Ако му кажа, ще ни убие и двамата
Добра да е вечерта ви, драги читатели. Искам да ви разкажа за моята глупост която направих. И така, имам си приятел от 3 месеца, той е лична охрана на един богаташ от София. Въпросният човек има дискотека в Стара Загора и приятелят ми замина за две седмици там. Като се има предвид, че той е на 25 и ходи постоянно на фитнес е наистина грамаден. Не е релефен а много набит, без шкембе. Аз реших да изляза в компанията на едни приятелки и там срещнах едно момче на 18 години. Той е с две години по-малък от мен, но се харесахме много и аз влюбена загубена нито му казах за моя, и на третата вечер спах с това момче. Сутринта като се събудих му казах, че не искам това да се повтаря и да не се виждаме с него повече. Това го заболя много но ако моя разбере, че съм му изневерила... Ще ни убие и двамата. Сега се чудя какво да правя, дали да кажа или не. Приятеля ми си идва в други ден и ме е страх да му кажа. А като погледна този 109 килограмов мъж и ми се плаче. Какво да правя? :( :(

Коментари

2.   не му казвай,а го напускай
не може да живееш вечно в страх!

3.   Човекът е в друг град за малко, за да изкара пари, част от които после сигурно ще харчи за теб, а ти през това време му изневеряваш. Кажи му, че си малка кучка и го остави да си намери по-добро момиче! И като спа с другия как не те беше страх?

4.   Разделете се, не му казвай за изневярата и готово. Не може да те пребие за дето просто не искаш да бъдеш вече с него.

5.   Защо поддържаш връзка от 3 месеца с човек, когото не обичаш и на когото изневеряваш при първа възможност? Вземи направи нещо за себе си - учи, работи, изгради някакъв характер, защото в момента си лека жена, която не знае какво иска и какво прави. Гадост.

6.   Само едно искам да попитам, защото същата случка стана с моята "лекичка", която вече не е с мен. Защо жените сте толкова леки? Мога ли да знам, какво ви предизвиква да правите тези глупости, когато знаете, че там някъде има един мъж, който ще си даде животеца за вас??? Мога ли да знам, какво ви подтиква да правите простотии??
Аз също съм доста голям човек и тренирам, знаеш ли какво стана с нея? Не искаш да знаеш.. А онзи, с когото я хванах яде такъв бой, че нямаше някои зъби и син със счупени ръце беше..
По-добре му кажи, защото ако е като мен значи мрази лъжата, а ако му кажеш на време ще е по-леко.. Ако разбере сам или от някого ще е много зле, повярвай, човека не е длъжен да не знае истината и да се залъгва, че го обичаш - то се е видяло колко го обичаш.. Поне го остави да реши, какво ще направи сам и му кажи истината навреме...

П. П. Внимавайте какво правите на мъже, които знаете, че ви обичат не ги подлъгвайте, защото както човек си мисли, че всичко е наред и се чувства щастлив - изведнъж всичко рухва.. Уважавайте какво имате глупачета - към всички жени..

7.   Другия път мисли преди да свършиш глупостите!

8.   Ти си типичната провинциалистка.

11.   Стига си се шашкала, няма да му казваш! Мисля и че той не е безгрешен!

12.   Не казвай за другото момче. Кажи просто, че нещата не вървят и е по-добре кой откъде е. Може да говорите в някое заведение, за да има и други хора наоколо.

17.   От авторката: До номер 4, не че не искам да сме заедно, а искам да му кажа, без да го загубя. Той е много разбран човек, и още в началото ми каза, че не обича да го лъжат, камоли да му изневеряват. Той вече си пристигна и правихме секс днес. Ако му кажа дали ще направи проблеми? :( Не искам да го загубя заради моята постъпка, дали ще ми прости?

18.   Авторке ако разбереш, че той ти изневерява и те лъже дали ще му простиш просто ей така все едно нищо не се е случило? Едва ли. Защо тогава искаш от него да ти прости просто ей така?

19.   Нали си била влюбена в другото момче? Сега пък пишеш, че ти е много разбрана дебеловратата мутра с 3 мозъчни клетки и искаш да останеш с нея? Остани, не му казвай, лика прилика ще сте си. Двамата глупаци.

20.   Номер = 3

Това е коментара, това е човека - евалата.

Това е днешно време. Момчето се мъчи за общото благо за някави надежни за семейство, а тя горката била объркана, страх я била, ма няма проблем като се чука с непознати.

Без коментар по темата. Зарязвай си приятеля, не му казвай, че си спала с друг, че ще загазиш - и ако питаш мене си го заслужаваш дори стократно.

21.   Да, кажи.
Най-малкото, за да ти счупи физиономията.

С провинциални к**** се напълни столицата...

22.   Аз лично се обзалагам, че ако му кажеш, че си легнала с друг, ще си спомен от миналото, едва ли ще има агресия от негова страна, но недай си боже, другия да се похвали, че е преспал с гаджето на еди-кой си, тогава вече думата агресия не ми се струва толкова футуристична.

23.   До номер 17 - Възможно ли е да си толкова... Как си го представяш? Изневерила си му след само 3 месеца с първия срещнат и не изпитваш вина от отвратителната си постъпка, а само страх - дали ще ти се размине без бой. И да ти прости, какво - след месец ще си легнеш с друг и пак ще му признаеш? Защо искаш да го задържиш? Очевидно не го обичаш, нито дори го уважаваш достатъчно, за да си държиш поне краката затворени. Дори не разбираш, че си направила нещо лошо, от което следва да се срамуваш... Нещо - съвест, морал, каквото и да било... , освен, ако не си социопат, все нещо трябва да ти подсказва, че постъпваш лошо, имам предвид нещо друго, освен страха ти от физическа саморазправа.

24.   В никакъв случай не му казвай, ако няма как да разбере. Глупостта ти е огромна, още повече, че продължаваш връзката с него. Никой мъж няма да прости такова предателство. А какво мисля за такива като теб, ще си спестя да ти кажа.

25.   От авторката: Благодаря ви за отговорите. Не ви се сърдя за критиките, които получих, защото си го заслужавам. Днес сутринта поговорихме със него и той каза, че ми прощава но му е трудно да ми се довери, и че ако пак разбере, че съм направила такова нещо ще откъсне главата на мен и на следващия дръзнал да ме докосне. Мислех, че ще ме удари и ще ме напусне но той ми даде още един шанс. А относно коментара на номер 19, сигурна съм, че тази дебеловрата мутра може да те смачка само като те погледне защото не си го виждал на живо, въпреки, че не съм го виждала да е бесен, а само леко ядосан. Но когато говорихме сутринта, той беше изненадващо спокоен и каза цитирам: ''Аз съм тежко наранен от постъпката ти, но всеки заслужава втори шанс и аз ще ти го дам. Но ако пак направиш подобна глупост, ще откъсна главите и на двама ви, защото не съм заслужил с нищо да ме предаваш така. '' Въпреки че го познавам от 3 месеца, той никога не ми е посягал, и никога не ми е повишавал тон и не ми е забранявал с кого да излизам. Дори веднъж му казах, че ще излизам със компания в която има и момчета и той просто каза добре ама внимавай и това беше. И не е истина, че не чувствам вина, че съм направила такава простотия и такава страшна глупост, но вече ще знам, че това не бива да се прави.

26.   Ела при мен. Аз съм 146 кг. и ще те пазя. И нямам шкембе, ходя на фитнес, висок съм 198 см. Тези по 110-115 кг. ги гризкам за закуска.

27.   Много от коментиращите миришете на БАШ СТОЛИЧАНИ! Аре полека, че ви знаем и вас! Майка ти те снесла по една или друга причина в София, тя самата от Провинцията, баща ти от съседното село, а ти вече се чустваш Кореняк - Столичанин, аре нЕма нужда!!!

28.   6, знаеш ли, че насилието е престъпление, а изневярата - не е, никой не ти е длъжен

29.   От авторката: До номер 26, момче, виждала съм го какво прави със ТРИМА 142 КИЛОГРАМОВИ "мъже". И не благодаря, няма да дойда при теб, защото този мъж не искам никоя да го има. Ходила съм с него в дискотеките, които той работи, и всичко живо го познава. Вярно е... Доста жени му налитат но той ги игнорира. Може да е грамада, но в доста добър човек и знам, че ако беше някой друг, щеше да ме зареже и най-вероятно да ям бой. Но той дори не ми повиши тон, а и не искаш да го виждаш бесен.

30.   прилича ми на сцена от сериала -софия ден и нощ, по-скоро измислена, едва ли има мъж, който ще знае, че друг е докосвал момичето му, докато е бил на работа и т. н, но всеки сам да си преценява

32.   Каквото и да решиш не му казвай за изневярата, а според мене трябва да се разделите, няма защо да се залъгва човека, че ще получи сериозна връзка от теб.

33.   За мен това е използване. Злоупотребяваш с добротата му и смяташ, че винаги ще ти се размине. А щом е приел истината спокойно, не значи че и той е света вода ненапита. Мъжете не признават изневери.

34.   Не му казвай, но помисли заслужава ли си да живееш с някого, който е способен да те убие? Толкова ли са ви важни парцалките, кафенетата, айфоните и колите, че си залагате не само достойнството, ами и живота?
П. С. Жена съм, не някой озлобен и безпаричен женомразец.

36.   Авторке, чалгата и чалготеките са ти в повечко, препоръчително е да ги намалиш или направо да ги спреш. ;)

37.   От авторката: Номер 30, той не знаеше, докато не се прибра и му казах. По-нагоре ще видиш какво съм написала и отговора му. Измислици аз като вас не пиша, съжалявам, че съм те разочаровала. Направих грешка, която вече няма да повторя. Недей да плюеш без да си сигурен в това което съм написала.

38.   Сложих лайк на н. 30, всички се напрягаме да даваме съвети, а авторката си ги върши, каквито си ги е наумила. Дам, няма мъж, който да приеме изневяра. Тази история или е измислена, или гаджето на авторката си я ползва за парцал и е абсолютно наясно с природата и, затова не е бил и изненадан.

39.   Хм, много интересн ориенталски манталитет имат повечето от коментиращите тук. На вас не ви ли е ясно, мили момченца, че никой не е ваша собственост и притежание и никой не е застрахован от това да му изневерят или той самият да изневери. Случва се и в най-добрите семейства и дори на най-принципните хора може да се случи в даден етап от живота. Да верно, не е приятно, но след подобен случай всеки има право да избере дали да остане с човека, който му е изневерил или да си тръгне. Няма право обаче да упражнява насилие над него, защото този човек не е вещ и не е ничия собственост. Това да съжителстваш с някой и да имаш интимни отношения с него е доброволен акт и от двете страни. Ако някой с нещо не е съгласен и не му оттърва, а проблема не може да бъде решен с разговор, просто си хваща онуй под мишница и си заминава. Те туй то...
Нападате момичето, сякаш вие сте светии небесни, а не сте!!!
******************
Не се притеснявай, мила. Всичко се случва в този живот. Важното е, че си намерила верния път за себе си и си извлякла поука от случилото се. Не си глупаво момиче - вижда се, просто нямаш голям житейски опит, го аз те поздравявам за начина, по който си се справила с проблема си, а на всички псевдоморалисти, които са се разпищолили в хор, кажи само: "Горда съм грешница, пред много лъжливи светци и светици! "

40.   номер 30 съм, никой не нападам, казвам само на жените и момичетата, че мъж да знае че докато е бил на работа или на път и жена му, гаджето му се е забавлявала с друг, не може повече да погледне на нея със същите очи, защото мъжете стоят при жените, само ако в съзнанието ни определена жена е по-различна от момичетата за секс, но пак казвам това се отнася за МЪЖЕТЕ, не за хора с мъжки полов член, иначе мъжкаря, всяка жена знае, не са му нужни мускули, той има сила, увереност, самочувствие, че може да се грижи за избраната от него жена, боя и насилието за слабите и безсилните хора, но какво да очакваме от поколение което се захласнало в родните сапунки.

41.   От авторката до номер 40: Ами прав си, но аз се страхувах да му кажа. По принцип никога не ми се е карал и ако е ходил някъде ме е вземал с него, често или не. Обаче съм го виждала и да е бесен когато бяхме в дискотеката и той стоеше на вратата и дойдоха 3-ма човека които почнаха да се правят на кои сме ние. И понеже редакторите са изтрили целия ми коментар в който написах името на приятеля ми, ще го нарека Н. И така, когато тези влязоха, Н им каза любезно или да се държат като хората или ще излетят навън, но те му се изсмяха защото двама от тях бяха по едри от третия. Еми аз бях на едно сепаре с приятелки и видях какво се случва когато закачаш 109 кила мъжага. Мисълта ми, че не е до мускулите а че този човек е наистина невероятен. Мил и добър е и изключително рядко се ядосва. Грижовен човек е и знам, че направих огромна грешка като спах с друг, но той ми прости. Истината е, че и аз мислех, че ще ме удари и ще ми забие шута и ще ме пропъди но не го направи. Има още свестни хора и този мъж го доказва.

42.   От №6

До №28: Ти да не би да си жена? Защото си изявяваш женствената психика. Да така е, изневярата не е престъпление, но никой не е длъжен да бъде лъган от някаква лека, която няма да си укроти дупенСето. Също така в моя случай никой не ми беше длъжен накрая, да, защото всеки си взе каквото му трябваше и аз бях щастлив, леката беше "съсипана", а онзи си изяде як бой и остана без работа.

До авторката: Има още свестни хора, но не и свестни жени? (разбери какво под хора). Също така, не виждам какво още се обсъжда тая тема, разбрахме, че вече всичко е наред, стига сте играли на чат.

43.   скъпа Авторке, ще си говорим след време, едва ли ще те погледне с тези очи, с които те е гледал досега, просто си оставаш временна опция, не случайно има една приказка, че мъжа иска да е последния мъж на избраницата си, а той вече не е...

44.   С риск да бъда оплювана, искам да изкажа своето скромно мнение.
Започвам със заглавието, което вдъхва у читателите чувство за страх у девойката, само че като изневеряващата страха, момичето по-скоро би трябвало да изпитва вина или поне съпричастност към приятеля си. Заглавието би трябвало да изглежда така - "Изневерих му, какво да правя сега", "Как да си призная, че изневерих? ", "Много съм тъжна, изневерих" и прочие. Обаче от авторката няма дори намек, че съжелява.
Описанието на приятеля и също е доста скандално. Как веднъж не се спомена, че той е добър, умен, мил и интелигентен. Нищо важното е да е харесал страницата на ФитнесМанияци във фейсбук и да поства през ден снимки - сега и преди.
Изневярата е също без коментар. И ти влюбена и загубена, чак на 3-я ден. Хайде, ако беше на същата вечер, да кажеш, че си пила е разбираемо, но...

Според мен, дете, момчето ти го е приело спокойно, защото и той също ти е изневерил или е знаел преди да му кажеш.

С многооо любов, Merriyah

45.   27, кво знаеш бе, новософиянец. С провинциалните ви манталитети се напълни София, оставате си същите селтаци, дори като дойдете тук. А лайкналите коментара ти, само показват, че сте дошли с милиони и комплексите и омразата ви към истинските софиянци яко ви тресат. Сега разбра ли?

46.   От авторката до номер 44: Скъпа, ако ми е изневерил щеше да ми каже веднага и да си тръгне. И какво очакваш, да стои по цял ден пред компютъра като теб и да плюе хората и да избива комплекси като теб ли? Не си го виждала колко е здрав и добър. Всеки си спортува и той е избрал да спортува а не като теб да дебелее пред компютъра. Да, направих грешка и я признах, а ти би ли признала? Или би се чекнала на чепове без да ти пука. Ако го видиш ще ми завидиш, защото рядко има такива хора в тая държава, които да те разберат без да ти налетят на бой. Моля ти се, избий си комплексите другаде, не тук. :)