Нямам никакъв опит със свалките
Здравейте хора,
Почти на 20 съм и съм момче. До сега не съм имал връзка с момиче. Мисля, че проблемът е в изискванията ми.
Имам самочувствие, но не прекалено голямо, интелигентен съм и страшно саркастичен и забавен (поне това съм чувал за себе си). Интересното при мен е, че не съм много социален, тоест предпочитам малък кръг от хора, с които да имам общи теми за разговор. Да говорим за филми, книги, музика и какво ли още не... В момента нямам приятелска компания, а просто приятели за кафе и чат от време на време.

Много мои познати момчета, които са много прости (ама много) са си намерили приятелки... а аз не. Когато съм в тяхна компания, те се държат много глупаво и един разговор не можем да завържем като бели хора. Говорят пълни глупости, постоянно говорят, че са мъжкари, че биха ч*кали всяко момиче, което мина покрай масата и така (вероятно сте изпадали в подобна ситуация и вие).

Когато се заговарям с момичета винаги се опитвам да ги размивам, но не винаги се получава. Понякога казвам неща, които не всички могат да разберат и на масата има едноминутно мълчание, докато всички асимилират какво съм казал.

За външният си вид няма да говоря, тъй като си се харесвам, а и всеки човек си има и хубави и лоши черти.

Не търся и никога не съм търсил най-красивото момиче, а искам момиче като моя характер, но никога не съм срещал... Това ме плаши от време на време, че мога да си остана сам. :(

Коментари

1.   Проблема не е в изискванията ти-как определи това? Всичко ще си дойде на място с времето, с опита, който ще придобиеш. По принцип с жените е трудно... Опитвай и много чети-включително и тук има теми с проблеми, подобни на твоя. Но страшно няма! Всеки е минал през това.

2.   Спри да излизаш с по - прости то теб хора, а си намери среда, в която хората да са на твоето интелектуално ниво.

3.   Виж в youtube за Jason Capital мисля че пича доста ще ти помогне

4.   Аз съм момиче с такъв като твоя характер. Не се притеснявай ще си намериш, има доста такива момичета

5.   Просто не си попаднал на такова момиче, което да разбира от сарказъм и да има същото чувство за хумор като твоя,
Спокойно, ще я намериш :).
М. 18

6.   Приятел няма значение какъв си. Казваш, че си забавен, но понякога не се смеят на шегите ти и се чудят какво си казал. Явно хуморът ти не е истински, а по-скоро се напрягаш да кажеш нещо смешно. Също много мислиш нещата. Трябва да си непукист и уверен, но повярвай ми по важно нещо от това да си емоционален няма. Дори да си най-големият мъжкар, отговорен, точен, прогресивен, УВЕРЕН и НЕПУКИСТ, ако няма емоция в теб едно момиче ще предпочете пред теб някое абсолютно леке, дори и да е абсолютен страхливец, смотаняк и лигльо, само защото по някакъв начин я е разсмял, а пък после ще се оплаква, че няма мъже. Аз съм такъв случай. На 28 съм и съм лекар, а приятелката ми, която е фармацевт ме заряза заради един 21 годишен мързелив и лигав безработен безделник(не е богаташко синче), живеещ с родителите си, който я е заговорил в градския транспорт.

7.   Простите момичета харесват прости момчета и обратното. Не е нужно да си занижаваш изискванията, просто не очаквай да намериш умно момиче сред кокошки, нито очаквай то да реагира на същите свалки като болшинството. Умните трябва да се намирате взаимно, не да се търсите!

9.   Аз съм същата авторе ... с малката разлика, че съм почти на 17 ..:) Не се отчайвай, не си единствен :) Успех!!

10.   И аз съм в някакво подобно положение само, че съм на 23. Най-общо не съм като тълпата и седя повече на компютъра, чета новини интересувам се от разнообразни теми. Казват ми че съм умен, на външен вид ме определят като ок. С колежки общувам, правил съм и достта услуги, но много често като аз предложа нещо все заети. А виждам някои простаци само по купони, само се хвалят със секс и правят намеци общо не можеш да завържеш по комплексен разговор с тях, но на тях им върви. Иначе не пуша и почтни не пия само евентуално на събиране колкото да кажа че съм пил.
Като цяло вече ще завършвам и повечето хора си изпонамериха работа, аз още не, ходя редовно на занятията, но се надявам да почна, че не съм особено финансово осигурен стигат ми парите, но ако карам скромно.
Кво да ти кажа, още не мога да ги разбера жените. Попитах една колежка да ходим на кафе и разбирасе получих отказ, а и помагах по доста премети в унито и най-много да получа прегрътка и едно мерси, ама попитам ли я да излизаме някъде все не. И така, надявам се като започна да работя да ми се вдигне малко социалния статус и да имам повече пари. Жалкото е че жените винаги ценят простаците и като не си от масата веднага си аут, надявам се да се промени това, но още си чакам.
Пожелавам ти успех все пак.

11.   Истинските жени харесват харизматични мъже. Мъже с характер. Такива, които поемат отговорност и не се отнасят с всичко на шега. Трябва да си уверен в себе си.

Аз спрях да ги свалям. С държанието си ги карам да се влюбват в мен и сами ме канят на среща.

Също, един съвет - не им обръщай много внимание. Ако си постоянно мил с тях и им угаждаш ще се превърнеш в подлизурко. :)

Успех и споко, няма да си останеш сам! ;)

Peaceglory, м., 18