Подарък за момче
Здравейте!

Имам връзка с момче, той е на 16.
Проблемът е, че сме от различни градове и не го познавам достатъчно добре. (Познавам го от година, после като започна училището спряхме да общуваме, а вече от 2-3месеца си говорим нон стоп)

Ами обича анимета, рок, метъл, книги (не знам какви обича, но понякога ми е споменавал, че чете). Той е много романтичен.

През лятото планира да се видим. Искам да му подаря нещо за спомен.

Не искам някакви ключодържатели, тениски, парфюми, колани.. Някак си звучи изтъркано.

Мисля да му подаря книга (Да, знам, че е банален подарък, но на мен ми харесва. Ако имате предложения за книги, ще се радвам. Сещам се за една, но може да му е скучна, а всъщност докато я чета се сещам за нас. ) Но сякаш нещо липсва. Още предложения? Помощ!

Коментари

1.   Щом си мислиш за вас докато четеш тази книга значи е подходящ подарък. Направи и картичка, не купена - ти лично я направи и напиши на нея някакво послание за него. Пъхни му я в книгата, така че да я открие по-късно когато не си до него. Мисля че ще се почувства много приятно.

2.   Какви книги обича да чете?
Препоръчвам нещо на Стивън Кинг.

3.   Много добра идея е да вземеш от тези залепящите се листчета, във всяка книжарница би трябвало да продават, и да му напишеш нещо мило на тях или нещо свързано с вас. Залепи ги на някои от страниците на книгата. Мисля, че ще е доста мило и сладко. А за книга.. хмм някоя от поредиците Дивергенти или Игрите на глада. Скоро прочетох " Наръчник на оптимиста ", много е добра, има и филм по нея.

4.   Парфюм, но не типичен парфюм, а някой много специален аромат, в интересна бутилка и всъщност този парфюм да не е парфюм за пръскане, а за мазане и всеки път, когато отвори бутилката и сложи няколко капки, да си спомня за времето прекарано заедно.
Може да е изглежда изтъркано, но ми допада като идея, реално ще му подариш спомен в бутилка. Човешките сетива са голяма работа ;д

5.   Хартиени градове на Джон Грийн