Любов ... срок на годност - изтекъл !
Привет на всички ,
предварително благодаря за вниманието :)
Аз съм мъж на 35 години, женен съм и имам дете.
Историйката може да ви се стори банална, но тя е
в моя живот и за МЕН е от значение. Нямам смелстта да я споделя с никой и ми се налага да го направя анонимно, просто имам нужда от това.

От 6 месеца имам връзка с 19 г момиче. Бързам да
охладя ентусиазма на всички "моралисти", които
ще използват случая, за да ме нарекат какво ли не.
Аз не съм някой наивник, малодушник или глупак, за да
не си дам сметка.

Всичко стана случайно, не съм го искал, не съм го
търсил, но то се случи, подробностите не са от значение. Истината е, че сега съм безумно влюбен в това момиче. Не само за това, че изглежда перфектно, не съм срещал човек с толкова чиста душа. Би могла
да има всеки мъж, а избра мен.

Нито миг не съм съжалявал за това. Искам да го преживея, искам да се насладя на всеки миг, когато съм с нея. Обичам я и ми се иска да го изкрещя.

А не мога...трябва да се срещаме тайно, тя знае всичко за мен.

Казвал съм и ,че никога няма да напусна жена си, че държа на семейството си и знаете ли какво получих отсреща...РАЗБИРАНЕ.

Каза ми ,че никога няма да си прости ако
причини нещастие на мен или на който и да е от семейството ми .

И пак бързам да уточня ,не става въпрос за пари, използване и каквото и там друго такова обяснение , сигурен съм в това , не се опитвайте да ме разубеждавате. Каквото и да е намерила в мен, то НЕ е това.

Знам, че всичко това някога ще приключи. Аз не бих могъл да и дам всичко, но сега не искам да живея с тази мисъл. Няма да пропусна този момент от живота си, само защото правилата са други и да оставя да наделее чувството за вина. ДА, има го, но живота си е МОЙ и е единствен, колкото и егоистично да звучи.

Ако съм щастлив и успявам да накарам някой друг да се чувства щастлив , без да причинявам нещастие на други...питам...дали съм намерил правилната формула.
Труден въпрос и сигурно няма еднозначен отговор.
Друг въпрос...защо се случва така. Какво става с
ЛЮБОВТА във времето. Тази любов ,която съм изпитвал към съпругата си ,какво стана с нея.
Не съм сигурен, знам само че изразът " Любовта е вечна " е мит.
В какво се ,трансформира ...близост,уважение ,привързаност,
няма значение ,но не е това ,което кара сърцето ти да бие бясно ,да спира дъха ти.
Не си търся извинение, но не ми казвайте че само истинската любов може да издържи във времето , защото за любовта не могат да се дават такива определения...
Искам в живота ми да останат такива моменти,които никога няма да забравиш. Пожелавам това на всички.
Благодаря за търпението.

Лем :)

Коментари

201-250 от 364

210.   209, много добре казано.
Дори да минат няколко годинки, накрая мъжът трябва да избира. Колкото по дълго чака, толкова по-голяма вероятността да загуби и семейството си, и момичето. Жена си и без това е загубил отдавна или обратно - тя него, въпрос на гледна точка. Може да запази поне лице пред обществото и децата си.

Нека чака, но или ще избухне бомбата на скандала, или младото момиче просто ще се умори, ще се появи друг човек в живота му, които може да не е голямата и фатална любов, но може да ? предложи нормален начин на живот. Нека се опита той една седмица без нея, без гласа ? дори - такъв ще е животът + може и жена му да му бие шута, да не е луда да живее цял живот без нежност и любов.

211.   Е има ги и двете.... значи става, а за в бъдеще.... кой знае, какво ще стане утре.... или след седмица... нека да се радваме на насоящето и да не бъдем черногледи за бъдещето... и това не е безотговорност, а пълноценен живот... Зара36

212.   А има ли ги и двете? Мисля, че не. В момента той няма нито едната. Не сме черногледи, реалисти сме. Съвсем скоро, (защото са минали 9 месеца приблизително от началото ) той ще трябва да избира. Въпрос на седмици, ако не и на дни. Не искам да съм на негово място, честно... това е всичко друго но не и пълноценен живот

213.   Зара, Зара - и ти ги имаш сигурно и двамата, може и с години. 212, действително с години може да трае това положение, но пак е временно!
9 месеца са нищо. Ще минат 1, 2, 3 годинки... 5, а Зара знае - може и десетина, но накрая, каквото трябва да се случи, ще се случи.
И има ли значение, дали ще е днес или утре?
Краят ще бъде ясен - или съпругата, или любовницата, а може би ще загуби и двете. Първо любовницата, която ще порастне и все ще срещне достоен мъж в обкръжението си, който може да ? предложи любов от негова страна, не само да взима и да ползва. После и жена си, защото и тя ще си намери любовник, а мъжете не търпят дълго съперник... Само гледайте!

214.   213 остави иронията на страна спрямо мен... не ми отива, но наистина пиша от личен опит, но не загубих нокой, единият просто остана в миналото, страстта и любовта отшумявят и ако няма нещо друго, което да свързва двама души продължаваш с човека , когото обичаш и си изградил стойностни неща. И ако трябва да съм искрена бих искала отново да изживея нещо подобно, но ужасно трудно е човек да се влюби.... поне за мен. Пожелавам го искрено и на вас 212, 213 и тогава няма да мислите за след седмица, две или три, а ще живеете само в настоящето. Може да звучи егоистично, но човек заслужава да бъде щастлив и заради самия себе си. ЗАРА36

215.   Зара, изобщо не целя да те иронизирам, както и не е трудно да разбере човек, че сте побратими по съдба и хм.... страхливост.

216.   Има значение 213... има
Живота се случва в настоящето, не утре или
вдругиден. За сведение на всички тук оракули
гадатели и пророци на бъдещето... предположенията
Ви се изградени от пясък. И знаете ли защо... защото са
основани на суха и скучна статистика, прагматични, банални и да... реални. Да ама, Любовта е ирационална,
необяснима и непредвидима. Липсата и обезмисля бъдещето, така че не ми говорете какво щяло да се случи
и то със злорадо самодоволство, провокирано от известна доза завист. Икате да Ви се случи и на Вас... признайте си, но не можете... дори за това не ви достига смелост.

Смелост имате да сочите с пръст... Зара, Лем и всички други, които не са като Вас... нещастни и незабележими
хорица без лица, съзнателно ограничили емоциите си,
чувствата си, за да могат комфортно да съществуват, но
не и да живеят.
Да 213... призивът ти е точно такъв, какъвто е и живота на
такива като теб... " Само гледайте"... ами това ти остава, успех!
Н.

218.   216 каза го неповторимо, вярно и логично... и съвсем кратко, а не безмислено отекчително. Убедена съм, че стила на писане и изразяване отговаря на същността на човека и умението му да живее удовлетворен в настоящето, а не да чака бъдещето страхливо и предпазливо... и кога ще живее... Пожеланието на 215 ще го подмина, защото съм достатъчно добронамерена, позитивна и вярваща в любвта жена... като всеки щастлив rи доволен от живота човек... които междувпроем тук се броят на пръсти, а 215 определено не е между тях явно има за какво... ЗАРА36

219.   от 213 до 216

Прочети коментара ми преди твоя. Имам си причини да кажа „Само гледайте“.
Вярвам, че хора като Лем и Зара обичат по свой си ЕГОИСТИЧЕН начин. Разочаровани от младежката си любов, довела ги до един провален брак и нещастие, те са готови да мачкат наред, за да си вземат, това което им липсва в живота, за да могат да продължат да си живеят като „перфектни“ съпрузи, перфектни майки и бащи.

220.   ... любовта не се търси... Зapa36

221.   Зара, вярваш ли си?
Аз например, когато съм влюбена и щастлива с мъжа до себе си, да не съм тръгнала да се влюбвам в друг. Непрекъснато се срещам и общувам с чудесни и прекрасни мъже, някои ме харесват и искат повече, но моето сърце като не е свободно, как да се влюбя в някой от тях?
!

222.   Сухи факти, статистика.... Другият път, когато целуваш малката, забележи подутите от сълзи очи, забележи кръговете под тях от безсънните нощи. Погледни я дали тежи повече от 45 - 50 кг. , хвани я за студените треперещи ръце, тогава седни тука да ни пишеш пак, че никого не нараняваш.

Не те ли е малко жал за това момиче? Като не искаш да си с нея, поне я остави. Ще страда 1-2 години и ще те намрази. После ще намери друг. Защо я тормозиш и и ядеш душата? Мислиш си че е добре сама? Не не е добре, сигурно всяка нощ плаче и не спи, но тя няма да ти го каже.

Дано събере сили да те остави. Пуснал си месомелачката и си сложил сърцето и в нея. За Зара и теб е добре, нали? Истината е, че човек не може да обича двама едновременно, това във брака ти не е любов. Ти си преценяваш все пак. Ето го и поетичното. Не и трови душичката, опитай се да и помогнеш като избереш една от двете. Това момиче се измъчва всеки ден, всеки ден по малко умира. Това ли искаш да изпитва жената, в която си влюбен? Изгаряща, непрекъсната болка?

223.   Хубаво си го казала, 221, браво! Когато си нарекъл историята си така, то ти си я обрекъл... отказал си се от нея. А веднъж направил го сякаш се обрича на непостоянство. Любовта, когато съществува остава завинаги в нас...

224.   Искам да поздравя дискутиращите с едно стихотворение на Найден Вълчев:

Жена

- Кажи коя е първата жена
на твоите момчешки дни и нощи?
- Залезе тя при изгрева си още
с нетрайна романтична светлина.

- Кажи коя е нежната жена,
която ти все още не забравяш?
- Забравям я. Вълната се смалява,
когато дойде другата вълна.

- Кажи коя е тъмната жена,
която те направи суха пепел?
- Държа един угаснал въглен в шепа
и в него няма капка топлина.

- Кажи коя е вечната жена,
която в теб докрая ще живее?
- Не чуваш ли? - Тя моя син люлее
със свойта вечна песен: - На-ни-на.

225.   Много красиво стихотворение, в което поетът е намерил сам за себе си своята истина в живота. Но дали действително да станеш майка на нечии деца те прави вечна жена в живота му? Нима това е достатачно или просто се е случило в живота на поета?
Оставям го на дискутиращите да решат.
Според мен, да родиш дете на мъж те свързва завинаги с него, но именно като майка на това дете, но за да бъдеш негов партньор в живота, за да бъде любовта ви вечна, е нужно далеч повече от една яйцеклетка, срещнала един негов сперматозойд.
Всяка здрава млада жена, включително всяка любовница, може да роди дете на мъж. С какво това те прави тогава уникална и вечна за него?

Иначе, като сме започнали с лирика, поздравявам Ви с тази на един мъж, стигнал до коренно различно заключение
My Darling , Eminem
http://www.youtube.com/watch?v=A8z5tFUhVio

226.   До 124, патетично и успокояващо, но невярно. Това не е жената на живота. Повечето жени могат да станат майки на сина му. Не мислиш ли? Тук говорим за едно малко нещастно момиче, а не за жената -инкубатор, тази която мисли че като роди 1 дете и целият свят и е длъжен.

Детето няма да укрепи брака ти, а е по- скоро изпитание за него. Освен това, си помисли за момичето, тя също е нечие дете! Тя е едно малко влюбено момиче, ти не си ли била? Авторе, остави я! Ако наистина я обичаш! Запази брака си и бъди мъж! Остави момичето да се опита поне да е щастливо! Тя не може явно да те остави, но ти можеш! Не я търси!

Защо ти трябва да и тровиш живота, какво печелиш, че всяка вечер плаче за теб? Това ли трябва да ти каже? Да те моли да се разведеш? Това ли очакваш? Остави я да бъде щастлива, тя има право на това! Остани с "вечната пееща нанина жена ", никой не те спира, но остави момичето да си отиде.

Това е избора, който смятам за редно да направиш. Ти не си с нея, просто я използваш за страстта. Живей в празен брак, но не намесвай хората в това

227.   Защо изпитвате такова съжаление към момичето,
защото има шастието да обича и да бъде обичано,
затова ли.
" Изгаряща , непрекъсната болка"...222, какво знаеш ти за болката ...

228.   Защото момичето е нямало щастието да бъде обичано . То не е било обичано , а използвано . Тя е била влюбена в него (и сигурно още е ) и какво е видяла насреща ? Прочети коментара на жената , която ти описва най -подробно как се е чувствала години наред и ще разбереш . Аз знам за болката всичко . Знам какво означава психическата болка да се смесва с физическа такава и да не можеш повече да издържиш . Знам какво е да повръщащ , да плачеш , да не спиш, да полудяваш .Знам какво е да четеш Камю и Сартър и да ти се сртуват леки като детска приказка . Знам какво е да ти причернява пред очите и всичко наоколо да заглъхва . Да искаш да умреш . Да се молиш да умреш . Тялото ти да се саморазрушава . Да взимаш успокоителни ,които да влошават положението , да не намираш изход , да припадаш в буквалният смисъл на думата . Та така , знам за болката достатъчно ! Затова не я пожелавам на никого . Там "пречистване " и "съзидание " няма . Радвам се ,че тогава оцелях . Но ненавиждам хора , които умишлено и целенасочено са готови да причинят това на едно момиче . Които , в името на нещо заучено и наложено като " брак на всяка цена " са готови да унищожат едно едно момиче ,да пуснат месомелачката и да и сложат там сърцето . "Да бъде добър съпруг и баща" . Да, но не е ! Добрият съпруг не е лицемера , който не обича жена си , постоянно мисли за друга и крои планове за поредна изневяра . Не я желае , не му е приятна ,но не му се занимава с разводи и се опитва да залепи спукания балон на брака си , хранейки се с чувствата на момичето . Добрият баща е добър баща и разведен . Той не се развежда с децата си , а с жена си . Само че ,ако е с момичето трябва да преживее един развод , а няма доблест за такава постъпка . Страх го е да се изправи пред съпругата си и да и каже как стоят нещата реално . Страх го ,какво ще кажат хората ,страх го е какво ще се случи с връзката му с момичето . И парализиран от глупавите си страхове ,предпочита да си стои така и да чака да му мине . Реално никой нищо няма да направи на един човек , който е намерил сила в себе си и е да признае ,че е влюбен в друга и че брака му не върви . Когато признаеш , хората няма какво да кажат . Когато го криеш е пикантна клюка . Дори Азис казва , че е циганин и гей , но това е известно на хората и те са го приели , даже не е интересно да се коментира . Ама трябва смелост да го направиш .... Но ако не иска да се развежда , мисля че единственият вариант е да остави момичето на мира . Защо тя да е изкупителна жертва на неговото малодушие ? Защо да страда и да се измъчва ? По-добре да намери един друг мъж , които да е с нея , да я държи за ръка и да е горд от това . Да я обича и защитава . Малката заслужава щастие . Той през това време може да се опита да си внуши , че това ще мине , че жена му е "истинска любов " , а малката не и други нереални глупости . Това е един добър вариант за развитие на историята . Момичето ще е щастливо , а той ще оцени наистина какво означава любовта . ДАНО НИКОГА ПОВЕЧЕ ДА НЕ СЕ ВЛЮБИ И ДА НЕ БЪДЕ ОБИЧАН му пожелавам ,за да не разбива ничие сърце . Така ще си гарантира и един дълъг брак без любов.

231.   227, може би, защото ние сме били на неговото място и знаем, какво е да бъдеш „обичана“ по този начин?
228 много точно описва през какво минава такова едно момиче. Проблемът е не само, че обичаш, но и че си толкова млада, че нямаш никакъв житейски опит, за да си дадеш сметка, в какво си нагазила.
Не можеш и да споделиш, защото ще те погнат „доброжелателите“.

232.   Аз лично не съм го преживяла, за моя радост! Съпругът ми почина и затова знам какво е болка и отчаяние. Така както го описах. Тогава, когато се побърквах и преживявах всичко това, никой не можеше да ме разбере. Освен едно момиче. Тогава тя ми разказа и ми показа такава болка, която описвам аз. Историята с женения мъж. Само това момиче намери сили да ме разбере тогава , въпреки собствената му агония. Сега е с него тя, сигурно по някакво изключение и са щастливи заедно. Но тя ми сподели още нещо : " Сънувам кошмари, ставам на сън и плача, мисля че го няма... той ме събужда и успокоява, но има нещо в мен. Болката е още в мен. " Имам дъщеря на 16 г. и ако на нея някой и направи това, аз ще го удуша. Да съсипваш едно момиче заради собствените си страхове и малодушие е меко казано връх на човешката жестокост. На теб ти желая късмет и успех, дано успееш да му простиш някога

233.   232, съжалявам за това, което ти се е случило!
През годините, в които бях жената в сянка често съм си мислила, какво ще стане, ако един от нас се разболее или умре?

234.   Пожелавам ти късмет занапред. Явно сте се обичали истински и сте успели въпреки всичко да се съберете. Дано леко превъзмогнеш тежкият период на твоят живот. Само който е преживял дъното на депресията може да прояви разбиране. Благодаря за съболезнованията

238.   Мерси. Съжалявам за загубата ти, но не те съжалявам - познала си любовта. Заслужава си. Всичко си заслужава. Все още мисля така, въпреки всичко, през което минах.

Изобщо. Такива като Лем не си дават сметка, как живеят същност в брака си. Чудя се и се мая, как може зрял мъж да стигне до такива идеи, но явно е в резултат на години натякваници, караници, тормоз и номера.... такива бракове много.... жалка работа....търпи се на ВСЯКА ЦЕНА заради някакво оправдание, зад което се крие страхът ...и го обира някоя малка найвница с чиста все още дужа.
Аз поне порастнах, но не съм същата, както и признавам - любовта ми е друга.

239.   Благодаря, знам че си заслужава. Въпреки всичко. Твоята любов си заслужава също. Проблема е там, че човек трябва да премине дадено изпитание, за да оцени нещата в живота си. Дано да те оценява и да си е дал сметка за живота си. Има хора, които не рискуват и се самозалъгват, че в живота няма любов, а има сигурност. Няма сигурност, от опит го казвам. Предпочитат живот в празен брак, защото не познават друг живот. Страхуват се. Мислят, "всички са еднакви " , а то не е така. Хората сме много различни като темперамент, светоусещане, сексуалност. Мислят, че 'любовта задължително ще умре с времето ' а то не така, тя дори не е задължително да се трансформира в нещо друго. Слагат етикети, оправдават се и какво ли още не, само за оправдание на страховете, комплексите и неувереността си. Дано да успееш да го успокоиш и да повярва, че не си като предишната. Аз лично вече се бора с живота и рискувам, само като си задам въпроса " А ако утре трябва да умрем? ' Тогава постъпките такива ли щяха да ни бъдат?

240.   238 а аз се чудя на твоите разсъждения.... силно казано, разбира се... бракът може да бъде благополучен и спокоен и човек пак да се влюби. Убедена съм, че бракът на лем е точно такъв иначе не би се двуомил да сложи край, много ясно го е казъл. И като започна с определенията за зрелите мъже, твоя определено не е от тях по начина по който си го описала. Комплексиран, мрънкащ и страхлив... ама, че мъж търпиш, защото го обичаш... или защото той е бил единсдтвения обърнал ти внимание и семен естествено... Естествено, че мъж като лем не би обърнал внимание на жена като теб, както и аз на мъж като твоя... rи не си пораснала мила, просто си остаряла бързо от многото ти страхове... ЗАРА36

241.   Какви тежки думи. Като уплашени животинки.
ЗАРА раздава правосъдие, сякаш има правото да го прави, все едно е естественият й дълг. Не се чувствай длъжна, убедена съм, че и без упреците ти ще оцелеем.
Обикновено човек намразва и съди тези качества у другите, които сам не харесва у себе си. Това, което вижда като потенциал в собствения си характер и усилено крие и се бори с него.

Хората сме страхливци! А най-смелите, често остават сами. Допускам, че Лем е взел правилно решение, единствено и само в негова полза.. но такъв е животът - трябва някой да страда, за да друг му се радва. Баланс има не само в прироадата, но и в отношенията ни.

Да оставим нормите насадени от обществото, някакъв криворабран морал и всичко, което сте изброили - Кой си ти, че да отнемаш чуждото право на щастие, лъжейки или спестявайки истината? Как имаш сърце да обичаш едно прекрасно младо създание, но нямаш сили да дадеш шанс на съпругата си да обича и бъде обичана? И що за любов даряваш на младото момиче, щом вечер се прибираш при друга? Нелепо е!

Егоизмът не е престъпление, но е съсипал повече човешки животи, от всички извършени убийства..

243.   Оцелявай мила.... страхувай се....каквото пожелаееш......а това ,че изказвам мнение по тема,която e интересна за мен не е единственият ми дълг.....:)......но ти почти ме разгада....за правосъдието имам впредвид....безпроблеменден ти желая.....а кой на кого какво отнема и правораздава остави на мен и лем...ти просто бъди активна поне тук....ЗАРА36

244.   Ееее забравихте проблема на човека. Дами, ако искате да споделяте пуснете нова тема. Тук един друг човек споделя нещо за себе си и ние ако желаем да бъдем съпричаястни положително, или отрицателно то пишем коментари. Българска работа. Нали има проблем със заглавие отгоре. Споделяйте но не го правете за сметка на някого. Забравяме за какво сме тука под това заглавие. Който иска-саита е отворен за всички споделяния.

245.   Човекът (Лем) няма проблем. Той съвсем съзнателно си е направил избора и си го отстоява.

246.   подкрепям 245 напълно... ЗАРА 36

247.   241... Кой си ти, че да отнемаш чуждото право на щастие, лъжейки или спестявайки истината? Как имаш сърце да обичаш едно прекрасно младо създание, но нямаш сили да дадеш шанс на съпругата си да обича и бъде обичана? И що за любов даряваш на младото момиче, щом вечер се прибираш при друга?

Никога няма да разбереш отговорите на тези въпроси,
ама никога !
Ще се изненадаш 241... имам сърце, истинско, живо,
обичащо. Благодарен съм на съдбата, че срещнах това
момиче, за всеки откраднат миг, прекаран с нея.
Дали дарявам Любов... мога да го прочета в очите и,
всеки път когато я погледна, всеки път, когато ме прегръща с нетърпеливо очакване, когато се усмихва,
дори когато по лицето и се стичат сълзи. Усещането е невероятно, а само думите не са достатъчни, за да го опишат. Докато го има, докато тази магия съшествува, аз
няма да се откажа от Любовта си.

Тя не иска да си тръгвам, аз също... просто е. И не е чист
егоизъм 241, невероятен синхрон на емоциите, не само в
секса, всички разговори и споделени чувства, когато сме заедно и мислите, когато не сме.

Не мога да спра времето, неизбежно е, но когато всичко
ако се опитам да изгася огъня СЕГА.
Той ще изгасне, рано или късно, ще останат само малки
тлеещи въгленчета. Знам го със сигурност, преживял съм го

Вечната Любов е абстрактно понятие, не може категорично
да се отрече съществуването и, но силата и е преходна.
Можем да се опитаме да съхраним за по дълго време въгленчетата, но не и да се надяваме, че те отново ще
избухнат в огън, да не говорим за пожар.

Аз не съм превърнал Любовта към съпругата си в пепел.
Това ще стане ако я напусна. Е... няма да стане, тя не го заслужава, прекалено много неща ни свързват. Може да съм излъгал доверието и, но няма да излъжа очакванията и. Не искам да отнемам правото и на щастие, но не мога да и кажа истината. Просто не мога, наистина нямам сили за това. Нямам силата да причинявам нещастие, нито на едната , нито на другата.

245 е прав... аз наистина нямам проблем, живота ми предлага предизвикателство, което съм приел.
Но това 241 не означава ,че задължително трябва да съсипвам който и да е човешки живот.

Бъдете здрави !

ЛеМ

248.   Лем, не се бой, няма да те отмине болката!
Вземай каквото можеш, защото животът изтича...
Съпругът ми позволи да изживея една такава любов (просто си представи ситуацията обратно) и прояви търпение 2 години. Мноооогооооооооо време трябваше да мине, за да разбера колко прав е бил и колко невероятно постъпи.

Свалям му шапка на тоя мой съпруг! И го обичам повече от преди, за подаръка, който ми направи. Сега по-добре правя разлика - кое е преходно и кое - вечно.
И ти ще я направиш тая разлика, просто не е минало достатъчно време.
ж, на много години

249.   ЛеМ.. дано се помириш със себе си.

Връщам пожеланието за здраве, дано всички се радваме на такова!

250.   Бла-бла-бла... Любов, доверие, очаквания. Обърквам се кое какво е сред цялата тази полу-оправдателна, полу-еуфорична пледо-диария!
Истината, Лемски, е, че не казваш на жена си, щото след сълзите и обвиненията ще те замени с друг. А ти не си я даваш!
Толкова много думи, за да опоетизираш едно извънбрачно еб*нье, хе-хее :)
Кажи си го с думи прости:

Чукам едно агне, дето ме гледа влюбено. Жената не се усеща. Мноу ми е кеф! Пич съм отвсЕкъде, бацееее!

Грубичко, ама поне е истинско.

251.   "Тя не иска да си тръгвам, аз също... просто е. И не е чист
егоизъм 241, невероятен синхрон на емоциите, не само в
секса, всички разговори и споделени чувства, когато сме заедно и мислите, когато не сме."- Ами бъдете тогава винаги заедно!!!

"Аз не съм превърнал Любовта към съпругата си в пепел.
Това ще стане ако я напусна. Е... няма да стане, тя не го заслужава, прекалено много неща ни свързват. Може да съм излъгал доверието и, но няма да излъжа очакванията и." - Лемски, ти вече си превърнал любовта към съпругата си ако не в пепел, то поне почти. Няма съпруга, която да не усети изневярата на съпруга си. Това личи още от първия миг, когато той след изневярата се прибере в дома, по начина, който я прегръща, гледа, целува...

Друг е въпросът защо тя приема това и се прави, че не забелязва.
Казах, че вече любовта ти е пепел, защото онова, което ви свързва без любов е пепел!!! Всички материални неща един ден стават на пепел! Дори любовта към децата вече не е същата... започват компенсации, заради времето, което мисленето за тях е заменено с други мисли. Това не винаги е съзнателно, но винаги го има.

"Не искам да отнемам правото и на щастие, но не мога да и кажа истината. "- Ти вече и го отнемаш, след като не и даваш право на избор, право на собствено мнение по въпроса сякаш е безсловесно същество!

"Просто не мога, наистина нямам сили за това. Нямам силата да причинявам нещастие, нито на едната, нито на другата." - Разбираемо е да нямаш сили, не е лесно да се изправиш лице в лице с истината. Но ти вече си им причинил и на двете нещастие. На едната, давайки й материални блага САМО, на другата, подхвърляйки й дребни трохи от пищна трапеза на щастие, което тя би могла да има ако е с теб за постоянно.

"245 е прав... аз наистина нямам проблем, живота ми предлага предизвикателство, което съм приел.
Но това 241 не означава, че задължително трябва да съсипвам който и да е човешки живот." - Ако това бе вярно, нямаше да я има тази дискусия най-малкото, пък и Вие нямаше да изпитвате чувство за вина!

Бъдете здрави !

ЛеМ

252.   248 Сигурен съм, че и ти си му направила подарък,
само дето не го знаеш.

253.   Към 252. Аз съм 248. Направила съм му, знам. Но това е второстепенно. Нали все пак е важно да догледаме филма до края...
Ние ще сме двамата с него героите в хепиенда. Вече съм сигурна, че ще бъде така.

254.   Прави каквото правиш, но НЕ НАПУСКАЙ ЖЕНА СИ! Нямаш идея какво е дете да живее без баща! Не причинявай това на детето си!

255.   ray имам въпрос към теб, тъй като мисля, че четеш от "онези книги" : значи според теб е по -добре да преживееш случката, за да добиеш опит за следващия си живот, защото знанието, което имаме в този живот обаче не е приложено, не ни остава за другия живот.. нали така? в това число влиза ли изневярата, нали се кълнеш във вярност.. и т. н, това не е ли обещание което си нарушил и поради нарушаването му ще търпиш "наказание' в този живот от духовните същества, които ще те подложат на по- големи изпитания, също така по този начин трупаш негативна карма за др живот.. кое е правилно в тоя случай-без вреда за никого (и да си прайш квото знайШ) или истината в очите и да нараниш близките си? все пак от Бога произтичат 3 основни ценности-любов, мъдрост и истина... изневярата е лъжа- не фигурира в този списък.. не зная, искам да знам кое е правилно според теб?

256.   251, прав(а) си, много добре казано.

На Лем искам да кажа, мога да го разбера, но и знам, че просто няма всичко да се развие така, както си го представяш.

Изобщо - ще видиш, Лем, няма да изтече годността на любовта ти. Въпрос на време е момичето да порастне - на умре физически или просто да умре за теб, решавайки да не е част от живота ти. Затвори очи, заслужава ли си фалшът, в които живееш? ... и не забравяй, това е единствения живот, с който разполагаш, времето ни е ограничено на тази земя. Няма прераждане, в което можеш да поправиш грешките си, можеш да действаш днес и сега.
А.

257.   До 254 , най-неадекватният съвет - безсмислен брак на всяка цена , да се живее заради децата .

258.   Благодаря за коментара 256...
Иска ми се да вярвам, че Любовта няма срок на годност,
наистина ми се иска. Но знам, че не така, всичко на този свят е преходно... има начало и край, отива си независимо
колко много го искаме. Пожелавам ти да задържиш тази
искра възможно по дълго. Теб те е върнала самотата, чувството за вина, шастливите спомени, но не и Любовта.
Повярвай ми, не искам да те разочаровам, но този процес на съзряване, страх от бъдещето, съмненията че ни би могла да живееш по този начин, чувството на пренебрегантост, са само началото на края.
Как иначе би обяснила постъпката си, не си ли даваш сметка за болката, която си му причинила, убедена ли си че си го е заслужил. Ако Любовта ви беше запазила силата си, нямаше да го направиш. Нито щеше да си задаваш въпроса... заслужава ли си. Не миличка, ти просто
си порастнала, променила си се, погледнала си напред в
бъдещето и не си го видяла, уплашила си се и дори си взела решение, провокирано от разума, не от сърцето. Както казах, поставила си началото на края.
Когато всичко това се случи и с мен, ще се опитам да запазя цялата болка за себе си, до последната капка,
ако дори и за миг се прокрадне съмнението, че
само взимам, без да давам, че подхвърлям дребни трохи от пищната трапеза на щастието, позволявам си да цитирам цитирам 251... ще си тръгна.
Но не Сега, докато все още мога да и дам тези щастливи мигове, докато Залезът е все така красив и очите и греят
със Изгрева, аз ще продължа да я държа за ръка, винаги
когато има нужда от мен.
Да... отговора на въпросът ти е едно голямо ДА... заслужава
си и още как. Животът ме не фалш, истински е и такъв какъвто ми се случва... днес и сега.
Рискувам отново да бъда обвинен в сантименталност от
250 и да го объркам окончателно, но се надявам това да не го лиши от "колорита", който внася в коментарите си.
Бъдете здрави

ЛеМ

259.   Лем, жал ми е за теб, честно.

Не си прав просто и за любовта ми. Предпочиташ си питомото, сигурното, защото си имал няколко любови с изтекъл срок на годност...и не можеш да Я познаеш - ИСТИНСКАТА... а и проблеми нямаш... за Сега.

260.   Здрравей "А", сега разбираш ли когато ти обяснявах, че за повечето хора не може да има любов след години. Просто защото е такъв начина им на мислене. Всичко почва от мислите, начина на виждане на нещата и се последват от действия или бездействия. Ето един вижда "краят", а друг вижда "началото". От там се предизвикват различни събития с различният начин на мислене. ЛеМ по принцип е прав, но за например 95процента от връзките. Да, за повечето хора, няма дълга любов след 5-6 години. Хората не расъждават като теб "А" и не полагат усилията, които ти полагаш. Аз вярвам, че начина на мислене предизвиква събития. Ако си песимист предизвикваш подобни събития, ако си оптимист и се радваш, то предизвикваш подобни. Ако полагаш усилия, ще береш плодове. Няма нужда да спорите, защото хората са различни и за повечето от хората, наистина няма нищо вечно, любовта също не е. За тях истината е както каза ЛеМ. За друга част от хората, да кажем 5 процента не важи тази истина, за тях е твоята истина "А".
Само да вметна, че показах твоите коментари с действията ти, твоят начин на мислене как се запазва една страст на приятелката ми. Реагира странно, не очаквах точно такъв развой. Каза например за една от точките, ако помниш, че нямало да ходи например без бельо в кухнята, било курвенско. Направо се втрещих и се ядосах. Та трябваше да и задавам елементарни въпроси от типа "Кое е курвенското, като е насочено към един човек и то любимия? Кое е лошото да се показваш гола понякога и да предизвикваш желание? Нима страстта не трябва да се търси и развива в една любов? Нима трябва да чакаме да изчезне без да полагаме усилия? ". Супве елементарни неща ми се налагаше да говоря.
Не мога да повярвам, че един голям спор се развихри. Елементарните неща за мен и теб, бяха като нереални за нея. Накрая тя усилено ме обвиняваще, как изобщо не съм бил доволен от нея, как не съм я оценявал, а тя колко много давала и. т. н. Пълен набор от простотийки. Заяждаше се се всичко за което се сещаше. Глуповати обвинения от ядосана жена. Наложи се да извадя 3 книги по темата писана от различни психолози и да и чета! Тя се втрещи и каза, че мъжете сме ужасни, по добре щяла да бъде ако станела лесбийка. Хаха :). Направо ми стана смешно. Аз и казах, че така няма да се получи една връзка като нашата. Когато реших, да приключим виждането си, тя взе да ме прегръща и целува и как щяла да полага усилия. Да де, но аз съм свикнал да стават естествено нещата, а не защото трябва. Не желая някой да прави нещо против себе си. Та се замислих сериозно дали изобщо ми е правилен избора за жена. Тя е много сериозна, не пие, не пуши, била е пълна отличничка, сега е преподавателка по английски език в школа, амбиционна и иска само сериозни отношения. Опит почти никакъв нямаше, когато се запознахме. Но аз съм имал доста връзки с жени, а в повечето от тези връзки съм бил с доста горещи и страстни момичета и жени. С много чувствени жени съм бил, но не са били така зряли и сериозни, като сегашната. Изкарвали сме по 1-2-3 години и толкова. Затова реших да опитам с нея и наистина е доста по отговорна, зряла и сериозна. Предният и единствен е бил някакъв с преждевременна еякулация и доста бе страсирана и измъчена, направо милата бе втрещена, че секса може да трае повече от 5 мин. :). Но колкото и да се отпусна през тези 3 години и да откри страстта, тя е с по ниско либидо, по разумна и хладна. Стигна си тавана. Не е като онези горещи и диви мои бивши които съм имал. Ах онази скорпионка... Макар и преди 5 години, още ми държи влага. Та исках да ти благодаря за коментарите, накарха ме да се замисля дали не си губим времето един на друг. Ще трябва да помисля сериозно, все пак не е и лесен характер, а остър камък като мен има нужда от по мек такъв. Няма нужда някой да ми казва, че съвпадането на сексуалността и големината на либидото е много важно. Знам ги нещата прекрасно, но и тя не е виновна, че съм имал доста по страстни от нея и знам какво е, виж ако не бях имал нямаше да знам, че изпускам нещо. Човек, когато опита шоколад и после не може да се откаже за дълго да не яде повече шоколад. Веднъж опитал ли си хубавото, ще го търсиш. Но идеални неща няма. Ще си приложа старият метод с листчето и плюсчета и минуси. Проблема е, че нали знаеш, може само един минус да е, но да е по голям от повечето плюсове.

К.

261.   Не ме съжалявай 256, не го прави...
Всичко, което описваш е толкова хубаво,
като приказка без край. Радвам се за теб, наистина...
Не забравяй, че и аз в момента живея в такава приказка.
И на мен ми е трудно да повярвам, че все някога ще свърши. Идея си нямаш, колко много ми се иска да греша.
Но животът не е приказка, щоколадът в купата няма да свърши, но вкусът му ще става все по различен. Изгревите и Залезите ще са все така прекрасни, но няма да имат същата сила. Промените са неизбежни, не можеш да го отречеш. Любовта се променя във времето, остава следи,
но се променя. Не съм единствения пример в това отношение. Възхищавам се на вярата ти, но нека да оставим въпросното времето да покаже.
Знаеш ли защо те е яд на мен, защото някъде там, дълбоко в себе си, подсъзнателно, подозираш, че може би съм прав.
Не искаш да го приемеш, не обръщащ внимание на дребните неща, които са индикация на преходността,
опитваш се да избягаш от реалността, като си поставяш граници на мисълта. Докога ще успяваш обаче, докога.
Мисля, че си заслужаваш щастието миличка, извоювала си
го, наслади му се СЕГА, не утре или вдругиден, защото
Бъдещето е успокоение само за тези, които нямат Настояще.
Един ден ще си спомниш за думите ми, но по важното е
когато се обърнеш назад, към всички тези изминали години от живота си, да не ги класифицираш като пропиляни. Тъжно е, а не мога да те отъждествя с тази думичка.
Благодаря за пожеланието. Ако Бог ни е създал грешни,
значи така е трябвало да бъде.
Успех ти желая!

ЛеМ

262.   Здрасти „К“ - ще ме сбъркаш!

Съжалявам, че така са се развили нещата с приятелката ти, но не биваше да ? показваш коментарите на друга жена. Все пак мерси за комплиментите!
Иначе, продължавам да твърдя, че любовта не умира, ако не я оставиш да умре и не мисля, че 95% от хората го правят.

Иначе, К. не очаквай толкова много - перфектна жена няма. Познавам жени като приятелката ти. Сигурно на другия ден те е описала на нейната най-добра приятелка като задник (ха ха), какъвто, в неините очи, си!
Ти си знаеш, но аз бих те посъветвала да не правиш семейсво с нея. Много мъже, точно като теб, оценяват интелигентността и успеха на една жена, това че била „сериозна“ и т. н., но да ти кажа - това често е само на повърхността така. Тихите води са най-дълбоки.
К., съжалявам, че си загубил вярата си в любовта, но ми звучиш като млад и съвременен човек.

Животът просто е чудесен!
И не си мисли, че дори с деца, бих оставила мъжа си без внимание, без дразнение и като негова любовница. Защо не? Жените вършим толкова много неща всеки ден, какво ни пречи да бъдем майки, съпруги и любовници в едно? Е, това не тежи, само, когато обичаш без срок на годност.

263.   Лем, как да не те съжалявам, когато виждам моят си повреден човек преди години?

Лем, за твоя радост или съжаление имам право. Ако не успееш да убиеш доброто и чистото в момичето си, ако не успееш с ценизма си да затъмниш погледа ? с тъга, ако не успееш да я загубиш заради някакво психическо разстройство (едва ли и ти ще го видиш, преди да е прекалено късно), любовта ? ще бъде вечна. Какво ще правиш тогава, не знам. Това може да бъде най-голямата радост, но и най-голямато проклятие за мъж като теб.
Успех!

264.   "A", pо принцип си првава за тези жени, аз ги познавам, това което каза "Много е опасно, според мен, това че приятелката ти се чувства като Многострадалната Геновева, несправедливо обвинена... изобщо, познатата схема, която на нашите географски ширини можеш да видиш от всяка тераса на всяка панелка. " е истина, но може би не съм обяснил добре. Чух я да се оплаква сега, когато се развихри спора и то гледаше да се заяжда. Затова не съм сигурен, дали го каза, защото го мисли или за да ме засегне. Не пропусна да се заяде и с това как мъжете нищо не даваме в едно семейство, а как жената правела 10 пъти пвече, което супер много я ядосвало и било много несправедливо. Тя искала по равно всичко да бъде. Мисля, че не и харесва, как на някои жени им идва отвътре, а на други не. Не съм се изразил праваилно, че тя няма сексуално желание, има. За правене на секс някокло пъти в седмицата има и дори си иска. Не съм само аз инициатор. Даже в последно време аз и отказвам тактично под една или друга форма. По мойте наблюдения не е гореща, като онези момичета, с които съм си пасвал на 100процента в кревата. Под гореща нямам в предвид, като бройки пъти седмично, а под качеството в кревата /мисля, че ме разбра/. Може един път да е на 2 седмици, но да ти държи голяма влага. Мисля си, че може аз да съм си виновен, просто да съм станал по "разглезен" и свикнал на много хубаво от предишните ми доста горещи връзки, въпреки че и те са били в категорията "сериозни". Така е, идеални няма, затова съм с нея въпреки това. Главно в последно време даже аз гледам да избягвам сексуалните и апетити, тя стана по нервничка, като и се дърпам, почна да подозира, че и кръшкам даже. Можела да очаква всичко от мен. А не е това причината :). Права си за онзи тип жени, които после споделят на приятелките си и се оплакват от гаджето си. Ако бе таква отдавна да съм я разкарал. Но единствено при нея съм сигурен, че не е този случай, защото тя първо приятелки почти няма. Няма говорене по телефона с някоя, няма магазинчета, кафенца и клюки с никоя. Никога не съм виждал или чувал да обсъжда нещо лично, с която и да е било. А аз повярвай ми имам антенки и на задните ми части. А приятели мъже няма изобщо, защото казва, че не смята за редно да има сериозна връзка и да се вижда с друг мъж по една или друга причина, било то и само за приятелство. Намеква ми даже, че не е много коректно и от моя страна да съм имал приятелки. Ама, че глупост според моето разбиране, но тук е твърда като ферит. Затова аз си имам приятелки, пък тя да си мисли по въпроса. Не позволява на никого да знае за личните и неща. Там е железна /поне до сега е била/. Майка и ако я пита нещо дори и например дали ще патуваме еди къде си, тя я реже директно, как могла да се бърка. Има бетонена стена висока колкото небостъргач около личните и неща. Та наистина има много като онези жени които си описала, но точно тя за това съм сигурен, че не е. А виж това което каза за брака, че си има план за добро мъжленце, дечица и. т. н. може би си е точно така и аз го знам от доста време. Само аз едва ли ще съм много доброто. Тя скоро ще стане на 30 и мисля, че разбирам желанието и, защото влиза вече в една по напреднала възраст, в която е по трудно за деца. Аз съм малко по голям от нея, но нали знаеш, че мъжете нямаме биологичен часовник, който да ни цъка настоятелно. Ето и ти искаш бебе, нормално е въпреки, че си по млада от моята приятелка. Така, че на 30 си е нормално за жена да мисли за деца. А дали е от онези, които описа за останалото, може и да имаш право за някои неща и точно за това аз ги усещам и не съм залитнал по нея да правя семейство до момента. Но скоро решение трябва да взема. Права си вероятно, че след като /ако/ имаме деца, то тя ще загуби сексуален интерес. Мискя, че ще стане така, не ме питай защо, но 6-тото ми чувство почти никога не ме е подвеждало. Най много ме притеснява това, че като се развази спор, тя почва да променя мои думи /което много ме дразни/, да изопачава, прави и невъзможното само и само да е отгоре и да бъде права. Остър камък, като мен, но два остри камъка брашно не мелят.

К.

265.   К., ти си знаеш, но те съветвам да се освободиш от нея.

„ Не пропусна да се заяде и с това как мъжете нищо не даваме в едно семейство, а как жената правела 10 пъти пвече, което супер много я ядосвало и било много несправедливо. “

Имам страшно много такива приятелки, с които водим доста горещи спорове.

Само доволната от живота си жена, може да ти бъде и добра партньорка. Виж майка ? - ако тя е някаква мърла, вярваща в способността на мъжете да гладят и чистят, най-вероятно и жена ти ще стане такава. Бягай и от такива, ако не искаш да живееш в кочина. Имам и подобни приятелки...

266.   Досадните хора, които ти натякват и мрънкат постоянно са ми неприятни още от предучилищна. Имам много ГОЛЯМА обица още от малък с този тип жени - майка ми. Не можеш да я накаш да спре да се оплаква и да не се налага грозно. Даже нямам спомен през целият ми живот за ден, в който тя не се оплаква и оплаква, и налага. Аз като неин син полагам голями усилия, когато я виждам от време на време. Определено ми стига да съм живял с една такава. Даже заради нейната нервност и истерия, като малък имах говорен дефект с леко заекване.

Баща ми си я бе избрал явно по красота. Печелила е конкурси, като млада. Както и да е. Но гаджето, не е такава или поне не изглежда такава. Не ме врънка или не се оплаква постоянно. Аз няма да изтърпя подобно нещо никога. Гледам я обаче, че само когато е ядосана и се скараме само тогава си изпуска нервите, само тогава си показва рогцата и изразява недоволство от едно или друго. А ние се караме рядко, да кажем веднъж на 5 месеца. През останалото време е божа кравичка, но усещам че трупка нещо вътре.

Ох, знам че са опасни тези жени, защото не знаеш, какво можеш да очакваш. Може като гръм от ясно небе да ти дойде. Благодаря ти за съвета, аз съм патил преди от подобна и то лошо. Ама ти знаеш ли, колко са малко жените, които са и разумни с подобен начин на мислене като твоя, и да са всеотдайни и да са горещи любовници и да са добри приятели, проявяващи разбиране, търпение, да са и домакини и да са верни на всичко отгоре. То да срещнеш такава си е огромна рядкост.

Не ти правя четки, а си е точно така и съм убеден че е така. Ако помниш, когато си писахме първите коментари, аз те питах на няколко пъти - ти дали си реална, защото ми звучи твърде хубаво за да е истина. Ето повечето са като онези твои "приятелки" за които спомена. Знаеш ли през колко жени трябва да мине един мъж за да уцели подходящата. Имай в предвид, че на теб, като жена ти е по лесно да ги разпознаваш какви са. На един мъж му е доста по трудно, много от тях и се преструват на други, а и ако мъжа е влюбен/хлътнал то граничи с невъзможното вече да я разпознае каква е всъщност.

"Виж майка ? - ако тя е някаква мърла, вярваща в способността на мъжете да гладят и чистят, най-вероятно и жена ти ще стане такава. Бягай и от такива" - О, да. Това за майките и семейството, е вярно в почти всички случаи. Както казват погледни майката, за да видиш каква ще бъде дъщерята. Майка и е сериозна жена със по стари разбирания, която си гледа къщата, съпруга си и брата на моята. Здраво семейство. Тя даже твърди, че никога не ги е виждала да се карат, да се държат зле един с друг или да знае за изневяра. Аз бях доста учуден, както бях и при твоят случай. Казва, че техните са и страхотен пример за семейство и затова иска и тя такова. Да, те са добри хора, усетих ги още в началото, като ги видях. Аз нямам здраво семейство, да не кажа почти никакво, а тя е имала пред себе си пример за такова. Похвално е това, би трябвало да означава, че не е емоционално увредена и, че ще иска да има също такова семейство изградено с доверие. Но пък не е и гаранция това.

Тя изказа предположение за теб и съпруга ти, че сте запазили страстта и любовта живи, защото сте се разнообразявали много, пътували сте, а това е защото имате възможности за това. Аз не съм много убеден, че точно парите и пътуванията са важната причина поради, която се запазва на любовта. Можеш да кажеш спокойно, тя не влиза в сайтове като този, аз и бях занесъл на флашка коментарите.

"Много си интелиггентен, но жените сме майсторки, разбери това" - О, да! Признавам, по се отдава на една жена тези неща, то си е истината. Не случайно повтарям от време на време и тук в сайта из коментарите, че ЦРУ е нищо пред жена с план. :) Наблюдавам я, че винаги когато има бебета тя ходи и може с часове да стои при тях. Обожава децата. Имаш ли набюдения дали твои приятелки, които са обичали деца стават в последствие добри майки и на своите, забелязала ли си такава тенденция?

"играя мъжки игри" - аз нямам вече много време да играя, но от любопитство, какво значи "мъжки" игри. Да нямаш в предвид CS например?

"... наблюдавай я, но честно - за такова чудо ли искаш да си женен?" - Труден въпрос, на който не съм взел решението. Но факт е, че до сега не съм горял от голямо желание да бъда женен за нея. И ако говорим направо дори и да не е приятно си е така. Но определено не е голямото дърво, което беше, когато тръгнах с нея.
Не знаеше дори как да застане, все едно хващам някоя от джунглата. Знам , че с нея ще бъда поносимо щастлив / ако не ми врътне някой номер от тези които спомена /. Но да бил съм и по щастлив с други. Така е, което си е истина си е истина. Просто не съм убеден в намирането на по подходяща. Много трудно, както ти казах по горе, може да се намери толкова качества накуп. И за жените е трудно и за мъжете също.

А най ме притеснява още едно нещо и то е с мен самият. Точната причина не съм я установил със сигурност, но се чувствам уморен психически от това да градя връзка отначало. Преди хъс и желание имах в излишък. Нищо не ме спираше. А сега само като си помисля за процесите, които трябва да минат, опознаването, да се гради доверието, приятелството, да се напаснем сексуално и.т.н., и ми идва да се преместя на луната. А като се замисля, че да намериш подходящата е много малък шанса и това значи поне още няколко разбити връзки и отново минаване през всички онези етапи, то луната почва да не ми изглежда достатъчно далече. Направо на скорощната развенчана девета планета Плутон ще е най добре. Само интернет да вкарам там и се местя. Странно ми е защо и как ми изчезна хъса! Нямам разумен отговор, дали пък не одъртявам !? Да почвам една връзка, да я развивам , да я виждам как разцъфва и развива - умирах от удоволствието от процеса на изграждане.

Аз много обичам по принцип да градя нещата, самият процес ми доставя удоволствие. Ако си имах този хъс, вероятно тази връзка щях да я приключа, въпреки че тя не лош като човек, поне така мисля. Странно е как човек губи неща, за които дори не подозира, че може да ги изгуби, тъй като това желание за изграждане, този хъс си е уж част от моя характер и същност. Дори тя усеща промяната. На няколко пъти ме пита какво ми има, защо съм по еди какъв си, да споделям всичко с нея ... Всъщност няма какво да и кажа.

Е, айде стига . Почвам и аз май да звуча като някакъв мрънкалник. Просто ще трябва да помисля сега тази зима и да взема решението. Когато имаш време кажи няколко приказки и за държавата/ите, в която ходите, впечатленията ти. Тамън малко ще се разсея от мисли тежки, хем мога да начертая мислено някакъв план в бъдещето да се махна от България, ако тук не потръгнат нещата, а в тази криза е възможно.

К.

201-250 от 364