Ще остави ли нея заради мен?
Здравейте :) чудя се как да постъпя-живеем в едно общежитие, той е с 2 години по-голям от мен, има си приятелка на моята възраст(20г), харесвам го. И по неговите реакции, маниери, закачки също разбирам, че и той има нещо.

Веднъж бях в неговата стая и гледахме филм, легнала бях на неговото легло, а колегите му също бяха в стаята и ми казаха да не се притеснявам понеже той нямало да си дойде скоро... да ама не... дойде си, изкъпа се и легна до мен. Аз не съм си помисляла да става нещо повече... просто ми харесва това да съм до него, да си говорим, да се закачаме...приятно ми е в компанията му.

Но...после започна съвсем дискретно да скъсява дистанцията, да си играе с косата ми...и аз не се дръпнах...(а май трябваше), прегръщаше ме...казваше че имам много хубава и мека коса, как като малък си е играл с косата на майка си...и след това ме целуна...няколко целувки последваха. Аз изтръпнах...и от тогава съм объркана. Също така като бяхме легнали и ми спомена, че дори и да искал нещо, сега имал доста проблеми от по-различно естество...не можах да разбера... Продължава да ме гледа, говорим си, дойде в стаята ми с неговия съквартирант, а защо идва ако нямаше интерес...сега се чудя...да пробвам ли нещо...Но неговия съквартирант ме посъветва и ми каза "Той си има сериозна приятелка,може онова просто така да е било...а може и да не е"И ми каза още ако ще пробвам сега да е...или...как да постъпя? :(

Коментари

1.   СТ1: Странна история нз зашто всички си слушате приятелите след като те само обуркват нештата ако аз бях послуашл един мои никога нямаше да намеря идеалното момиче но не слушам никои . Направи това което смяташ за правилно поговори с това момче да си изясните положението и чувствата един на друг .

2.   Ти си само разнообразие за него, ако искаш само секс да правите нямаш проблем, но да я остави не се надявай. И как може да искаш връзка с такъв щом изневерява на "сериозната" си приятелка, такива мъже ли харесваш, имай си достойнство и принципи и бъди по предпазлива и не толкова наивна. Късмет :)

3.   Не те ли притеснявала това, че той си има сериозна приятелка и се закача с теб? Дори и да я остави и да се хване с теб, колко време ще мине преди да почне да гали косата на следващата? Я, не се занимавай с такива. Не знам как може да има момичета, които да харесват такива играчи.

4.   По добре не се занимавай.Явно иска просто секс пък и си има сериозна приятелка.:)