Губи ми се тръпката, а тя ме обича безкрайно
Тъкмо станах пълнолетен(11 клас съм). Приятелката ми е 9 клас. Връзката ни скоро ще стане едногодишна, а на мен сякаш тръпката ми се изгуби.. Не мога да разбера, какъв е проблема, мога ли да си я върна, има ли смисъл, има ли изобщо някой бил на моето положение. Момичето ми е влюбено до уши в мен, за нея сякаш съм момчето, с което иска да прекара живота си. Връзката ни имаше толкова проблеми свързани с уважение, правилно отношение на доверие към мен и коректен начин на показване това какъв съм за нея. Стигнахме до момент, в който сякаш я превъзпитах и сега вече всичко е почти наред, но изведнъж всичко в мен сякаш се изпари.. Имах тръпка, бях влюбен и заради това давах шансове, точно заради тази една причина, че съм всичко за нея и ще намеря много трудно такова момиче, а в момента го имам. А може би ме разочароваха неща като "знам какво искаш" в 10 месец на връзката ни, когато аз вече бях на ръба да издържа без любов в нашите отношения, когато ми се правеше любов и я заслужавах, защото съм едно от най-верните момчета, което може да се намери. Сега всичко с нея е обсъдено, готова е да правим това, което исках толкова много. Постигнах и до голяма степен уважението, което заслужавах и от което има нужда един мъж. Но сякаш нещо е различно.. Не мога да правя секс с нея, стигнем ли до нашия първи път, приятеля ми ме предава.. Всичко друго може да ме възбуди и да нямам проблеми с ерекцията като сгушване, докато спим заедно или пък просто силни комплименти, които получа от нея.. Същевременно понякога имам усещането, че съм безразличен към нея. Какво да правя, кое е грешното. Не искам да губя толкова верен човек, човек който ме смята за толкова много в живота си..??

Коментари

1.   След като любовта си е отишла, нищо не можеш да направиш освен да се примириш и да продължиш напред.

2.   За ерекцията едно леко съветче. Спри порното. Наистина. Не може младо, здраво и кораво момче в началото на своята полова зрялост да не може да го дигне. Един месец се насили да не маструбираш и да не гледаш порно, и след това ще е много по-добре ситуацията.

Баси не е истина колко млади мъже има, които си карат с тоя проблем с години. И почва едно пиене на виагри, циалиси и други тем подобни отвари. А решението на проблема е къде-къде по-елементарно.

Порното не ти е дало нищо. Не му давай и ти нищо в замяна.

3.   Много думи, но н. 2 май е разбрал същественото - имаш проблеми с ерекцията. Послушай съвета му, защото не е заради приятелката ти, а проблемът си е в теб. Един здрав млад мъж може да вдигне самолета с всяка привлекателна за него жена. Ти имаш някакъв проблем. Спри порното и мастурбацията за 2 седмици и почвайте Петинг с момичето (взаимно задоволяване с устни и пръсти), а след това и със секса. Моят съпруг е на 50 и може да прави секс 2 пъти на ден с мен... ако му дам. Сутрин понякога се заключвам в банята, за да не ми налети, защото бързам за работа и не се преобличам пред него, защото сексът ми идва в множко. Не се излагай на твоята възраст ти трябва да си машина

4.   Пробвай с друга за да видиш дали ще се получи и така ще разбереш къде се крие проблема. Ако правиш секс с другата а с тази не можеш няма смисъл да се мъчиш, остави я и недей да казваш че няма по добри мацки просто тази си я опознал по задълбочено, намери си момиче което ще ти подържа тръпката. Ако проблема е свързан със малкия приятел послушай номер 3, но първо направи това което ти казвам, съветвам те от личен опит.

5.   Да ти дам фенерче да я намериш?

6.   Не я оставяй. Положителните ти чувствата към вероятно пак ще се пробудят отново. Само че това ще отнеме малко време.