Как ще успея да го направя тоя преврат в скапаният си живот и то за толкова кратко време?
Охх не ми е никак лесно ако трябва да съм честен ;( на 23 години съм казвам се Велислав , целият ми живот е толкова разпилян че са малко думите с които може да се опише ;х нямам никакъв късмет в нищо , гадже не съм имал, приятелите ме предадоха супер гадно то не че съм имал кой знае колко приятели ама имаше там някакви 2-3 които ми се пишеха за такива. В момента живея адски затворен начин на живот физически съм адски слаб и тука където живея имам много врагове дето ми пречат да си живея живота, отделно имам проблеми в контактите си с хората и попадна ли на някакво место с непознати хора и се здухвам разтрепервам се дори не знам как да се държа и ме игнорират отвсякъде, поради тази причина не мога да си намеря работа щото едно че физически се скапвам второ че заради тая стеснителност ми е много трудно и даже невъзможно ;(

Абе с две думи , адски трудно преживявам тук там има нещо за бачкане и то за ден два и т.н. и тези проблеми в нас и извън нас ме съсипват :( адски труден и много странен човек съм осъзнавам го но все повече ми тежи самотата и тъгата и вече съм на ръба да направя някоя глупост ;х та главно не пиша тук заради това , ами значи историята ми се състои в това че преди една седмица по скайпа съвсем случайно се запознах с някакво момиче и почнахме да си пишем и ми се стори адски свястна и като ми прати снимки просто останах възхитен от красотата й.

Тя каза че води моят начин на живот и най важното скромна е и не е като другите търси си сериозно момче за приятел и т.н. и от дума на дума тези неща много ме впечатлиха в нея и може да ви се стори смешно но аз се влюбих и зажадувах за това момиче, но проблемът е там че когато пописахме малко и започнах да се сдухвам отново и не ми идваше на ум какво да и пиша на какви теми да говора с нея за да и се харесам по некав начин и беше адски трудно, стана една седмица влизам за малко в скайп и пишем малко и се принуждавам да излизам просто щото знам че ще объркам нещо и ще я отегча а тя е толкова добричка просто може да ми кажете че съм наивен но ддз личи си че е различна а и аз много бързо преценявам хората , та както и да е , въпросът е в това че цяла седмица вече аз копнея все повече за нея, виждам я навсякъде и във всичко вечер като си лягам стискам силно завивките и си мисля че е тя и ми се плаче, мога да кажа че тя ми върна надеждите за живота , но от тук започват и проблемите и проблемният за съжаление съм аз защото аз я искам но първо че съм сдухан, второ че нямам пари и възможност да ида да се видим трето съм много слаб в тяло и просто не ми дава мира какво да направя и как да съм с нея ;( иначе аз живея в Бургас а тя е от София :(

Не знам просто какво да правя , дори до преди малко писахме и не знам пак дали не се изложих нещо но реших поне донякъде да и намекна за чувствата си и и казах че ме кефи и че имам желание да се видим и тя за мое щастие дори каза че също я кефя и че ако някога съм решил да се видим тя е съгласна и това много ме зарадва дори тя ми каза че съм много пекано момче и т.н. душата ми се развълнува в този момент, обаче като се знам какво представлявам и ме измъчват хиляди въпроси а чувствата ми стават все по силни и неконтролируеми и не знам колко ще мога да издържа така ;( дори по скайп ми е все по трудно щот не знам на каква тема да говора с нея а камо ли на живо ако сме ;х от друга страна знам че трябва най много до половин година да си намеря някаква работа да изкарам пари от там да почна курса за шофйор, да мога си взема някаква кола и да мога да ида при нея и това тяло трябва да го променя а изобщо така като гледам не виждам как ще успея да го направя тоя преврат в скапаният си живот и то за толкова кратко време ;( ;(

От там си казвам , как ще изляза с нея как ще се държа къде ще я водя, за нищо не ме бива особено с момичетата ;( честно си казвам реве ми се иде ми да хвана нещо и да се убия .. а тя е много готино и свястно момиче и колкото повече чакам толкова по зле щото недай си боже ако някой друг се хване с нея аз просто ще умраааа ;х ;х кажете ми какво да правя , колкото и да не ви се вярва аз умирам за това момиче а осъзнавам че съм един непрокопсаник който дори не може да вкара живота си в релси .. ;х а това ме смазва ;( ясно ми е че не мога да издържа дълго така , ето това е поредната вечер в която не ме хваща сън и ще откача ;х а и знам че като мине известно време и тя ще настоява да се видим и тогава как ще и обясня аз какво представлявам и ако тя се разочарова от мен аз никога няма да го понеса това нещо ;( ;( дайте някакви съвети за някакво решение според вас моля ви се кажете ми щото аз едва ли мога да мисля трезво дори сърцето ме боли чувствам се адски отпаднал и безсилен , искам да умрааа ;(

Коментари

1.   ей, човече дай го малко по смело........не отлагай нещата защото живота продължава. пробвай се защото ако не пробваш няма да разбереш .......и умната не прави глупости живота е пред теб колкото и трудно да ти изглежда трябва да се бориш иначе няма да успееш....:))
успех

2.   Абе срам и позор! Прави квото ти се прави и това е! Какво си почнал да се самосъжаляваш! По-добре не чувствай нищо, отколкото да се унижаваш така. Грубо, но факт.

3.   Слабото тяло се калява със силен дух. Има една японска поговорка - "Човек без дух е боклук" И е много вярна. А за това не се изисквкат нито пари, нито силно тяло, нито пък има значение дали си здухан или си много отворен. Тялото ще стане такова, какъвто е духа. То само ще се подчини на волята. Ти нямаш никакви шансове с това момиче, щото седиш и се вайкаш и си губиш времето с писане. Стани утре, ама още утре и тръгни за София. Не е важно имаш ли пари или нямаш. Важен е само момента, само духа и волята да направиш на пук на обстоятелствата. Ми тръгни и пеша ако трябва. Все ще те вземе някой по пътя. Направиш ли и една съществена крачка, то ще видиш че съдбата ще направи втората. Вместо тебе. Може и с едно цвете да отидеш при нея, може и да ти откаже (едва ли, като разбере на какво си способен за да успееш) но ти ще си победил себе си. Ще е първата значима стъпка в живота ти. Без такива стъпки човек нищо не постига и съдбата му се присмива. Тя не обича страхливите, обича смелите. После им се отплаща. В София все ще си намериш накаква работа, а самотата сред непознати ще те изглади и ошлайфа.Състави си ясен план и го следвай. Първо работа, после спестяваш за да учиш висше и за кола. Просто ти трябва план, които да следваш и силна воля. Ако ще и на пук. Ще почнеш да побеждаваш, но първо трябва да победиш в себе си. Тая неравна битка е най значима за успеха ти. Направи го и няма да съжаляваш.

4.   Уаууу...всичко написано си го побрал в 5 изречения :D:D:D

5.   Ей , я се стегни. Самовнушаваш си разни глупости , които със сигурност ти личат на фейса , а това се усеща и не се харесва. Бъди себе си и не позирай , не се прави на някой , който не си , защото така само ще се изложиш. ти може и да не се харесваш , но ако не дадеш шанс на себе си да те харесат такъв какъвто си - то никога нищо нямада излезе!!! рано или късно ще се разбере кой си реално и ще изгубиш само ако си се правил на палячо. Тези игри с позите дето ги мислиш , са за напреднали , дето имат опит и знаят кога и как да се държат пред конкретен обект на желанията си. Не прави глупости , по скор използвай " недостатъците си " като сила , а именно - шегувай се със себе си , така ще те приеме много по лесно , но не прекалявай.... това е от мен - ти гониш!

М28

6.   Много си досаден за мъж-не можах да прочета словоизлиянията ти....

7.   Хайде да не го пращаме за София-както казва номер 3 "имаш пари,нямаш пари тръгвай за София!".И като отиде, какво? Ще каже-ей ме на? И после?Тя ще се възхити от подбитите му крака дошли пеша да София? Айде,моля ви се!Това момиче му е важно като стимул,както се казва.Като муза и вдъхновение,като мотив да подобри визията си и живота си.За мен на първо време трябва да се заеме с Фитнес,за да има самочувствие,че изглежда физически добре,всичко останало ще дойде след това.Тогава ще си намери и компания и ще има социални контакти. А дай боже и нова любов,но този път реална!Значи-редовно фитнес,редовна работа,нови дрешки,щофьорски курс...Напиши скайп,може и друго да измисля...

8.   Офф, и аз като Н6. Ужас направо. Бъди малко по-събран в изказа си.

9.   Авторе, ако слушаш No 7, нищо няма да постигнеш. Без воля и дух, тяло и съзнание не се калява. Знаеш ли че какъвто ти е духът и волята, точно такова е и тялото! Те са свързани като Господар и Роб. Ако господарят е мърляв и мързелив, то и слугата /тялото/ ще е такова- неугледно! Послушай съвета на No3 и няма да сбъркаш.

10.   Направи като мен: прецени какво имаш и какво си и какво искаш да получиш и какво да станеш:)
започни с малко:
1. не харесваш тялото си - започни да тичаш всяка вечер (ама без извинения) и да ходиш на фитнес - след месец и половина слабото ти тяло ще е страхотно. Първи проблем решен.
2 проблем: смяташ, че не си интересен - чети книги, гледай добри филми, разбери какво те интересува и се занимавай с него (макар не професионално) - това развива интересите. Дори за тези два месеца нещата драстично ще се променят, гарантирам ти. Втори проблем решен.
3. Честно казано смятам, че сам си се дръпнал надолу (не те съдя, аз често си го причинявам на себе си) - затова излизаш навън и опитай един ден да се усмихваш на всички - продавачи, аптекари, съседи - ще видиш, че усмивката ти ще се хареса на хората и те ще започнат да комуникират с теб, както и ти с тях - и ще станеш малко по-социален.
Общо взето разбрах, че колкото по-щастлив изглеждаш толкова по-щастлив ставаш:)
Започни с малко - докажи на себе си колко постоянен може ш да бъдеш в спорта, после в комуникацията си и в доброто отношение с хората:)
Имах приятел, който като говореше гледаше винаги в земята и в продължение на 17 години нито психолози нито нищо не помогна. Не можеше да гледа хората в очи и пелтечеше.
Един ден дойде в училище и ми каза "Знаеш ли - ще се излекувам сам! Всеки път когато говоря с теб ще те гледам в очите, постоянно - като извънземно! " В продължение на година го правеше само с мен, после започна със сетра си, после с родителите си и сега работи в голяма фирма, където всеки ден комуникира с много хора и ми казва "За всичките ми колеги пътят е бил по-лесен, аз отивам на работа и знам, че всеки поглед и разговор ми е някакъв вид усилие, затова се чувствам герой, защото си го налагам и го правя! "

11.   Най-лесното, за което се сещам - гледай филми. По-скоро сериали, някой от тийн сериалите. Например си свали One Tree Hill - рядко смислен и свестен сериал. Преди време, когато аз бях на ръба, може да се каже, че този сериал ме извади от депресията. Може да звучи повърхностно, но не е. В сериалите има многообразие от герои, от типажи. Просто си харесваш някой, или си правиш сборен образ от чертите на няколко героя и така решаваш какъв искаш да бъдеш и какво да промениш в себе си. Освен това зареждат с приятни емоции и те карат да вярваш, че няма нищо невъзможно. Друго, което ти препоръчвам - Клюкарката, SMS, Физика или Химия, Еджмонт, даже и Теория за големия взрив става :) Научи се да мечтаеш и дерзай. Това е моят съвет, надявам се още да си четеш темата, пък ако не, поне на някой друг, подобен на теб, да помогна :))

12.   И аз съм същия от две години вече просто трябжа да се стегнеш и да продалжиш да се бориш защото живота не е лесен но един път се живее и някой неща си стружат да се направят