за теб две думи. Посети компаньонка.