Кога ще имам мъничко щастие в любовта? Винаги ли боли?
Здравейте, искам да споделя моята история, защото незнам на кого да споделя..незнам от кого да поискам съвет. Да имам приятелки с които споделям, но те ми казват едно и също...и така ..

Студентка съм втора година. Тук съм на общежитие. Миналата година се запознах с комшията ми тук в общежитието.. само една стена ни дели. Та запознахме се аз много го харесах, свали ми няколко звезди, аз се хванах... Спах с него. После се скарахме общо взето за глупости, стана ми ясно че е искал само да спи с мен. Беше ми трудно, успях да го избия от ума си или поне така си мисля.

Тази година когато се видяхме разбрах че изобщо не съм го забравила. А и много ще ми е трудно все пак стая до стая сме, постоянно се засичаме по коридора имаме вече общи приятели, та няма как да не се виждаме. И преди почти два месеца се сдобрихме - успя да ме омае отново и сме заедно сега ..... но незнам колко ще издържа!
Той изобщо не се оказа това което си мислих, обаче немога да го зарежа, влюбих се и то ужасно много, знам че е малко времето, в което сме заедно, но когато го няма до мен немога да стоя спокойно, немога да спя, не съм на себе си...

Проблемът е, че не съм единствена за него, накара ме да се влюбя да го обикна и после като разбрах че е и с други момичета ми стана ужасно гадно. Почувствах се използвана, унижена. Опитах да го зарежа, но той все идва и незнам как успява да ме накара да се върна при него ..когато съм с него се чувствам страхотно пеперуди и всичко останало в стомаха..

И миналия ден след поредната караница ми каза, че ако искам да съм с него трябва да приема мисълта, че той няма да е само с мен, ще спи с други момичета за по една вечер, но важната за него съм била аз... тази която ще е всеки ден с него (без пътищата, когато ще забие някоя мацка ейтака само за един път).... И явно аз като го видя, че говори с друго момиче, трябва да се правя, че не го познавам .. незнам незнамм!!!

Казва, че не му пука за другите момичета, а за мен, а като го питам защо е с други щом държи на мен, той ми отговори, че е само на 20 и иска да си изживее живота пълноценно ...

Ако ме посъветвате нещо ще съм ви благодарна :)

Коментари

1.   Лъжец е. Бягай от такива. Няма оправяне.

2.   зарежи го

3.   Нормално е на 20 да ти отговаря така..
В момента е важно да трупа бройки
Ти ще си наранената ... Но той няма да се откаже
Странно искрен е към теб , не те лъже, че не ти изневерява
Това е хипер нагло Но си е малък и му се живее без някой да му се бърка
Ти си много влюбена , ако можеш се откажи Опитай, защото ще има мъж, който ще иска да бъде само с теб
Ще му бъде гузно, ако с някой друга, дори няма да има желание
Ти реши какво предпочиташ ...
Те първа ти предстои да си поживееш
Не си пропилявай времето с тъжни случки Недей
Огледай се наоколо! Бъди горделива Горе главата.

4.   Зарежи го, нека си изживее живота, та той е недорасъл!!!

5.   Миличка,той не държи на теб,въпреки,че го казва!Ако,имаш сили остави го,иначе само ще страдаш!Това,да изживее живота си е много глупаво оправдание!

6.   Какво да те посъветвам, трябва да си много кух, за да се съсласяваш с подобни неща. Имай малко достойнство момиче. Този си играе с тебе както си иска и те му се вързваш. Бий му шута и си намери някой друг, на когото ще му пука за тебе. А пък, ако толкова много искаш да си с този нещастник, стой си с него, да те мотае.

7.   :(((((((((( Оставяй го

8.   оооо, я то зарязвай тоя.. е за такива хубосници не е нужно и думи, и нерви, и каквото и да е, да хабиш !!!!!

9.   Ето, аз ще те посъветвам - БЯГАЙ НАДАЛЕЧ ОТ ТОЗИ ПАРЦАЛ. Нищо добро няма да видиш с подобен.

10.   Пренебрегни тези пеперуди,защото човека за когото пърхат е използвач и женкар!Не те уважава,камо ли обича!

11.   Ти си абсолютна шматка !!! Която няма грам достойнство и се влачи подир някакъв си, който само те използва. Явно ти харесва, щом продължаваш да търпиш.
Време е да слезеш на земята и да си махнеш розовите очила, за да няма после да си хапеш задника !!!

12.   Виж ся този е голям боклук.. ай ти кажи ми как го разбираш .. смисал такъв, че ще спи с други момичета,но ти ще си най важната :? .... бързо го зарязвай ,той е егоист.. глупак.. само те
исползва поне аз така мисля :)) дано и другите така защото мисля,че съм права .. ;Д извинявай за правописните грешки вчера легнах много късно и ся съм кат убита .. :ДД дано коментара ми да ти е бил поне малко полезен :)

13.   Как не ми се падна такъв на мен да го поставя на място. Не знам как можеш да се унижаваш така. Това не е любов. Този си е използвач, а ти се връзваш. Имаш нужда от любов и понеже само той ти е наблизо, си внушаваш. че го обичаш. Погледни нещата реално и излез от тази глупава ситуация. Излизай с някой друг. Кажи му, че щом той ще ходи с други и ти ще правиш така. Даже въобще не се занимавай. Абе направо нямам думи. Дано ти дойде акъла някой ден.

14.   Благодаря ви за съветите, но снощи той ме заряза, защото вчера аз ходих при едни колежки и се се събрахме една част от курса.. нещо като купон, извиках го и него да дойде с мен, но той не дойде. И като се прибрах ми каза, че неиска да ме вижда повече, че аз съм била боклук и куп обиди ми каза, мисли си, че съм била с друг... Според мен само си търси май оправдание да ме разкара. Каза ми, че ще съжалявам,че съм го познавала- не разбрах какво иска да каже с това, удари ме, изгони ме от неговата стая .. и така сега незнам какво да правя какво да му кажа... дали изобщо да му казвам нещо... много съм объркана, след всичко което той направи аз излезнах виновна..
От авторката:(

15.   Нищо не му казвай! Много ясно, че ти ще си му виновна на
това тъпо, нагло, арогантно копеле...
Изобщо не говори с него. Като го видиш, дръж се надменно и го подминавай като малка гара.
Да не си посмяла да му се обясняваш: "Ама аз бях с колежки, не съм била с други мъже..." - и такива работи - бля, бля...

Ако се опита да те доближи и ти дрънка глупости го режи най-безцеремонно. Кажи му просто: "Изчезвай от тук и не се приближавай изобщо до мен! Ти си просто вече никой! Не ми досаждай!"
На такава брада - такъв бръснач!
Това е долно животно и ако не го отрежеш и не му набиеш шутовете, ще имаш много проблеми с него.
Ако можеш намери някой твой приятел да му свие сърмите и да му скръцне със зъби, за да не се занимава повече с теб, защото иначе ще береш ядове...
Дейба и комплексара смотан... Мръсен боклук е това.
Не ти ли е ясно вече? За нищо на света не му позволявай пак да ти мъти мозъка. Режи здраво, за да не ревеш после пак тука по сайтовете.
Уф... чак аз се ядосах на това говедо.