Какво кара мъж със сериозна връзка да се регистрира в сайт за запознанства?

Коментари

1.   ТоЙ просто иска за опита това не означава напременно че вече не е влюбен и тарси ново приятелство

2.   здраейте, ами няколко са причините да се регистрира един мъж в саит з азапознаства, първо нещо му липсва, само да се забавлява виртуално, или секс търси

3.   значи връзката му не е сериозна или нещо в тази връзка куца.

5.   От авторката: случайно открих, че гаджето ми се е регистрирало в сайт, много болно ми стана и ми е криво и до сега! Преди време имахме проблеми и той каза, че в този период се е регистрирал! Сега всичко е наред, но той продължава да е там и да влиза редовно! Питала съм го какво му липсва, какво търси там, той казва, че нищо, просто си седял там! Не знам какво да правя...

7.   Ами регистрилай се и ти мила, да видим той как ще го приеме

8.   Кара го липсата на сиво вещество в главата. Това е един вид прищевка, породена от липсата на нещо във връзката ви. Най-вероятно си му омръзнала. Това чатене никак не е безобидно, така че бъди нащрек. Незнам какво повече да ти кажа. Но се чудя на мъжете-отначало какво ли не правят, за да ни вкарат в леглото си, а после пък ние се чудим как да си изпросим една порция секс.

9.   Регистрирай се и не му казвай...започни да контактуваш с него под друго име през сайта и ще разбереш какво точно търси там. Миналото лято така излових приятеля си и скъсахме. Беше много неприятно изненадан, защото не очакваше. :))))))))

10.   о Това е чудесна идея на номер 9 :) Супер, супер :) Направи така както казва тя, пък можеш да си направиш регистрация със снимки, описание и т.н и да видим как ще реагира нашия човек, да няма само той да е отгоре, ние трябва да сме направили 1 крачка напред, когато те оше не са тръгнали :)

11.   Жена ми направи като номер 9 но няма достатъчно въображение пък и аз като цяло съм доста хлъзгав винаги оставям отворена вратичка да се измъкна

12.   Знаеш ли как ще разбереш.....направи си фалшив профил със снимки и му пиши, провокирай го, така ще разбереш.....от личен опит говоря, аз така направих на гаджето ми и се стигна до кафе...е, вързах му тенеке разбира се, но да те предупредя-очаквай да пожелае да пиете кафе....боли, знам...

13.   И пиши какво е станало:)

14.   От авторката: какво стана ли? Каза ми, че се е изтрил, без да съм му поставяла някакви ултиматуми! Но много мои въпроси останаха без отговор...

15.   Много ясно, че човекът си търси забавление при друга винаги трябва да се поразпусне то тва живот ли е да си само с един?

16.   Aз съм много влюбен в сегашното ми гадже и ми писна от такива тъпни и си премахнах профила от софиянци ...

17.   Хихи, нaвремето и aз имaх един тaкъв" Ромео".
Aз и няколко приятелки се регистрирaхме с чужди именa и снимки и го сбъркaхме от " свaлки". Беше решил, че е невероятен и точно, когaто нaй- му се вдигнa... сaмочувствието, го " изплющяхме" здрaво;)))))))
От тогaвa достa време, aз съм в стрaхотнa връзкa, той от време нa време си плaщa нa проститкa, връзкa нямa и мaй нямa и дa имa.
Но то нa тaкъв- тaковa!

18.   Едно време казвах на мъжа ми -внимавай да не те хвана. Е хванах го че се е регистрирал в един сайт. Веднага се регистрирах и аз. Първо на него изпратих съобщение. Ти започна пръв! Тои ми отговори- не е такъв начина. Като не е такъв начина защо ти го правиш? ! Защо ми отговаряш със заучени фрази смотльо. Дори не можа да кръшне както трябва. Показах му после колко мъже и какви точно какво искат и какво предлагат. Да един секс искат и друго не могат да предложат-но това стига да го заболи. Мъжете там най-много ги боли в секса. Разбира се отдавна прекратих игричките в сайта. И мъж ми така ме знае. Но вече 3-4 години се чувствам освободена от срама. Той ми показа той ме научи. Съжалявам само, че не мога да го направя пред очите му. Няма да му хареса да ме види какво правя с другия. Какво му говоря и как го прегръщам. Да види какво никога не е имал защото не знае как да го получи. С неговите камъни по неговата глава.

19.   Брат ми се занимава с такива неща. Според него това било да му е кеф и готско. През деня си лафел, да му минава времето, а вечер внимавал снаха ми да не го хване. Било му възбуждащо. Влезна да му пусна съобщение по whattsapp'a и гледам - той преди половин час активен. Излезне с племенничките - пусне ги да играят и той - прас - на телефона.
Снаха ми е много печена и никога не го е ограничавала. Казвала съм му, че лично ще му издера очите, ако прави нещо зад гърба и.
Вреди си най-вече на себе си. Те му губят времето, сега е млад, чати си, бъзикат се... Те го боготворят за сега и какво? ! Времето си върви, ще се отчужди от жена си, децата ще са пораснали - и какво, ще набива клавищите и ще вика на някаква изрусена, брадясала и мустаката бабка хелоуууууу, бейби.... Всеки за половин час в нета може да е много печен

21.   Аз в такъв сайт бих се регистрирал само при някаква крайна нужда.
В тея сайтове е пълно с простотия - сама си прави заключенията.

22.   Аз съм такъв мъж.
И не мога да ти дам отговор на въпроса.
Имам приятелка, с която тази година се сгодихме.
От 6 години сме заедно и не съм бил с друга през това време.
Обичам я наистина.
И нямам отговор з акакво съм в този сайт. Забелязах, че влизам вътре, когато не сме заедно дълго време и няма какво да правя. А когато сме заедно изобщо не влизам вътре с месеци.
Просто си проверявам възможностите предполагам.
Искам да кажа за самочувствие.
Преценям дали жените още ме харесват.
Защото жена ми никога няма да ми каже крива дума.
Не се тревожи за него. Ако е като мен може да си напълно спокойна.
Но ако си има адет твоя човек и не е като мен - не мога да ти гарантирам.
Съвет - бъди постоянно до него. Прегръщай го. Целувай го. Покажи му, че си винаги с него и той няма да има нужда да влиза