На 21,без път в живота!
В този късен час без да искам намериx сайта и решиx да си споделя проблема!

Мъж на 21 години съм от голям град!
Ще започна от гимназията:
Имаx си проблеми със съучениците ми, но много искаx да завърша училището защото щяx да имам диплома която щеше да ми отвори пътя!
Всички ми се чудеха с какъв акъл съм писал въпросната гимназия на първо място когато кандидаствах в 7-ми клас! Можех да вляза в езикова но аз-Не!
Бях твърдо решен че искам да се занимавам с това което учих там.
Имах бая проблеми със съучениците ми тъй като си бяха пълни боклуци!
Повечето бяха от големия град но имаше 6 които не бяха от града!
Когато бях по малък (4, 5, 6 клас) никой не можеше да ми каже нещо-биех ги на ред (само тия които се дразнеха с мен ;) )!
Но когато влязох в гимназията, нашите ме възпитаваха да си трая и да не създавам проблеми!
И така от 8 клас почна един смотан живот!
Не се занимавах с глупости (наркотици, бой, бягане от часове) бях добър ученик а в специалните предмети имах само 5-ци и 6-ци!
Изтърпях всички мизерии които съучениците ми ми правеха!
Не ги правеха само на мен а и на други!
Класната и директора много добре знаеха, но нищо не правеха (нали ще им резнат парите поради малък брой ученици :@ )
В последната година беше същото като в 8 клас... бяха си същите педали!
Хубавото беше че от всичко това си намерих много добър приятел!
След като завършихме той почна да учи в университет в друг град и много искаше двамата да отидем да учим, но аз не исках да уча повече-не че родителите ми не могат да си го позволят, просто аз не мога!
Може би след време ще започна, но искам да мине малко време от спомените от гимназията!
След като завърших гимназия мислех че с дипломата която имам ще си намеря много лесно работа... ДА-ама не!
Минах през няколко интервюта, но никой не взима човек без опит!
Имах чувство че диплома заради която изтърпях толкова неща нямаше никаква стойност!
И се отказах да търся работа!
Почнах да си седя в къщи в продължение на 3-4 месеца!
Все лъжех нашите че търся работа, но просто си седях! Не знаех на къде да тръгна! Но един ден си пишех с моя най добър приятел от гимназията и просто така ми дойде идеята да си направя фирма в която аз да съм си шеф!
И започнах, но нищо не разбирах! (добре че е нета, че научавам бая нови неща които излизат)
Запознах се с бая хора които ми помагат за което винаги ще съм благодарен!
Общувам с различни хора без проблем тъй като са ми клиенти, но ако срещна някой от гимназията просто все едно се връщам там и запичам!
Някой от старият ми клас са се променили и вече не са тъпанари, но аз не мога да ги приема така лесно! Най ми е добре ако не се виждаме с тях!
Вече имам моя кола и служебна кола! Скоро може би ще имам и офис и за годините ми всички казват че се справям добре, но аз не съм щастлив :(
Обичам си работата и взимам добри пари, но някак си не е това за което си мечтаех. Нямам приятелка и когато се замисля ми става много кофти!
Както казах-нямам проблем с общуването тъй като за да си вадя парите трябва да общувам с клиентите, но някак с момичетата не ми върви! Имаше една момиче във втори клас в което бях влюбен и всички знаеха! В пети клас тя ми каза че знае че я харесвам и ми каза че може да станем гаджета, но тогава я излъгах че вече не я обичам и още съжалявам!
Скоро разглеждах кой ми е харесал фирмената страница в фейсбук и разглеждах профилите на хората и така попаднах на нейното гадже!
(забравих да кажа че в 6 клас тя се премести в друго училище и не съм я виждал много години)
След като поразгледах профила на момчета мернах и нейният профил!
Останах малко разочарован!
Тя от малка беше много красива и всички искаха да бъдат с нея, но сега прилича на типична курва!
Все още я обичам, но знам че тя не е момиче с което може да доживееш до старост. :(
Това е! Просто исках да се изкажа анонимно :)

Коментари

1.   Имаш мислене на 12 годишен. Чак не ми се вярва да си способен да имаш собствен бизнес.

2.   Темата ти трябваше да се казва нещо от сорта на "Страдам, защото си нямам приятелка".

И стига си мислил за момичето от 2ри клас ли 6ти клас ли каза. Някак е психарско! Била "курва" станала.. малеее, ми то с тоя манталитет никога няма приятелка да си имаш..
Защо само от снимки в нета реши, че е курва? А ако наистина е курва, какво по дяволите те бърка пък тебе?
Ами какво да ти кажа човек, ти нямаш приятелка, други хора други неща нямаме..
Съвет от мен е да не съдиш момичетата какви са и що са. И като се запознаеш с някоя, която те кефи да не очакваш, че "ще те вземе", само защото имаш фирма, или мускули, или космически кораб. Просто трявва да се научиш да приемаш жените като равни на тебе човешки същества и когато някоя откаже компанията ти да не й се назлобваш и да я разправаш, че е курва и не знам си каква, а да го приемаш норамално и да продължиш напред. И също така да си по - смел. когато някоя ти отвърне на чувствата, а не както си постъпил като си бил в 4ти клас.

3.   Ти живееш в миналото. Не гледаш какво може да направиш сега, ами се тюхкаш какво се било случило в 5-ти клас. Пич ти си само още на 21, рано ти е да се чувстваш провален и да си фантазираш какво би било ако навремето си постъпил другояче. А и в 5-ти клас си бил на 11-12. Просто е смешно още да мислиш за това. За какво ще мислиш след 10 години, ако сега не предприемеш нищо ново. Още за любовта ти от 2-ри клас ли?

4.   Ако това ще те успокои, аз съм на почти 25 с избутано висше, което не ми върши никаква работа и работя в София за 550 лева заплата. Не бях от най-глупавите ученици, с доста нисък успех в училище и почти отличен от университета. Това, което исках да правя няма как да се случи вече и за това съм се примирил със не особено доброто ми положение. На пук на това имам и няколко влизания в болница вече, но за щастие нищо особено.

5.   Случайно в това училище да те научиха, че има и други знаци, с които може да завършва едно изречение?
Мале, в 5 клас много си се прецакал, ега ти драмата.