Флирт - нещо повече или всичко е само в моята глава???
Привет!
Аз съм жена на 24 г. Ще разкажа историята си по възможно най-краткия начин. Интересуваме мнението и на мъже и жени по темата, тъй като аз сама не мога да преценя точно в каква ситуация съм попаднала това е нещо ново за мен.

През месец ноември ми се наложи да проведа една работна среща с един мъж. Срещнахме се запознахме се отидохме в офиса и седнахме да разговаряме при което този мъж ме гледаше и ми се усмихваше, но аз съм доста срамежлива натура и все ту го поглеждах ту отмествах поглед встрани. Дори спорихме по един казус и дори тогава, когато аз се ядосвах той се усмихваше и ме гледаше някак странно сякаш очите му се смееха. Той принципно е доста общителен мъж и доста харесван носи му се славата на сваляч, но доколкото знам към момента е сам. В по-късен етап на срещата ни настъпи мълчание, аз си водех бележки. Попита ме записа ли си? Аз отговорих да и продължих да си дописвам двата реда, които ми оставаха и той отново се усмихна пак по същия начин.. После го хванах как ме гледаше втренчено и веднага отмести поглед и аз се притесних доста но не казах нищо.

Мина известно време поговорихме за едни проучвания и изведнъж той се наклони към мен по-точно наклони глава към мен прокара пръсти през косата си и си прехапа долната устна... :х при което аз се изчервих (както казах по-рано аз съм срамежливка ха-ха-ха) и буквално ми се подкосиха краката... това продължи около минута.. изчервих се и той се усмихна. После стана взе лаптопа и продължихме разговора и по едно време той стана и си премести стола до мен и си премести и лаптопа докато аз още си седях в първоначална позиция, тъй като скорошната случка доста ме беше фрапирала и все още не можех да реагирам и не помръднах, при което след около 5-6мунити той стана рязко и се премести отново в първоначална позиция и ми каза АМи толкова от мен ако мога да ти бъда полезен с нещо кажи ако се сетиш и аз казах окей няма проблем Благодаря за отделеното време и уж всичко беше наред обаче аз го усетих че го направи нарочно, защото първоначалното му поведение беше по-мило явно не му хареса факта, че не седнах до него и го погледнах учудено (без някакви кифленски погледи муцуни и пр.... )и той ми каза:
Само не ми се цупи! При което аз се обърнах към него и му казах не се цупя... И той ми каза :Добре, дано е така и пак ти казвам ако ти трябва помощ се обърни към мен и аз казах добре, благодаря и ми каза :И моля те прати ми картите за които говорихме и аз казах добре когато с а готови ви ги давам веднага и той отново:Ама наистина много те моля да ми ги пратиш искам да ги видя. И аз отново казах да разбира се, когато са готови. И ми каза :Не се отказвай! Всяко начало е трудно и аз бях като теб преди време и те разбирам, но те моля не се отказвай! И аз отвърнах :Когато нещо си заслужава, човек не би се отказал а смятам, че проекта си заслужава! И си тръгнах. След 3 дни му писах имейл, че всичко е готово и той отвърна, че много са му харесали и дали не желая да доразвия работата си. Трябваше да му откажа, защото бях адски заета и затрупана с купища изпити и ходя на работа при това и той ми се сопна каза:Ами не виждам с какво мога да ти бъда полезен повече! Съответно аз се ядосах, за
ото не му бях дала основание за подобен тип поведение от негова страна и оспорих думите му, при което след седмица получих отново имейл от негова страна, че иска от мен да правя нещо, което е извън моят а компетенция няма да навлизам в подробности само ще кажа, че искаше да работя нещо за което нямам опит нито квалификация. А мен никой не ме беше предупредил, че трябва да правя подобно нещо свързах се с човек а, който ме прати при въпросния мъж и се допитах дали изобщо трябва да правя това. Този човек каза, че Не трябва!
И аз като една жена с добре развита интуиция си казах, че нещо не е съвсем наред и исках и бях решена да узная какво се случва. Направо му позвъних по мобилния и естествено се наложи да го заблудя за да разбера истината и дали си въобразявам нещо. Позвъних му, вдигна телефона и го попитах за въпросната задача, която ми е възложил той побърза да ми отвърне че е било, защото някои хора от неговото обкръжение включително човека с, който разговарях и ми каза, че няма такова нещо са щели да проследят заедно работата на мен и още няколко души и, че този човек му бил казал че до 2
седмици ще съм готова целия проект, при което аз побеснях и му казах :Вижте какво аз уча, работя и никой не ме е информирал за подобно нещо и му казах му че ще опитам да го направя, но няма да бъде в срока който иска той, допуснах че може да са пропуснали д ами кажат, че има нещо такова, защото в моето обкръжение и средата в, която с е намирам всички сме много заети и е нормално да се допускат грешки и да се забравят неща. Пропуснах д а спомена, че ми пишеше имейли в, които все ми казваше нямам търпение да ги видя неколкократно

Той ми каза добре когато можеш тогава.
Казах му да няма големи очаквания все пак такова нещо ще правя за първи път и ще опитам просто и той каза да разбира с е, когато имаше време тогава не се притеснявай. Разбрахме се и това беше. Тогава за последно се чухме през декември преди Коледа. Всичко си вървеше по старо му аз през януари му изпратих '' творението '' си и той ми отговори сопнато, че вече уговарял човек за някаква позиция и че ми благодари за това, че съм опитала да се справя. Аз му написах За нищо успех!

Минаха около седмица две някъде и този човек, който ме прати при него вмъкна в един разговор между колегите, че някакви момичета изпитвали силен интерес към онова, което правим и имали желание да проследят работата ни, но аз знам че те са подчинени на въпросният господин, защото ги познавам но си замълчах и моят човек каза, че целенасочено отблъснал няколко пъти предложения от тяхна страна, защото момента не е подходящ и ние не разполагаме със свободно време. Пропуснах да спомена, че човека с който работя един ден в офиса си ме попита какво стана с въпросния човек и аз казах, че едва ли повече ще ме потърси при което ми зададе въпроса:Ти да не го отряза? Аз казах, да! Не разполагам със свободно време, че и
д а върша неща които не с а в моята компетенция... този човек се засмя и това беше... Така или иначе минаха почти три месец а откакто нямах информация, защо аджеба бе нужно цялото това напрежение за да изпълня тази задача, която аз изпълних, защото вече бях дала дума! И попитах преди три дни човекът, с който работя защо трябваше да правя това изобщо и че се налагам д апитам него вместо онзи, който ми възложи това заради грубото му отношение. И познайте какво каза ми, че принципно онова, което правя си е лично за мен, те всяка една изследователска дейност, но иначе този човек бил проявил любопитство към моя проект, поради еди си каква причина (свързана с работа)И когато казах, че ми се стори, че ми е ядосан ми отвърна, че нямало обидени дори напротив! :) (буквално така го написа с усмивка и възклицателна). И май м, май отново ше се виждам с този човек. След разговора ни минаха 3 часа и ми позвъни един номер аз не успях да се обадя (0:31 h)на момента малко по-късно понечих да звънна, но телефона на абоната беше изключен писах смс.
Не ми се отговори телефона се включи след един ден. Когато позвъних не ми се вдигаше отново накарах познати да позвънят казаха че вдигнал мъж, но на мен не вдига а пък ми звъни :D
и поех инициативата отново и позвъних от друг номер да вдигна и беше мъж обаче не съм сигурна дали е този човек, мисля че беше той не знам може и да греша....

Таааа според вас какво беше това цялото нещо, което обясних доста накратко за да не се впускам в скучни сапунки... Искам да разбера какво е вашето мнение по темата и какво бихте ме посъветвали, защото май -май ше ми се наложи отново да се видя с този човек и искам да бъда подготвена как да процедирам с него.

Благодаря, за отделеното време и търпение да изчетете поста ми и с радост ще очаквам мненията на колкото с еможе повече хора и най-вече от мъже ха-ха-ха

Коментари

1.   Мисля, че ди прекалила с Петдесет нюанса сиво

3.   Не си падам по този тип филми дори не го бях и гледала, но като прочетох коментара се поразрових...
Що се отнася до тази случка аз питам не защото желая да имам нещо с този човек а защото както споменах съм много притеанителен човек и просто искам да бъда насочена дали ако мибсе случи и др път нещо подобно дали е със скрит подтекст. Снощи набързо нахвърлих текста с ковто явно съм оставила доста хора с погрешно впечатление. Вината е моя. Скоро ще се омъжвам и имам ревнив мъж обичам го обичам и работата си, но и не ми се иска да си създавам главоболия затова и се допитах тук за да мога да се дистанцирам. За първи път ми се случи подобно нещо и се притесних и изчервих поради тази причина не заради мъжа а заради ситуацията. Ш

4.   Много ясно, че се е опитал да те сваля... ти пък не си поддала, наранила си малко егото му... нормалните неща от живота ;)
Но пък и на теб ти се иска не по-малко, нали?

5.   Ами той не е мой тип мъж честно казано флиртаджия е и освен това е по-голям от мен с около 10 години... не отричам, ч е е симпатичен обаче аз не се поддавам на такъв тип мъжки номера правилно прецени, че не съм се поддала на мен такива неща са ми чужди не знаех и как да реагирам

6.   особено накратко беше, и не, не е сапунка, хич

7.   От Авторката
Здравейте , отново оказах се напълно права за въпросния господин . Целта е била само да използва труда ми :) опитвайки се да се държи добре прикривайки намеренията си зад добре изиграната роля на добър и услижлив човек . Радвам се че успях да го разбера на време и да се предпазя благодарение на жена която е работила с него о го познава доста добре(от години работят заедно). Сърдечно благодаря на всеки прочел публикацията ми . И един съвет бих искала да отправя към нежната половина , винаги отстоявайте себе си без значение у дома или на работното място , защото няма нищо по-хубаво от това да си с чиста съвест и гордо вдигнатс глава :) :) :)