Не зная как да започна.Може би трябва да спомена,че съм разведена от около година.Бракът ми не вървеше.Мъжът ми изневеряваше и след като разбрах,не успях да се примиря,че съм лъгана и взех решение,че ще го напусна,но след като синът ми завърши. Истината е, че след това живеех само с тази надежда,докато един ден /след 18 години брак/ не срещнах мъж, в когото се влюбих. Може би това ми помогна да разбера,че не си струва да се наказвам повече и се разведох, за което не съжалявам.Страхувах се,че синът ми няма да приеме решението ми,но не бях права.Той се окаэа доста силен и прие и връзката ми.Може би,защото беше чувал/ не от мен/ за връзките на баща си. Няколко месеца след като се разведох, приятелят ми ме покани да живея при него и аз се съгласих. Но аз съм толкова мнителна и с толкова ниско самочувствие,че търся все нещо скрито във всяка дума или действие.Страхувам се да не проваля връзката си, а от друга страна не зная дали той ме обича.При разговори твърди,че иска да бъдем заедно и се е променил много откакто сме заедно и не го прави насила, но толкова.Понякога ме наранява това, че през деня не се обажда, аз имам нужда от повече внимание в тази посока. От друга страна от известно време забелязвам,че ерекция при него настъпва само,ако го докосвам или сутрин,което както знам е естествено.Мисля си, че съм му омръзнала. И преди е имало такива случаи.Връзката ни е от около три години и половина. Той е 48 годишен.Нормално ли е това или просто му трябва друга жена.Измъчва ме въпроса, че нещо не е както трябва.Иначе правим секс редовно -3-4 пъти седмично,а понякога и повече.Къде е причината? Аз ли съм? Някоя друга, а той се държи като джентълмен и не иска да ме нарани толкова скоро отново? Или е нещо естествено на тези години.Много съм ревнива и се опитвам да го прикрия,но 1-2 пъти това стана яснолТова може ли да е причината.

Коментари

1.   Ами не съм на твоите години,доста по-млада съм(без да искам да те обиждам):) но нека ти дам един полезен съвет.Аз съм на 23 години и съм с приятелят си вече от около 6 години.Обичаме се ужасно много,макар и понякога връзката ни да се е намирала в криза.Аз също съм ужасно ревнива,но не съм го хващала в изневяра,не ми е давал и съществени поводи за това.Но знай,че мъжете се дразнят страшно много от ревниви жени-това може да е една от причините да се държи така с теб.Друга причина може да е работата,ако е уморен или психически натоварен и тн.Самият факт,че ти се отдава и правите секс редовно само трябва да ти подскаже,че няма друга.А ако има повярвай ми тои едва ли ще иска и да си говори с теб.Мъжете са такива по природа,но не всички изневеряват,аз съм убедена за теб,че си попаднала на човек и се надявам да продължи така:)Съвета ми обаче е да спреш с ревността и ще видиш как постепенно всичко ще се успокои.Дори е добър варианта да седнете и двамата да си поговорите спокойно(още по-добре ако това се случи в леглото на по чаша вино).Мъжът ти ще се отпусне и така ти ще можеш да му споделиш какво те тревожи.След това съм убедена,че всичко ще се нареди.КЪСМЕТ!