Липсва ми ужасно много
Историята ни започна преди около 7-8 месеца т.е. тогава се запознахме. Живеем в различни градове, а той беше дошъл да види братовчедка си, която е моя приятелки посредством която се запознахме.

През лятото беше тук отново и всичко стана тогава. Излизахме на кафе, дискотеки и прекарвахме страхотно време. Той честичко намекваше, че ме харесва, но тъй като е доста шеговит и закачлив не му обръщах мнимание. Приятелката ми също ми намекваше, че ме харесва дори обича (тъй като го познаваше добре). И аз реших, че може би и аз чувствам нещичко към него, но дори и на себе си не можех да го кажа.

Както и да е дойде време да си тръгва и бяхма нашата компания и щяхме да го изпратим, но изведнъж всички тръгнаха на разходка, а ние останахме насаме. Тъй като се разбирахме добре и бяхме добри приятели решихме да се сбогуваме и се прегърнахме. След това реши да ме целуне, но аз го разбрах погрешно и си обурнах бузката :D но после ме целуна. Беше първата ми истинска целувка. Страхотно беше. Дори не си казахме нищо само се поглендахме и всичко беше ясно.

След това не си спомням как съм се прибрала от вълнение. След наколко дни си поговорихме и го попитах какво сме ся. Отговора направо ме шокира. Разби ме. И му казах доста тежки неща. Обаче съм го разбрала погрешно осъзнах го като си поговорих с приятелката ми. Тя му е казала, че съм против разстоянието и съм много чувствителна по-добре да се откаже, а въпреки това ми предложи няколко пъти, но тоя инат :( осъзнах се го обичам много късно, разбрах че и той ме е обичал , но вече нямаше как да сме заедно.

Сега много ми е болно, липсва ми ужасно много. Промених се много. Сякаш живота ми се разделя на два периода - преди и след него, които са коренно различни. Все още страшно много го обичам. Опитах с друг, но не. не мога да го заменя с друг. Той беше различен от останалите-романтичен, мил, не гледаше към момичетата като средство за забавления. но нашата история завурши преди да започне...;)

Коментари

1.   Не можах да разбера, той ли вече не иска да е с теб?

2.   СТ: Ништо не е необратимо . Аз и приятелката ми съшто сме разделени от растоянието тя е на морето аз някаде по средата на бг . Когато се видяхме за първи път наживо тогава дадох всичко на нея и така ще бъде . Пиши му на това момче извинисе ако намериш за нужно и му обясни че това което си му казала е било объркване както от твоч така и от негова страна . Когато имате чувста един към друг не слушаите околните а чувствата си другите не знаят какво казва и на какво е готово сърцето ви . Това е късмет .

3.   Милатааа, още не си изживяла "Голямата Любов". :)

4.   Всъщност и аз не знам дали иска или не. объркана съм и то много. вече не знам какво да мисля. единственото нещо, от което съм сигурна е че страшно много го обичам и ми липсва ужасно ;(, мисълта да му пиша ме притиска, но не мога да намеря смелост за това. може би ме е страх да не ме нарани повече

5.   СТ1: Ако те нарани по някакъв начин ще видиш поне че няма чувства към теб и да продължиш напред . Но ако се разберете изясните си чувствата и те обича тогава ще и е много много хубаво . Не чакаи много ами му пиши времето което минава ти е враг .

6.   Момчетата са така.Аз си имам гадже от 4 години.Наскоро започнахме училище и не можех да спра да плача,защото се държеше сякаш не ме познава.Станах много скандална и спрях да общувам с когото и да е.Мисълта ми е,недей да тъжиш покрай момче,защото всичките правят така.

7.   Здравейте първо да кажа аз съм на 21 преди 3 дни бях на село и се видях с мойто гадже но си тръгнах и сега той ми липсва немога да спра да мисля за него постояно мисля за него сега трябва да чакам чак до лятото за да отида пак на село видях това и искам да ви питам какво да правя като съм без гаджето