Споделена история от Други

Кейс от ebay (Китай)
Много съм си харесал един кейс за телефона и тъй като е много рядко срещан единствено в американския ибей го открих (пише че е от китай). Кейса е сравнително евтин, доставката пише че е безплатна. Какви мита, такси и др ще ми се начислят? И как ще пристигне до мен? Колко време? Ако сте пазарували моля споделете. Тъй като има много интересни неща на доста достъпни цени мога и друго да си купя така че споделете всичко което знаете. Не ми предлагайте Английския ибей, всичко което проверих там е само малко по евтино от тук при нас. В американския е много по евтино. Споделете какво мислите. Много моля модераторите да публикуват тъй като ми се иска колкото може по скоро да поръчам. Благодаря много!

Коментари

1.   Не си купувай от там. Бях си поръчала рокля която въобе не изглеждаше като на картинката, после 6клина целите прозират и те заминаха на боклука не дей!

2.   Първо се увери, че изпращат до България, защото се съмнявам. Много рядко някой праща директно от сащ до нас.

3.   Можеш да пробваш сайта aliexpress. Китайски сайт е, но едва ли има значение. Аз лично от 2 години само от там си взимам кейсове. Ако пише, че доставката е безплатна, то не ти начисляват такси и тем подобни. А за доставката, идва след около 2 седмици в най-добрия случай, и месец и половина в най-лошия.

4.   Кейсове за телефона само от ebay си взимам. Доволен съм, това което е на картинката същото е и на живо. Цените са направо евтини, сравнение с тези по нашите магазини. Понякога направо се шокирам. Винаги отдясно на самия артикул си пише за колко време идва. С безплатната доставка отнема малко повече време, но за около месец идва.