Не знам вече какво мога да направя.
Здравейте!
Имам нужда от помощ и съвети, и се надявам да има възпитани хора, които биха ме разбрали и биха ми помогнали без лоши чувства :). Още като тръгнах на училище децата не са спирали да ме тормозят и обиждат, и бият. Не издържам вече!!

Коментари

1.   "Още като тръгнах на училище " Много относително. Кога като тръгна, тази учебна година, или още от първи клас. Малко по подробно опиши. Посочи и причините, нещо в характера ли не харесват или във външният ти вид? Хората не можеш да промениш, явно ще трябва ти да се промениш. В рамките на нормалното, трябва да покажеш, че си личност и поведението ти трябва да е сериозно. Явно поддаваш на подигравките им, и те затова ги увеличават. Ако положението стане нетърпимо, поговори с родителите си и им кажи какво ти тежи. Те ще говорят с класната ти, а тя е длъжна да поговори с класа. С добро разбира се, не с назидания. Явно на съучениците ти им липсва възпитание, дано класната ги вразуми. А ако само отделни личности те тормозят, кажи, че може и до полиция да се стигне. Със сигурност ще им подейства.

2.   Много изчерпателно описание на проблема и то точно за рубриката "Любов и изневяра"!
Ако и в училище се държиш така - нищо чудно, че децата се отнасят по този начин с тебе.
Имаш огромен проблем с комуникацията с околния свят, както и с разбирането/осъзнаването му.
Неадекватните действия водят до неадекватни последици.

3.   Потърси помощ от учителите, родителите, ако трябва да те заведат на психолог! Запиши се на боен спорт - бокс, джудо, борба, карате за да заякнеш и да можеш да се защитаваш!

4.   Кажи на класната или на директора и на вашите.

5.   Можеш ли да смениш училището? Трябва да поработиш върху самооценката си и това най-добре ще стане, като започнеш да развиваш някакъв интерес или намериш ново хоби. Останалото ще мине. Успех и пиши пак!

6.   Можеш ли да смениш училището? Трябва да поработиш върху самооценката си и това най-добре ще стане, като започнеш да развиваш някакъв интерес или намериш ново хоби. Останалото ще мине. Успех и пиши пак!

7.   Мило дете, за съжаленуе винаги е имало лоши деца които тормозат другите в училище. По същия начин има и лоши хора. Като пораснеш ще се справяш с тях, но сега имаш нужда от подкрепата на родителите. Сподели с тях, нека говорят с учители и директора. Това не може и не би следвало да се случва, след като родителите ти са те пратили там да те учат, а не да те тормозят. Кажи и на учителите че ще спреш да ходиш на училище ако тормоза не спре. Ако прецениш, обърни се към бтв новините. Нека покажат училището в което се случва това. Нека директора да тъне от срам че е позволил това да се случи.