Влюбих се в момиче, което ме има като брат...
Здравейте,от известно време насам съм страшно влюбен в колежката си и то не коя да е, а тази която ми е най-добра приятелка,тази която през целия период, всичко съм и споделял било то за живота,за момичета и т.н беше ми като сестра,а аз като неин брат....

От месец вече нещата се промениха доста при мен,за първи път да се влюбя в човек, с който до преди това сме се опознавали наистина достатъчно много без да сме го правели с тази цел...

Като и разказах затова, наистина много се обърка, понеже ме е възприемала като много добър приятел, а и аз самият сам доста объркан понеже много искам да съм с нея, а от друга страна не искам да я загубя като приятелка, не искам и да си го помислям... тя самата много се страхува да не ме нарани и да не я намразя от цялото това нещо...

Казвала ми е, че може би ако не бяхме толкова близки, тогава е щяло да бъде много по-различно, мило и е, от една страна, а от друга неиска да ме нарани...

Бих се радвал някой да ми даде добър съвет дали аз самия немога да направя нещо, с което да започне да ме възприема по същия начин или всичко си зависи от нея...
Тези дни се опитвам да си я избия от главата, заради това,че засега явно е несподелено,но колкото се опитвам да го правя, толкова повече се присещам за нея :(

Коментари

1.   Няма какво да направиш...Дръж се с нея както преди, а тя щом знае, това може да и повлияе. В момента наистина всичко зависи от нея. И тя те обича като приятел..въпрос на време е да размисли и да осъзнае, че чувства и нещо повече :)

Мег*

2.   Според мен,вече се е случило,влюбил си се,така че не се опитвай да я забравяш веднага а виж първо каква ще излезе все пак.Не спирай да и показваш чувствата си по всякакъв начин,пък току виж нещата се получили.
p.s...все пак изчакай да ти пише Мег,тя по тея въпроси с приятелите е много веща.

3.   СТ1: Ами ти имаш чувства към нея харесваш я или обичаш не знам . Обясни си самичак от какво бяха породени тези чувства кое в нея ги накара да исплуват откри това нешто в себе си и го покажи пред нея . Тя е много по объркана от теб да и кажеш тези нешта така от изведнаж не е леко . Говорете си будете както иначе ще ти е много трудно но прояжи тарпение ако нештата не се получат не ги насилваи за да не се нараните и двамата .