Куп добри намерения
Здравейте, добри хора :) Засега имам само куп добри намерения. Решил съм да предложа брак на любимата жена и искам да е много специално. Четох много идеи в интернет за това как и къде, но звучат коя от коя по-клиширани и изтъркани, сякаш казвам "не мога да измисля нищо, затова пръстен в тортата :D" От една страна имам идея, свързана с предстояща екскурзия, но там няма да мога да организирам нищо, а пък тук на родна земя някак не е толкова магическо, не ми е лесно... Много ми се ще да й хареса, знам, че го очаква, но дали да сме сами, или може най-добрите приятели да присъстват, за да споделим емоцията, знам ли. Ще ми бъде полезно да споделите някоя идея :) Благодаря!
М 28

Коментари

1.   Няма значение как ще й предложиш, ако те обича и по-най обикновен начин да предложиш брак тя ще се зарадва много със сълзи на очи, и защо въобще питаш за съвети в сайта като ти сам знаеш какво харесваш ти и съответно какво и допада и на нея! УСПЕХ все пак!

2.   Каквото и да ти споделим, все ще изглежда като че не можеш да измислиш нищо и трябва да се задоволиш с нечия чужда идея. Просто измисли нещо ти. Може да не е най-оригиналното, но ще си е лично твое изобретение. Може да включиш нещо, към което има слабост, някакъв спомен, общо преживяване, нещо специално за нея, знам ли. Вие си знаете по-добре.

Може приерно да комбинираш две идеи от тези, които си чел. Или да добавиш нещо към някоя или да я измениш и да стане твой патент.

3.   Бе заведи я на връх Мусала и там ѝ предложи! "На родна земя не било толкова магическо" - то вече самото ви мислене е клиширано до немай къде... Бас държа, че на никой от познатите ви не би му и хрумнало дори да се ожени на Мусала. А и ти/вие колко пъти сте ходили там? И това само като първа мисъл - иначе кой знае какво ще измисля, ако си напъна малко повечко мозъка :)
Примерно в пещера (Леденика) с организиран хор вътре. В някой от манастирите и т. н.
Защо трябва непременно да е някоя изгъзица като по Дискъвъри?
Промити мозъци...

4.   Аз като жена бих предпочела да сме жени, но това си е моето мнение. От друга страна призъстващи могат да снимат, но тя може и да се притесни от това (ти си я познаваш) и докато споделяте с приятелите да не успеете вие да си изживеете пълноценно емоцията.
На екскурзията е добра идея. Дали организацията е по-важна или мигът - ти си прецени. Все пак ти го правиш и това е Твоето решение! ✌
Ж 28

5.   След като има любов и разбирателство между вас, има ли значение как точно ще и предложиш брак. Защо търсиш външни някакви ефекти, любов като има всичко е хубаво, няма нужда от кой знае какви огромни и интересни фойерверки и предложения.
Всичко навсякъде ще е хубаво и с пръстен и без него,
и с торта и без. Хората са казали "не е важно къде си, а с кого си". Та, не е важно да си сложиш златен костюм със сребърна папионка и да я поканиш на Луната, важна е, пак казвам, само любовта.

6.   Този миг поне за мен е интимен. Според мен й предложи, някъде където ще сте само двамата, нека тази вечер бъде само ваша. А на другият ден, можете да го отпразнувате заедно с приятели. Спри да четеш клиширани предложения в нета и направи това което ти казва сърцето!

7.   Супер! :) Пожелавам ти успех и много приятни емоции. Аз бих те посъветвала да го направиш, когато сте само двамата - някак по-интимно е. Но каквото и да решиш, щастие ви пожелавам!

9.   Не се хаби,не си заслужава.След години дори ще те е яд,че си го направил и ще ти е смешно че си искал съвет тук.

10.   Пътят към ада е покрит с добри намерения