Изложих се много пред нея, много я искам за себе си, но тя ще ме отхвърли заради това че я излъгъх.
Аз съм мъж на 36г. Имам връзка с жена която е разведена и има две деца. Аз не съм женен до момента и нямам деца. Преди 6 месеца срещнах една жена която е по малка от мен с 4 г. неомъжена и без деца.

Запознах се с нея там където тя работеше, започнах да я закачам, да и обръщам внимание, да ходя там заради нея, но заради жената с която живея от уважение към нея не предприех други мерки и нито телефона и поисках нито я поканих някъде да излезнем, а много исках и много си паднах по нея.

Някакси тя ме усети и ме намери във ФБ започнахме да си пишем и аз и поисках номера. Започнах да и звъня непрекъснато ,г оворехме си с часове, тя ми каза че си пада по мене много , и че иска да излезне с мен, но аз все се дърпах. Искаше ми се много, но като се сетя за другата ми ставаше гадно.

Мойта грешка беше, че не казах цялата истина на момичето, когато тя ме попита дали има жена до мен, аз и казах че нямам, излъгах я умишлено и изгубих много.

Започнах да излизам с нея, водех я навсякъде с мен от сутрин до вечер бях с нея, тя се влюби силно в мен и започна да ме притиска , да иска да е с мен и вечер не само през деня, аз я лъжех винаги че съм уморен от работа и искам да си ходя и тя ми вярваше, но така цели два месеца, докато тя неразбра истината за мен от едни мой приятели които явно я харесват и и разказали всичко.

Съответно тя се разсърди много, развика се, защо съм я лъгъл през цялото време, а аз и казах че искам да съм си с мойта жена с децата затова. Някакси нямам сили да я зарежа, не съм такъв и затова казах на момичето да не ме търси повече.Сега се измъчвам много, но мисля че ако и звънна тя няма да иска да говори с мен . Изложих се много пред нея, много я искам за себе си, но тя ще ме отхвърли заради това че я излъгъх. Моля ви за съвет, вие как бихте постъпили.

Коментари

1.   1. Разкажи всичко на жената, с която живееш и се раздели с нея.
2. Потърси момичето, когато вече си напълно свободен и си готов да започнеш истинска връзка с нея.
3. Постарай се да и докажеш, че тя е важна за теб.

2.   бих ти казала че си адски голям загубеняк които не заслужава нито една от двете

3.   А ти с коя искаш да бъдеш?Харем ли ще правиш?Не може да нараняваш 2 жени заради нерешителността ти!

4.   направило ми е впечатление че в повечето случаи човек се връща при старото и познатото /сигурното/, защото отчаст го е страх подсъзнателно да не бъде наранен.

5.   Кофти работа приятел. Отиди при нея и и кажи че си осъзнал че я обичаш и ако тя те приеме ще се разделиш с другата. И ако работата стане добре ако не нито дума на другата. Това е най-доброто което можеш да направиш за себе си

6.   Голяма грешка.Накрая ще останеш сам!
От опит м 35 :)

7.   Едва ли вече ще ти има доверие.. и да я потърсиш.. доверието се гради с години.. Ако ме питаш мен.. живей си мирно и кротко с това което имаш :)) за да не останеш сам.. :)) аз съм жена на 30;)

8.   потарси момичето, опитай пак,всеки има право на втори шанс