Нервите ми не са корабни въжета.....
Здравейте, аз съм момиче на 16 години.
От 3 месеца имам приятел, с 4 години по-голям е от мен. В началото всичко беше наред, чувахме се по 4-5 пъти на ден, излизахме всеки ден, даже смея да твърдя, че повечето пъти търсещият беше той.. но и аз го търсих... с течение на връзката ни, постоянно се шегуваше с мен дотолкова, че да ме изнерви, смее ми се, а аз се дразня наистина, отстрани изглеждахме сладко да си спорим за глупости и след 2 секунди да сме долепени един за друг и затова и ми харесваше това да се дразним, естествено не сериозно... и аз бях щастлива. Всичко беше наред... Все пак ми казваше че ме обича и се държеше все едно е така.. когато останехме сами в тях и сме в леглото му, аз позволявах единствено да проникне с пръсти в мен, защото все още не бях готова за повече. Помолих го да почака още време, исках поне да навърша 16, а и страхът от болка или късане на презерватив ме караше да се чувствам неподготвена все още.. на 8 март, малко се посдърпахме защото цяла вечер не почувствах вниманието му... но накрая на вечерта реших да му кажа, че съм готова да спя с него.. не сме спали, просто му казах, че съм готова.. След около седмица, когато го питах дали ще излезе, той каза не знам.. и аз му казах "Не сме се виждали от 5 дни, опитай се да успееш да дойдеш", понеже той живее в селце на 3-4 км. от моя град. Той каза, че ако излиза, ще ми звънне. После от общи познати разбрах, че е навън, и играе билярд в една зала. Човекът, който ми каза това, ми каза, че по негови предположения идва заради едно от момичетата, за което на всички е известно, че е лека. Но в крайна сметка не са се държали по-специално един с друг. Щом научих, му се обадих веднага, но не ми вдигна. Звънна ми чак към 12 вечерта, каза ми къде е ходил, но тогава се скарахме... После се оправихме.. тази случка се повтори, успях да преглътна и нея... Но този човек, от когото разбрах, че е излизал, ми каза, че е виждал моят приятел да си чати с това момиче. Аз усетих, че той вече дори когато останем замалко сами, не ме докосва по интимните части, така както правеше преди, а на мен това ми липсва, ласките му, всичко.. Помолих го поне веднъж да излезем само двамата, всеки път сме сред хора.. все ми казва "ще го измислим" и все сме сред хора.. уж започна да се оправя, чувахме се пак честичко, пишем си.. но например снощи цяла вечер бяхме в тази зала, той игра, а на мен ми обърна внимание само за 10 минути, почти два часа аз стоях отстрани да го гледам как играе, мина вечерния ми час, помолих го да ме изпрати, той ми казва "Е, вашите нали ги няма какво ще стане ако закъснееш малко".. хора, не ми пречи да закъснея... но защо? За да стоя отстрани само да гледам и да не правя нищо? Исках да ме изпрати, не защото не мога да се прибера сама, а просто защото това е времето, в което ще останем малко насаме.. боли ме, защото не се чувствам желана и колкото пъти се опитвам да говоря с него за това, толкова пъти той приема всичко на шега и това ме изнервя допълнително... нека да се шегува, но не когато говорим на сериозни теми.. защото ДА, аз ревнувам като си пише с това момиче и отказва да покаже чат, а той изкарва мен виновна, че аз съм си пишела с някого си, но съм триела чатове което не е вярно. Аз трябва да знам дали с това момиче просто си чатят, или нещо повече... Уж историята с нея отшумя, макар че и снощи видях, че му е писала. Просто... разбирам, че има работа, зает е.. той ми казва "Аз имам работа, не съм свободен като теб".. добре, разбирам.. но в началото на връзката ни задълженията му си бяха същите, но все пак това не пречеше да се чуваме... какво става.. не искам да късам с него.. сигурно още се надявам да е просто период.. но този период е вече цял месец.. Тази сутрин като си писахме, го питам защо го прави, че нямам против да сме с компания, просто искам и лично време за нас, поне половин час, поне един път седмично.. той ми праща някакви емотиконки, точки, запетайки, смеещи се... не е смешно.. но той не разбира.. искам пак да е като преди, да ме докосва, да ми отделя време.. заклевам се имахме силна връзка в началото, а сега... моля за съвет... различен от "зарежи го" и "говори с него кажи му тези неща които казваш на нас".. Първо.. че не мога да го зарежа, обичам го и второ.. опитах поне хиляда пъти да говоря с него, но все го приема шеговито... колкото и да твърдя че съм сериозна...

Коментари

1.   " аз позволявах единствено да проникне с пръсти в мен, защото все още не бях готова за повече. " - за каква друга готовност става въпрос? Ти вече не си девствена, а не била готова, за какво, да бъдеш космонавт ли? Та ти си играеш с момчето, с пръсти може, но с пенис не може!? След като вземете предпазни мерки, какъв е проблема? Знаеш ли как се чувства мъж, дълго да стои възбуден и да не изпусне налягането? Топките му могат да гръмнат като бомби. Поне с ръце разтоварваше ли го? А имаш и уста, ако я ползваше по предназначение, сега момчето щеше да е като пале до тебе. Ама ти си мислила само за себе си, затова той е потърсил леки жени, ето тук ти е грешката. Ти нямаш дебели нерви, но той не е от дърво, също има нерви и усещания, точно като твоите. Не му говори, а му ПОКАЖИ!

2.   Виждам, че си започнала да се отчайваш, което те прави уязвима. Каквото и да правиш, само не се опитвай да го прелъстиш отново със секс... Ще съжаляваш после.

3.   Не го приемай така навътре. Та ти си едва на 15 - 16 години, живота е пред теб. Пусни някого на свобода и ако те обича той ще се върне. Не го контролирай на всяка стъпка, от това нищо няма да спечелиш. Ако иска да е с теб добре, ако не не насилвай нещата, живота е пред теб, с толкова нови хора ще се срещнеш. Не го мисли толкова.

4.   Зарязвай го докато не е станало късно! Едва три месеца са минали, така че няма да ти липсва или да ти е трудно. Но, ако мине повече време, ще се привържеш много и няма да искаш да си тръгнеш. Той няма да се промени, пък и фактът, че се занимава с други.. не държи на теб.

5.   В началото му е било интересно просто. Но може би в последсвие е видял, че си по-малка, че си по-"влюбената" и интересът към новото и непознатото е намалял.
Не съм убедена, че си заслужава да се занимаваш с него. Вероятно обаче няма да ме послушаш и си изстрадаш ситуацията докрай.
Три месеца е много малко време и ако отсега се чувстваш по този начин, а той не полага услие да те разбере, представи си след година... Не можеш да го накараш насила...
По-добре си тръгни с достойнство още сега, защото ако не го направиш, ще страдаш много повече. Има много свестни момчета, пожелавам ти да срещнеш такова ;)