Защо?
Всички ли жени са курви или аз попадам само на такива? Сега се замислих, защо винаги като имам някакви чувства към някоя и тя започва да ми изневерява? Наскоро се разделих с бившата ми приятелка и сега разбрах, че от доста време ми е изневерявала с разни. Всички виждаха как се държа с нея и бяха на моя страна. Тичах след нея, като иска нещо гледах веднага да го има. В началото мисля, че не ми е изневерявала, държеше се сякаш има нещо към мен. Или поне добре ме е лъгала. Всички ли са такива курви и защо се преструват? Бяхме заедно 6 месеца. Не са чак толкова много, ама какъв е смисъла да лъжеш някой толкова време?

Коментари

1.   Ти по 1 жена ли съдиш? Майка ти к.. ва ли е?
Стегни се малко!
От теб зависи с какви жени ще се събираш. Иначе какво значи от „доста време“. Често има жени, които от страх да не останат сами не пускат стария клон преди да хванат нов доста стабилно. Не одобрявам, но това се случва често, но курви?
Това е нещо съвсем различно.
Жалко, че така се е случило с теб, но не можеш да съдиш за всички от една връзка и по-внимателно си избирай жените другия път

2.   Ако не си я хванал в крачка недей да се доверяваш на хората, може някой да е изревнувал и да ти е завидял. И често тези същите хора или по точно мъже след като са злословили по нейн адрес отиват да я свалят и да се пробват най нагло. Много, апсолутно много такива случаи има, вярвай само и единствено на очите си. Ами първо на първо за да стане курва една жена трябва да има разкрепостено държание към всеки и да няма задръжки в леглото, важно е какъв й е бил харакера. Освен това когато един човек изневерява често отказва секс с партньора и от там вече можеш да я заподозреш.

3.   От Автор:
Не съдя по една връзка, нито само по една жена, случвало ми се е и други пъти.

4.   Е добре де авторе, ама ти хващал ли си ги да го правят, да ти изневеряват. Ако не си, ами мой човек по добре си помисли за подбора на хората с който се събираш, сериозен съм като ти го казвам. На мен само веднъж ми се е случвало, ама все да попадаш на такива не ми се вярва да е случайно! Може да си падаш по такъв тип жени по отракани, по отворени, ако е така сменяй във другата крайност, търси си някоя по срамежлива и готово.

5.   Айде още един страдалец... Ми такива са, да, ама ти си гледай в твойта паничка.
========================
По повод Но1:

"Всички жени са курви, с изключение на майка ми. Но да не забравяме че и тя е жена"
Наполеон

6.   Авторе и аз си задавам въпроса "Защо", само че за мъжете. Е в моя случай не знам точната причина, дали е изневяра, но ме нарани по най-долния начин. Прекрати 2 - годишна връзка от раз и се държи все едно не му пука за нищо. Така че и аз сега се питам това, толкова бързо ли му омръзнах и въобще има ли хора, които са далеч от подобно долно поведение. И в повечето случаи в една връзка единият е по-отдаден, а другия си прави каквото иска и постъпва егоистично.

9.   Aми щом с всякa ти се е случвaло, знaчи проблемът е у теб.
Не всички жени сa курви, a ти не стaвaш и зaтовa бягaт при друг. Ей тaкa лесен и простичък е изводът.

10.   Като влезеш пак във връзка, не споделяй никаква информация на приятел, освен ако не можеш да заложиш живота си на него, за връзката си и как тя се развива. Търси момичето до теб да те обикне заради теб самия, да обикне и недостатъците ти. И не влизайте в кревата още първия месец - всичко да се развива бавно и постепенно - да се опознаете достатъчно за да се доверите един на друг. Не всички сме курви, но ако само в мисленето дори грешим - да знаеш и аз попадам в тази категория. Много често бъркаме страстта и привличането с истинска любов. потърси разликите в нета : https://www.spisanie8.bg/новини/здраве/2232-любов-или-влюбване.html