Какво целят мъжете, когато казват ...
Здравейте!!!
Запознах се с него във фейсбук. Имаме 19 год.разлика. Аз съм все още студентка, а той е зрял и стабилен мъж. Имах възможността да го опозная, още преди да се познаваме...
Той е семеен от 20 год, има деца и любовница.

Видяхме се, прекарахме цял ден и цяла нощ заедно. Аз естествено бях, като опианена...лудо влюбена, не разсъждавах...

По време на разговора ни, той ми каза, че страшно много иска да е с мен, иска да ме опознае по-добре и иска да съм негова. Аз му отговорих, че и без тези тежки думи-съм му в кърпа вързана, казах му, че за мен наистина ще е по-добре да не ми пълни главата с лъжливи думи, защото и без това съм прекалено наивна и лабилна. Той ми отвърна, че наистина за мен ще е по-добре да не съм с него, защото той никога няма да зареже жена си...Каза ми, че ако реша да съм с него-щял да прави всичко за мен, нищо нямало да ми липсва-дори и внимание, щял да ме обича...

Аз исках да му кажа- "да", но някак си се страхувах, защото знаех, че изрека ли тези думи и с мен е свършено...Той ме прегърна силно, целуна ме и тогава аз не можах да се сдържа. Прегърнах го и аз и почнах да го целувам страстно. Той ме погали по главата и ми каза: "Нали знаеш, пате, че от този момент нататък, ние имаме връзка, ти си моето момиче, което означава, че ти си само моя, аз не деля жени" Тези думи, колкото и смешно да ви звучи-мен ме зарадваха. Усетих, че най-накрая някой ще го е грижа за мен, ще ме обича и аз ще го обичам с цялото си сърце, па макар и да го деля. След това цяла вечер лежахме гушнати и си говорихме. На сутринта трябваше да се разделим, защото сме от различни градове. Аз чаках да ми звънне, но той не го направи...На другият ден ми писа в скайп. Писахме си, както обикновено, но той с нищо не ми показа, че аз съм неговото момиче:( На следващия ден, реших да му пиша съобщение във фейсбук. Казах му, че се чувствам ощетена от към внимание, което за съжаление е в пълен разрез с разговора ни. Поисках от него да ми даде ясен отговор, какво възнамерява да прави. Отговора му беше доста неудовлетворяващ...каза ми, че просто е бил много ангажиран и не е имал време за мен:(
Знам, колко наивна и глупава изглеждам в очите ви. Но все си мисля, че един толкова зрял мъж, на който никога не му е липсвало женско внимание, не би ми наговорил всичко това напразно.

Аз му казах, че не съм натрапница и при най-малкият знак от негова страна, аз сама ще се отдръпна. И наистина ще го направя, но сякаш ми се иска да му дам още малко време. Може би, наистина има ангажименти и проблеми...
Някой попадал ли е в подобна ситуация? Как бихте реагирали вие? Да му вярвам ли?

Коментари

1.   Значи жена /която никога няма да напусне/, деца и любовница /която също май няма да разкара/ , а сега и ти му се навираш в ръцете. Че много лебвеобилен господинът. Каквото било - било, получила си малко внимание, сега естествено ще е ангажиран и времето няма да му стига за работа, че и за 3 жени. И "един толкова зрял мъж, на който никога не му е липсвало женско внимание" просто ти ги е наговорил едни хубави и празни приказки. Този Дон Жуан и занапред ще се радва на женско внимание, а ти си окачи една обица, за да не страдаш и занапред.
Мечо Пух

2.   Колко е нагъл- не делял жени, а него го делят няколко, а пък и не се знае с кого дели законната.

Че си млада, млада си, но трябва да знаеш,че това не оправдава глупостта ти. Не ставай изтривалка на един обигран женкар.

Когато бях точно на твоята въраст, се влюбих в 25-26 годишен ''свободен'' (такъв се представяше) младеж. Така... а той имал връзка с едно момиче, но не ми каза. Бяхме от различни населени места и нямаше как да знам.
Разкарах го от момента, в който разбрах за нея, но тя не беше виновна, виновен беше той. Затова, че лъже.

Така,че помисли си дали младостта ти трябва да оправдава глупостта ти.

3.   Като му даваш време, губиш от своето време. След като той не е само с една, не може да ти поставя условия ти с колко да си. И ако очакваш цялото му внимание да е насочено само към теб, ще си останеш само с очакванията. За разочарование и огорчение няма да ти говоря, тепърва ти предстои.

4.   здравей,миналата година започнах една връзка с мъж който е 27 години по-голям от мен,определено това са много години,но аз не го обичах не исках да е всеки ден с мен не исках пари , исках само едно нещо разнообразие,виждахме се в началото по веднъж на седмица,не правихме само секс ами си и говорехме,той ми разясняваше много неща от живота, какво ме чака след години,какво е правил преди години, с него също споделях какво съм правила и преживяла аз,но нищо повече,той също е женен и има 2 деца които са големи и самостоятелни.Всичко беше хубаво аз се разтоварвах както и той, и всеки доволен,аз не нахалствах,беше ми разказвал за предишната си любовница с която бил година и половина,жената имала мъж и деца,мъжът и работил нощно време и го нямало дълго време май бил тираджия ли пазач ли не помня, виждали се всеки ден или през ден,но тя започнала да му звъни постоянно и да му пише смс-и.казвала му колко много го обича и искала да заминат далеч от този град само те двамата, тя била толкова хлътнала че забравила за всичко,искала само него.За това се разделили,той ясно и е заявил в началото какво правят и какво да очаква и какво не от него.Мъжете не искат да им се досажда,щом знаеш че има жена и любовница, прецени сама колко време му остава на тоя мъжкар за всяка една.Ти си знаела и сега мрънкаш,на мен взе да ми омръзва и за това го оставих,днес ми звънна искал да се види а преди 2 месеца последно се бяхме чували от 4-5 месеца го отбягвам,защото не искам директно да му го казвам,но явно и хитрите мъже се оказват глупави понякога.Свършиха ли се младите мъже бе момиче,хвани си някое момче и му се радвай,

5.   Класика в жанра-женен,многомашинник,жена+2 любовници!Питай го и другата ли е от фейсбук!Какво може да прави един женкар,който има семейство?Не може да ходи по клубове и кръчми много много-работа,семейство,ангажименти...Пък и дъртичък е вече за сваляне на млади гаджета,конкуренцията е голяма.Не е първа младост...Косите вече побеляват...Но пък е обигран на думи,знае кое как,лесно е да впечатли 20 годишна романтичка.Влиза във фейсбук и жертвата пада в капана.Среща,секс и толкова.За него това е авантюра,забавление извън скучния семеен животец.Възможност да полудува още малко преди да е станал дядо.Чичкото е към 40-те и може и дядо да е-може да има дъщеря на годините ти.Казал ти е,че с друг няма да те дели,защото вече си неговото момиче.Колко смешно!Та ти си свободно момиче,може да бъдеш с когото си искаш!Той може да има по едно негово момиче във всеки град-как няма да има ангажиминти-ами докато обиколи вилаета...Зарежи чичкото и не ставай сексуална играчка на такива тарикати!Сигурно ако някоя твоя приятелка му пише и на нея ще предложи да е негово момиче.Пробвай!

6.   и аз така се влюбих в един двайсет и косур ..а той имал 5 годишна връзка че и пред приятелката му трябваше да отговарям за насрания му гъз ...после пък друг срещнах той пък женен ..и някой път приятелите ми ме питат защо толкова съм разочарована от мъжете ...ами няма защо ..просто няма защо ....колкото до теб мило момиче ..не се занимавай с този така обаятелен господин ..просто не си заслужава ...имай малко себеуважение

7.   Грешка!!!
Много голяма грешка!!!!!
Било ти е хубаво, защото в момента си търсила и имала нужда от внимание на " истински" мъж , който умело играе с думи, само думи!
Ако продължиш за напред ще съжеляваш Сега изгаряш от желание
Но този пламък може да изгори бъдещето ти.
Първо ти си жена не би трябвало да позволяваш някой си да те прави едно със земята Уважавай себе си за да те уважават другите.
Научи се да не влагаш толкова чувства, в нещо незначимо
Бъди сигорна в отсрещния и така действай
Живота е една игра, която не е лесна!
Научи се да слушаш по-големите/ възрастните.
Живей живота си достойно за да не съжеляваш най-вече след време да не се срамуваш !!!!
Soul
p.p Умната!!!

8.   бягай от този докато е време,ще си нещастна с него

9.   Колко каза ,,, 19 годинки разлика , жена деца и прочие...ох каде ти е ъкъла мила ...

10.   Съвземи се малко и погледни ситуацията отстрани:
Той:
- на почти 40 г. (огромна разлика в годините ВИ)
- женен с ДЕЦА (предполагам поне 2) сиреч обвързан
- има ЛюбовницИ, едната от които млада, наивна която му е в "кърпа вързана" - сиреч изневерява
- Продължава да се оглежда и за нещо ново (мое лично мъжко мнение за такъв тип хора)
ТИ:
- млада, наивна, лесно влюбчива,
- търсеща любов и разбиране от погрешня човек
- в горчива заблуда
Съветът ми: Не се води от чувствата, а от разума.
Между другото Той също е на този принцип, само, че не се води точно от здравия разум, а от погрешно влечение към едно младо и още "невинно" създание с една едничка цел - ЗДРАВ СЕКС. Това е реалността - не се замесвай, защото после няма излизане. Помни ми думите...
FerNando

11.   До 10-Защо да няма излизане?Той сам ще я отсвири!Идеята му е секс,не някакви си чувства и любови!Даже вече и е казал,че има ангажименти...

12.   той просто е вземал това което иска,и затова вече няма времея, а ти даваш отсрочка защото ти се иска приказката да продължи ,но само ти ще страдаш.БЯГАЙ , БЯГАЙ АКО НЕ ТИ Е КЪСНО

14.   Просто си сексуален стимул на застаряващ мъж. Просто младата плът му го вдига. Ако искаш, играй ролята на виагра в живота на друг. Това ли е животът ти? Безсмислен и празен - зад измамни, манипулативни думи.

15.   До 11-и: Как ще я отсвири? Да не е луд? Щом му е удобна и под ръка, без да създава проблеми, ще си я държи.
До авторката: Дано от всичко написано дотук ти влезе нещо в акъла.

16.   Зная колко сте прави всички! Знам, че ако излезе нещо от тази "връзка", само аз ще страдам. Осъзнавам всички тези неща толкова ясно, но сякаш сама се самонавивам...Имам чувството, че съм някаква мазохистка:(
В крайна сметка, той ми даде да разбера, че всичко, което ми наприказва, не е било друго освен празни думи. Пак проведохме един сериозен разговор и той ми каза, че иска да пробваме и да видим какво ще излезе...
Аз ще ви кажа какво излезе-след този разговор, той повече не ме потърси:( И аз не го търся и няма да го направя. Толкова много ме разочарова, защото бях останала с други впечатления за него. Не мога да повярвам, че един добре изглеждащ мъж със стабилно финансово положение и на такава зряла възраст, е способен да говори толкова много лъжи...Страшно съм разочарована и отчаяна. Почвам сериозно да се замислям, че тези мъжкари, които аз познавам в мечтите си, съществуват само и единствено там...
Благодаря ви от сърце, че отделихте време да ми дадете съвети.
От Автора

17.   Ха,това ли те привлече-стабилното финансово положение?Жива за ожалване си ако пътуваш при него за секс-туризъм и ти подхвърля някои лев и коктейлче и те засипва с измислици!Като разбираш нещата защо търсиш съвети,че и продължаваш с него?

18.   Да, само в мечтите ти са. Мъжете говорят това, което иска да чуе за себе си една жена, за да постигнат целта си. Дано си взела поука.

19.   Истината е, че той очевидно е в кризата на средната възраст, а и обича да се радва на харем от послушни женички. Обаче бяга бързо, ако някоя си позволи да бъде по-настоятелна, отколкото му харесва. Не се замесвай с такива мъже, болката е стократно повече от краткотрайните хубави моменти.

20.   Много жалко, номер 17, че не си разбрал същността на това, което съм написала. Никъде не съм отбелязала парите, като някакъв определящ фактор в случая. През цялото време натъртвах на чувтвата.
Автора

21.   Еми мило момиче като знаеше че е женен какво търсиш при него,трябваше да си тръгнеш щеше да страдаш по малко а сега....

22.   Ти си млада-животът е пред теб.Правилни са горните мнения,че ти си свободна и как той не иска да те дели с никого,като той самия има няколко жени.Понякога мъжете говорят пълни глупости само за да впечетлят някого-в случая тебе.Ти си жертва на този застаряващ чичко и си свободна.Но поне си натрупала повече опит и вече не вярваш само на празни приказки нали.

23.   заблеяло ми младо агънце на полянка.. ето я поредната тъпа овца в интернет, квичаща от любов, търсейки мъжа с главна буква заблудена че всичко дет се фърчи се яде и трябва да се опита а дефакто лишена от адекватно мислене и която грам не схваща как се развива всъщност реалността Не се обиждай моме, ама какъв е тоя тъп въпрос който задаваш? .. не ти ли е ясно какво искат мъжете от теб в и-нет? .. секс, малката... само един гол секс без ангажименти и задължения.. прочети си биографията, поогледай и теб отстрани, изслушай и историите на приятелките си и ще видиш, че всички сме жертви и половина в интернет любовните връзки, огледай се и ще видиш, какви само агнета сме.. и колко сме жалки в очите на мъжете от другата страна на монитора когато хленчим за тяхната любов.. там ли се търси любов, моме? ..
.. не те осъждам, напротив разбирам те нали и аз съм жена и то вече почти на 30, картинката ми е ясна, и въпреки че се имам за много умна изпаднах в същата ситуация като теб, хубавото е че съм си взела поука и вече няма да допусна повторение на сценария.. ще ти опиша картината за да ти покажа нагледно как стоят нещата при love. net в очите на мъжете.. след като години на ред ти ходят по нервата и там всичко останало заедно с битовизма на проблемите, сивото ежедневие, изолацията, ти междувременно си зажадняла за добра дума, за добър и верен приятел, за някакво малко внимание и прочее, и о, чудо на чудесата идва БТК вкарваш си интернетчето който е толкова удобен за свалки първи плахи стъпки в чат програмки под наслова - "сега да си поживея, после каквото ще да става, но ей там е тънката част на проблема и тъй какво става а, да сценарият познат- първият месец се учиш плахо как да си включиш компчето после идва ред на първата регистрация в някой сайт за запознанства, пълно с мъжкари и о, чудо самотни като теб самата.. айде са стой та гледай как се вихри наш"та мома в интернет.. смех.. смех.. Юруш на маслините момци.. на улицата не те забелязват но там.. о.. там започват да те ухажват, да ти правят едва ли не метани, чупки в кръста с прибежки и залежки, успяват да те приспят и да си мислиш, че и на твоята улица ще изгрее най-накрая слънце и почваш да вярваш, което си е много човешко, в истинската любов.. влюбването за овцата неизбежно.. лека полека се превръщаме в бездушно мекотело с хубава главица ама опразнена, добре промита и препълнена със илюзии, но отвсякъде изтрещели.. ама защо така след твоите признания че само него гледаш влюбено изведнъж при него се обръща тактиката? .. ами защото малката са ти изиграли така перфектно постановката на театъра и-нет любов че са те направили без да се усетиш от евоюлирал човек в деградирала тотално маймуна, а после напълно овчясали и естествено отвсякъде обладани мъжкарите ни пускат да пасем трева защото вече сме прочетен вестник и естествено не сме интересни.. и ние пак си пасем нали.. облизваме раните си си преживяме като кротки овчици.. преживяме си тревичката /опс спомените/ която хрупкаме и чат пат проблейваме жално и кротко дже на рев го избиваме.. Явно, всички се раждаме да се научиме, но уроците се оказват направо непосилно трудни и неусвояеми и се стига до поредното ни деградиране на тъпи патки не вярващи в любовта.. Въобще всички в и-нет си играят на манипулатори и ние тъпите шматки колкото и да четем истината не може да да я осъзнаем и още по малко да реагираме че сме сбъркали по пътя.. ама нищо, спокойно има време, времето е безкрайно... честно казано ако не беше толкова трагично овчето ни женско бездушие, то направо си е, да се въргаляш и умреш от смях от леснотията, с която ни манипулират мъжкарите. На това аз му викам, да хващаш акули с въдички за мренки и явно като риболовци са супер добри.. но евала на пичовете само така, нека продължават да ни ебават па дано ни дойде акъла...

24.   Колко много истина има при поста ти 23, просто каквото и да напише човек след тебе, ще бъде излишна... браво!
затова само в няколко реда, ще се опитам да драсна моята история: моят хубостник ( имам впредвид съпруг) преди няколко месеца беше завъртял такъв як чат, че сигурно имаше над 20 такива, които много го обичаха и всяка от тях мислеше, че е единствана. Той пък съответно най-великия войн на планетата ( 5 год по-млад) сам, без деца ( а ние имаме 2) с обещания за щастлив семеен живот почти с всяка от тях- просто какво да кажа срамота.
Направих си и аз регистрация, абе да видя хора какво се случва в такива сайтове, какво толкова интересно има. Мога да ви кажа статстиката - 42 бр от тези мъжкари за 2 дни и всички напираха за срещи, телефони, скайп и т. н
Даже няколко се влюбиха в мене- просто без думи. Коментарите и размислите, ще оставя на авторката и всички нас!
Браво 23 и да искаше по-красноречиво, не би го написала!!!

25.   благодаря ти пост 24, радвам се че има жени като теб които са съгласни с мен, жалко че няма как да продължим да комуникираме мисля си че ще се харесаме :) харесва ми и поста ти, но съжалявам за съпруга ти, за съжаление историята ти не ме учудва, но след тези истории може би и дай боже повечето девойки да разберат защо любовта не се търси във виртуалното.. не забравяйте момичета че никога не знаете кой какво ви мисли от другата страна на екрана, затова не трябва да влагате емоции в такива връзки.. и най важното момичета, не се подценявайте с ит. отношения в и-нет сайтове за запознанства там наистина изглеждате толкова красиви но така лесни и евтини.. а и там няма да намерите нищо, няма да сте единствената а ще сте просто поредната.. запомнете че докато не започнете да се уважавате вие самите, надали някой ще започне да уважава вас, да ви приеме на сериозно и да се чувства горд от факта че той обича вас а вие обичате него..!!!

26.   Направо си за ожалване, авторке... Има една приказка- "Сите са маскари! " Особено при тези Дон-Жуановци тя важи с пълна сила. Само че ти си едно такова- наивничко и запленено от ролята, в която е влезъл този подлец и си захапала въдицата. Добре че всичко е приключило. Ако ти се случи не дай Боже 2-ри път само си припомни този опит и си представи как той говори всички тези неща на теб, люби се с теб и след има-няма 15 минути вече говори същите неща и си вкарва същият орган в друга!

27.   23? !? !?? ! Все едно слушах онази Албена Вулева толкова грубо, толкова лишено от капка женственост изказване, че нямам думи! УЖАС!

28.   Имам леко възражение, породено от претоворечивото излеание на авторката. Как може да е толкова наивна една жена, след като отива с ясното съзнание да се оножда с женен мъж и то за разнообразие? Егати наивитета Моля Ви, нещата просто се самоизключват, въпроса е дали ще измъкна нещо или ми е грешна тактиката да се правя на мн влюбена ама как да си го кажа направо!!!

29.   В първия момент си помислих наивно, глупаво момиче. Но като гледам напоследък все повече млади момичета се впускат смело в отношения с женени и открито цинични мъже като в случая. И се влюбват, да им се чудиш в какво. В правото да са нечия прищявка и играчка. Какво получават сигурно дребни подаръци, но най-вече внимание, което така много им липсва. Защото връстниците им са още зелени, не разполагат с коли, пари и добре тренирано... въображение... Нетърпели и глупави момичета, не похабявайте невинността си, защото след една такава връзка няма как да сте същите като преди...

30.   Моме, това е класически мъж-боклук - женкар, застаряващ, гони го кризата на средната възраст, лъже жена си, лъже любовниците си, използва те за секс, бръщолеви добре заучени фрази, които за него са без стойност. Знаеш ли какво заслужава - да намериш жена му и хубавичко да й разкажеш за страстната ви любовна среща. Като почнат семейните скнадали ще го видим колко е обигран! Те такива обикновено са страхливци.

31.   Съжалявам 27 че коментара ми не ви е харесал.. не знам какво не ви хареса в него, реалността ли? Е да ама грозната реалност няма как да се опише с красиви думи и е хубаво да знаят милите какво ги очаква в сайтовете.. реалността е такава пост 27.. малко ли са тези случаи в интернет чат запознанствата където мъжете само влизат за да се забавляват защото удоволствието е лесно достъпно и сравнително елементарно и които момичетата приемат за чиста монета и след това разбиват сърцата им, че вие още блуждаете в облаците? .. пост 25 също е мой и мисля че там ще ви стане по ясно какво съм искала да кажа след като нещо не ме разбирате..

32.   Момиче и жени, пак да се намеся....
защо да упреквате поста на дамата от 23 и 25..? Замислете се колко е права всъщност! Имали ли сте чат история, ама даже за да придобиеш опит не една, а трябват няколко...
Аз имах преди години и то не една. Момичета на 35 год съм и изглеждам доста добре ( нека не звучи като самохвалство- не е) от няколкото срещи, които направих е така от любопитство ( въпреки дългото чатене преди това) ами срамота. Секс нямаше и то не защото съм много важна, а просто и 5 -та господа изобщо не бяха това, което се представяха. Най- малкото ще ви кажа, че всички бяха ужким ергени, а после абсолютно всички бяха семейни, по-стари отколкото казваха и всички бяха с деца и даже и по 2. Така, че дали е момиче, жена ( определено има много разведени жени, вдовици явно, които наистина търсят човека) значение за тях под ножа няма.
Бъдете сигурни, мъжете дали моя или някой друг са страхливци. На обещания са големи, но ако не дай си боже, жена им разбере дори само за чата, ела ги виж как стават по ниски от тревата, че и коса не ги лови.

33.   Пост 32 от пост 23 и 25. Благодаря ви за подкрепата.