Боже как боли!
Толкова боли, че не мога да дишам, да ям да работя, да живея! А се налага...голяма жена съм, имам се за разумна или поне съм с всичкия си. Връзка от три години, човек с когото ми беше толкова хубаво, че имах чувството, че е другата ми половина на моето цяло. Най-важното забранена и безнадеждна любов! Няма значение какви са причините- семейно положение, разлика в годините, други...По важното е, че толкова добре се опознахме и дори имахме възможност макар и през работно време да чатим често и да продължаваме да се опознаваме. А сега... на него просто му омръзна, или аз му омръзнах, изведнъж станах причина за неуреден живот, за закъснял брак, за какво ли не..Така и не разбрах истинската причина, самообвинявах се, плаках, страдах но не се унижих. Що за психика е моята или неговата!? Да, всеки ще продължи, но доверието вече го няма, няма я и надеждата, няма я и душата, тя е просто смазана. А и не съм на 20 за да я съживя...Объркана и тъжна съм, не съм сама а съм най-самотния човек! Липсва ми гласът му, погледа, ръцете му, дъхът му....всичко. Но най-лошото е, че мисля, че на него нищо не му липсва!

Коментари

1.   Горката ти...идеално те разбирам, въпреки че съм на 20 години...преди няколко дни преживях нещо подобно и болката не може да се опише - така е...но мисля, че все още има надежда и за теб...при мен положението беше до крайност невъзможно, но все пак реших да не се отказвам и мисля, че нещата отново потръгват и все още има шанс да оправя грешките си (в моя случай), опитай и ти!!!!!!
Ice Queen

2.   Щом 3 години сте били заедно сте били заедно и се познаваре толкова добре ... Защо не го попиташ?
Може да има хиляди причини..
Веднъж и моя реши да ме отблъсне каза че усазнал че жена му не е лош човек бла бла
А се оказа, че му предстоеше доста сериозна опррация и го е било страх ... И мислеш , че така би ми било по лесно да го преживея ако го зсгубя Слава Богу всичко мина шес И сега пак сме заедно
Мъжете са странни Просто щом искаш да го чуеш обади се поговорете си

3.   Просто човека иска да смени живота си.Има право на това.Не го притеснявай.И на него никак не му е леко!

4.   Размислил е и се е изплашил,за това е дал назад.Знаеш,че такива връзки често приключват с подобен край.На теб ти е хубаво да имаш някаква тръпка някъде,но ако за него нещата са започнали да стават сериозни и той не е способен да изпълни мечтите ти,или не иска,краят е предизвестен.Помогнала си му да оцени брака си и да остане там.Излез с достойнство от ситуацията и запази хубавите моменти,не търси вина.

5.   Благодаря за отговорите. До №3 - аз не го притеснявам и никога не бих го, след като знам вече, че той така иска. Но не трябва ли тези неща да се споделят очи в очи, спокойно и разумно!? Той също е участвал във всичко това, ако се чувства гузен и объркан да не е започвал нищо.

6.   връзката ви е искомсомирана.повече не го търси.ако ти си семейна, остави го и той да създаде семейство не бъди егоистка.

7.   Времето лекува всичко. Не го заслужава,повярвай.

8.   Ще ти мине. Доколкото подразбирам, ти си ангажирана, имаш семейство. Най-страшното е,че там се е изгубил огънят, а такива заместители като твоят са често временни и много вредни...
Оставят те още по-самотна отпреди.
Най-добре е да не се започват такива неща, не морализаторствам, моят живот ме научи на това. ...
Направи така,че у дома да ти е уютно, да ти е хубвао с човека до теб (ако не е късно вече), запомни от мен:ДРУГОТО ЩЕ ТЕ ПОГУБИ- не за друго, а защото няма да си никога доволна без него (без забранената любов).Животът ти ще се върти в омагьосан кръг и няма да си щастлива....
Сложно е,,, просто е сложно... Но ако има какво да те направи поне малко щастлива в брака, вложи сили там. ...

9.   Благодаря за смисления отговор на №8